Dźgnął nożem przyszłego szwagra

  • 26.12.2018, 08:35 (aktualizacja 26.12.2018 12:30)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dźgnął nożem przyszłego szwagra
Tragedią zakończyła się biesiada pod koniec pierwszego dnia świąt. Chłopak przyszedł do dziewczyny, a posprzeczał się z jej bratem. Doszło do rękoczynów. W pewnej chwili młodzieniec wyciągnął nóż i dźgnął nim przyszłego szwagra.

Wezwano pogotowie. Ciężko rannego przewieziono do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim. Na miejscu pojawili się policjanci.

Sam nożownik zbiegł z miejsca zdarzenia. 

Do awantury domowej doszło we wtorek 25 grudnia 2018 r. około godziny 23.00 w Trzcińsku-Zdroju.

 

Aktualizacja: O złapaniu nożownika piszemy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/30758,nozownik-juz-w-rekach-policji

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Poinfirmowany
Poinfirmowany 27.12.2018, 21:23
Czytacie te bzdury a dziennikarz nie wykazał się rzetelnością! Chłopak bronił się przed napastnikiem i to nie nożem a scyzorykiem. Stanął w obronie i nie zbiegł z miejsca zdarzenia!
jasna sprawa
jasna sprawa 27.12.2018, 21:51
Oczywiscie, nóz, czy tam scyzoryk jak wolisz to nie nie jest broń ofensywna tylko obronna. I każdy kto siedzi w *** to za niewinność.
Poinformowany
Poinformowany 28.12.2018, 17:56
Głupi jesteś po prostu. Poczytaj o obronie koniecznej. Lepiej dać się zatłuc przez silniejszego ? A nie od dziś wiadomo że poszkodowany rękę podnosi i na kobiety.
Strach
Strach 27.12.2018, 00:54
Ja p..... mieć takiego szwagra to strach. Ja bym w taką rodzinkę nie wchodził.
rzeźnik
rzeźnik 27.12.2018, 09:51
A nóż wszedł....
Ewe
Ewe 26.12.2018, 23:50
Teksańska maskara. .... nozem kuchennym..

przestroga
przestroga 26.12.2018, 23:09
To co w głowach się kotłuje, do dzisiaj jest przyczyną wielu wojen. Historia w przyszłości określi to mianem choroby psychicznej populacji.
szwagier Kolaska
szwagier Kolaska 26.12.2018, 23:07
U cioci na imieninach są goście i jest rodzina,
więc program się rozpoczyna do śmiechu no i do łez.
Wuj Michał jest za magika, szwagierka walczyka fika.
Brat szwagra odstawia byka, a zięć torreadorem jest.

Gość jeden na grzebieniu gra operę,
drugi niby z radia jest szpikerem.
Mańka jest dziewczyna, gwiazdę robi z kina.
Felka wróży z rąk i z nóg.

U cioci na imieninach jest flaszka, dwie butle wina,
śledź, pączki i ***owina, są goście i morowo jest.
Wuj Michał jest za magika, szwagierka walczyka fika.
Brat szwagra odstawia byka, a zięć torreadorem jest

U cioci na imieninach są goście i jest rodzina,
więc program się rozpoczyna do śmiechu no i do łez.
szwagier szwagra
szwagier szwagra 26.12.2018, 22:24
Morał z tej historii jest taki że ubezpieczony zawsze zabezpieczony - idzie z nożem w odwiedziny do dziewczyny
To już chyba
To już chyba 26.12.2018, 21:14
Były przyszły niedoszły szwagier
Ree
Ree 26.12.2018, 13:44
Jak się nazywa!!!
Nic dodać , nic ująć.
Nic dodać , nic ująć. 27.12.2018, 06:59
Patologia.
jego ksywa
jego ksywa 26.12.2018, 20:09
skończony głupiec
kolega
kolega 26.12.2018, 13:05
Jak ścięgna ma poprzecinane to może być kaleką.
Ree
Ree 26.12.2018, 12:49
Już go mają a kto to
Luka
Luka 26.12.2018, 13:03
nożowni z Trzcińska
Pitu pitu
Pitu pitu 26.12.2018, 10:28
To z tego co piszecie wnioskuję że panowie byli w związku!
Luka
Luka 26.12.2018, 13:04
W ścisłym związku z jedną kobietą :)))
Psi
Psi 27.12.2018, 00:57
To Q REW była.
Sąsiad
Sąsiad 26.12.2018, 09:41
Redaktorze zanim napiszesz artykuł dowiedz się jak było naprawdę i kto do kogo przyszedł i kto kim dla kogo jest, potem pisz dopiero .
Szc
Szc 26.12.2018, 17:04
Dokładnie, bo to jest w artykule to jakieś bzdury
szwagier szwagra
szwagier szwagra 26.12.2018, 22:26
bzdury
taka prawda
taka prawda 26.12.2018, 20:08
Oczywiście, wszystko to są kłamstwa. Po prosto śwagier szedł chwiejmym krokiem i poślizgnął się na skórce banana wpadając na leżący akurat na sztorc nóż. I tak 7 razy wstawał i padał na ten nóż.
scyzoryk
scyzoryk 27.12.2018, 09:53
Czyli to wina banana!
hopp
hopp 26.12.2018, 09:19
To już chyba były szwagier...
Arekk
Arekk 26.12.2018, 09:33
A co, masz wiedzę że zmarł?
hopp
hopp 26.12.2018, 09:46
Nie ale po czymś takim to ich związek chyba nie przetrwa.
szwagier szwagra
szwagier szwagra 26.12.2018, 22:28
związek szwagra z przyszłym szwagrem to na pewno nie przetrwa :-)

Pozostałe