Andrzej Szelążek nowym dyrektorem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie

  • 02.08.2018, 11:34 (aktualizacja 02.08.2018, 13:31)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Andrzej Szelążek nowym dyrektorem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych…
Sławomir Wencel nie jest już dyrektorem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie. Zastąpił go Andrzej Szelążek. Od 2016 roku był nadleśniczym Nadleśnictwa Myślibórz. Związany jest jednak z naszym powiatem. Mieszka w Brwicach (gm. Chojna). Wcześniej pracował w Nadleśnictwie Mieszkowice. Jest radnym powiatowym wybranym w okręgu Trzcińsko-Zdrój - Cedynia - Chojna.

To jego drugi awans w ciągu miesiąca. Na ostatniej sesji Rady Powiatu w Gryfinie został wiceprzewodniczącym Rady.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Taksator
Taksator 05.12.2020, 09:22
Cały las się z tego śmieje.
Carbon
Carbon 13.08.2019, 20:42
Gość ma parcie na posła, ale mam nadzieję że nie osiągnie sukcesu. Żenujący w rozmowie, mówi o wszystkim i niczym, zero kompetencji, merytoryki i wiedzy gospodarczej. Pisior.
fakt ze trudno :)
fakt ze trudno :) 13.08.2019, 20:57
I do tego musisz z nim pracować, panie kolego.
miranda
miranda 05.08.2018, 17:42
Ten gość z pewnością da radę.
Richi
Richi 04.08.2018, 11:27
A to chłop czy baba??
mysliwy
mysliwy 04.08.2018, 11:31
Jeszcze zobaczysz jego zdecydowanie.
Leśnik
Leśnik 03.08.2018, 18:55
Panie dyrektorze może zainteresuje się Pan jak pan lipka wyżuca państwowe pieniądze w błoto na festiwalu w kostrzynie co godz.leci dromader a koszt lotu dromadera to około 6 tyś za godz.
Dromader
Dromader 07.08.2018, 17:12
Te samoloty mają określone trasy patrolowe nad lasami i akurat tak się składa że nad kostrzyniem krzyżują się trasy z trzech lotnisk, jak są upały to nic dziwnego że co chwilę latają i to nie tylko w trakcie festiwalu.
Prezes Rzeki
Prezes Rzeki 03.08.2018, 13:30
Prezes Rzeki Dzisiaj, 12:57

i co ludziska ? pozmienialiście pokrętełka na kaloryferkach ? daliście się poprowadzić jak baranki na żeź i zima będziecie płakać , a kto was do tego zmuszał?
obcy
obcy 03.08.2018, 11:58
Większej *** nie było, dobry człowiek ale facet bez jaj, ale to stanowisko polityczne
Skrzypek na dachu
Skrzypek na dachu 03.08.2018, 09:52
Kryształ, nie człowiek. Kryształ.
kolega z Cedyni
kolega z Cedyni 02.08.2018, 21:30
Ten człowiek gwarantuje uczciwość! Jestem tego pewny.
abi
abi 02.08.2018, 21:13
Gratuluję Panie Andrzeju !!!!!
Gigson
Gigson 02.08.2018, 19:10
Brawo Endriu!
Orzeł
Orzeł 02.08.2018, 17:55
Odpowiedni człowiek na odpowiedmim stanowisku!
Gratuluje
Pako
Pako 02.08.2018, 17:55
Jak ktoś od Konarskiego ma kłopoty, to człowiek Konarskiego, to i Konarski ma kłopoty. Ale jak ktoś od niego odniósł sukces, to o Konarskim jakoś cicho
xxxx
xxxx 02.08.2018, 15:27
Gratulacje !!!!
Skrzypek na dachu
Skrzypek na dachu 02.08.2018, 15:27
Niniejszym dementuję jakiekolwiek docinki, jakoby miało to mieć związek ze sprzyjaniem konkretnym opcjom politycznym. Nie ma to najmniejszego związku. Ani jednego. No żadnego. Po prostu fachowiec.
Luca
Luca 02.08.2018, 14:22
Wencel nigdy nie powinien byc na tym stanowisku
Polvod
Polvod 03.08.2018, 09:53
Na układy nie ma rady!

Pozostałe