Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Tak gorąco żegnali lato

  • 24.09.2018, 08:57 (aktualizacja 24.09.2018, 11:03)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tak gorąco żegnali lato
Festyn rodzinny pn. "Pożegnanie lata" ze sportowym akcentem z udziałem gwiazd sportu, występami artystycznymi, gwiazdą wieczoru i zabawą taneczną odbył się w ostatnią sobotę 22 września 2018 r. w Krzywinie. Gwiazdą wieczoru był disco polowy zespół B-QLL, który wystąpił na orliku w Krzywinie.

Po koncercie zorganizowano zabawę taneczną przy remizie OSP. Impreza w gminie Widuchowa organizowana była przez władze gminy, Radę Sołecką Krzywin, ADK Szafir, LUKS Krzywin oraz OSP Krzywin.

Impreza otrzymała dofinansowanie Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie z programu "Społecznik".Stąd tez na imprezie gościł przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego - Artur Nycz. Był też przez chwilę senator Grzegorz Napieralski.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (12)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Krzywiniak
Krzywiniak 30.09.2018, 17:50
Ludzie jadem od Was wali
Prezes
Prezes 26.09.2018, 18:29
Na zdjęciu pierwszym utrwalają się spadające gwiazdy SLD a może już PO. Mogli jeszcze jabłka rozdawać.
Koryto +
Koryto + 26.09.2018, 18:37
Ale te ich "szczere" uśmiechy POwinny Cię prezesie POwalać ;-)
Zawiedziony
Zawiedziony 26.09.2018, 18:07
Szkoda, że tylko Krzywin mógł tak świętować. No bo dla wiosek w których radni nie są od Pani Wójt nie ma pieniędzy.
z Chojny
z Chojny 25.09.2018, 08:19
Tylko pozazdrościć operatywności!
księgowa
księgowa 26.09.2018, 18:32
Raczej rozrzutności. Zabawa to nie wszystko. Dobrze się promować za nie swoje pieniądze.
Podatnik
Podatnik 24.09.2018, 20:28
Kiedy opublikuje sekretarz-propagandzista projekty uchwał na środową Sesję Rady.
 mieszkaniec gminy
mieszkaniec gminy 24.09.2018, 18:59
O i koledzy z Partii PO papranciow tez byli ??? Pewnie PAN W zaprosił szanowany Piotr
Niezrzeszony
Niezrzeszony 26.09.2018, 18:36
Pan Piotr z PO, po wyborach będzie już po.
X
X 24.09.2018, 17:45
Tą sołtysową to by jeszcze do wyra zaciągnął
Miła
Miła 30.09.2018, 18:03
Chyba ktoś tu ma nie równo pod sufitem żeby taki komentarz napisać .
napalony
napalony 24.09.2018, 18:10
Pienkna milf,pienkna
Potańcówka
Potańcówka 24.09.2018, 15:31
Haha jak zwykle stylowka Pani Wójt powala. Disco ponad wszystko. Jedyne co wychodzi Pani wójt to te wygibasy, które w większości są nie na miejscu
śmiech
śmiech 24.09.2018, 13:03
dzitka do sklepu
polo
polo 24.09.2018, 13:03
żałosne. pod publiczkę bo juz nie wie jak głosy zdobywać. i ciagle to disco polo dla prostego ludu
prosty lud
prosty lud 24.09.2018, 13:59
Nie będziesz mi mówił co ma mi się podobać!
orlik
orlik 24.09.2018, 12:03
A buciki odpowiednie hehe
rym i rytm
rym i rytm 24.09.2018, 11:41
Się wygina jak panna Regina.
wino grona
wino grona 24.09.2018, 11:17
Ale szaleństwo! A pani wójt jaka fryga!
sołtys
sołtys 24.09.2018, 18:12
Pocałujta w d.... wójta

Pozostałe