Zwłoki pływają w wodzie!

  • 01.09.2018, 11:35 (aktualizacja 01.09.2018, 14:03)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zwłoki pływają w wodzie!
-Co się dzieje? Zwłoki pływają w wodzie! Nikt ich nie zabezpiecza. Podpłynie ktoś z łódką z dzieckiem i trauma do końca życia gotowa - mówi nam czytelnik, który na własne oczy widział zwłoki pływające dzisiaj w jeziorze Morzycko. Straż pożarna nie została poinformowana o tym fakcie. Zadzwoniliśmy do rzecznika policji.

-Trwa akcja wydobycia. Co do samych zwłok i okolicznosci zdarzenia nic na razie nie wiadomo. Na miejsce jedzie już prokurator - informuje rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji.

Na brzegu sytuację monitoruje WOPR.

O zdarzeniu pisaliśmy już tu:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/29394,zobaczyli-topielca-w-jeziorze

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Horoszrwicz
Horoszrwicz 02.09.2018, 00:10
(..)
Komentarz usunięty. Zmień nick. Nie próbuj się podszywać...
administrator
Johnny
Johnny 01.09.2018, 15:22
Tzn ze WOPR nie pomógł??
H
H 01.09.2018, 15:12
Wyciągnąć szybko zwłoki to by nikt nie krytykował
wędkarz
wędkarz 01.09.2018, 14:52
WOPR od godziny 10.00 miał dzisiaj jakieś pokazy na kąpielisko Moryniu i tego zdarzenia nie zauważyli..
Jonhy
Jonhy 01.09.2018, 14:46
Jak ku.. Zwykle bezwzględne komentarze ludzi moim zdaniem to powinni z i gryfino zablokować te zje.. Komentarze bo nic innego ludzie nie potrafią robić jak krytykować i dodawać komentarze
zgoda
zgoda 02.09.2018, 01:11
Johny twoje powinni usuwać natychmiast. To pewne.
wedkarz
wedkarz 01.09.2018, 13:18
Jakies pol godziny temu wydobywali zwloki i zaiezli tam pod palac.
Druhna
Druhna 01.09.2018, 12:34
OSP to może wyciągnąć ale ptaka z wody...
!!!
!!! 01.09.2018, 12:55
OSP jest od pożarów. Gdzie OSP tam pożary.
Szerlok
Szerlok 01.09.2018, 12:21
Jak nie można? Przyjedzie prokurator i zrobi oględziny na brzegu. Zawsze tak jest. A tu jakaś dziwna sprawa. Może ta osoba utopil się pół godziny wcześniej i była by szansa na uratowanie go. A teraz po 3 godzinach to już ewidentny zgon. Sprawdził to ktoś.
W Tworkach podłączyli Internet
W Tworkach podłączyli Internet 01.09.2018, 16:07
Znachorze, widziałeś Ty kiedyś żeby ciało wypłynęło na wierzch po 30 min od utonięcia? Doczytaj sobie o tym i wtedy komentuj.
Grazyna
Grazyna 01.09.2018, 12:05
Nie mozna wydobyc zwlok bez prokuratora. A po co tam osp nabijac sobie godziny
kloc
kloc 01.09.2018, 13:17
Tu chodzi o bezpieczeństwo a ne o to kto.
Frank
Frank 01.09.2018, 11:55
Szok!

Pozostałe