Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Sprawca próbował uciec z miejsca wypadku. Został zatrzymany [FOTO, WIDEO]

  • 01.01.2019, 21:14 (aktualizacja 01.01.2019, 21:46)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sprawca próbował uciec z miejsca wypadku. Został zatrzymany [FOTO, WIDEO]
Mężczyzna, który spowodował wypadek, był prawdopodobnie nietrzeźwy. To mogło być przyczyną, że próbował uciec z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany. W wyniku czołowego zderzenia dwóch pojazdów jako jedyny został poszkodowany. Uskarżał się na ból głowy. Karetką pogotowia odwieziono go do szpitala przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie. Tam zostanie przebadany m.in. na zawartość alkoholu w organizmie - informuje nas asp. szt. Marcin Karpierz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do wypadku doszło dzisiaj 1 stycznia 2019 r. po godz. 19 na drodze krajowej nr 31 w Lisim Polu przy wjeździe do miejscowości od strony Widuchowej.

Na miejscu były policja, zespół ratownictwa medycznego i jednostki OSP w Chojny, Lisiego Pola i Nawodnej.

Przez pewien czas droga była zablokowana.

Usuwaniem skutków wypadku zajęli się strażacy, co przedstawia poniższe krótkie nagranie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

O zdarzeniu informowaliśmy wcześniej tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/30808,zderzyli-sie-czolowo-droga-jest-zablokowana

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wniosek
wniosek 02.01.2019, 00:19
Jak widać nie każdy kierowca swoją klasą dorasta klasie samochodu!
Gość
Gość 02.01.2019, 00:16
To kierowca debil, równie dobrze mógł jechać VW albo Fiatem co ma marka samochodu tutaj do znaczenia?
Antoni
Antoni 03.01.2019, 09:04
Ma, BMW ma naped na tylna oś i wiekszosc o tym zapomina, a w sumie, to nie mysli. Zobacz ile wypadkow tej marki jest przy basenir gorniczym w Szczecinie tuz przed mostem na zakrecie (!). To sie nie bierze z przypadku, a z glupoty. Mi sie zle kojarzy ta marka na ulicy, bardzo czesto z cwaniakami...
WUJ
WUJ 02.01.2019, 00:12
WIADOMO ZNOWU WIEJSKIE BMW (BO MOJA WIEŚ)
Pablo
Pablo 02.01.2019, 00:34
MOŻE I WIEJSKIE ALE NIE Z TEJ WSI W LP TAKIEGO NIE BYŁO
DROGI WUJU
Lesniczy
Lesniczy 01.01.2019, 23:21
Nie bał sie bo przeciez uciekał do lasu
gajowy
gajowy 01.01.2019, 23:11
Mógł zwiać do lasu ale się boi lasu.
Oflotowy
Oflotowy 01.01.2019, 23:25
Pod wplywem......byl
tiki taki
tiki taki 02.01.2019, 00:20
Masz na myśli narkotyki?
brak słów
brak słów 01.01.2019, 22:57
Marka BMW przyciąga specyficznych ludzi.
wstyd
wstyd 01.01.2019, 22:56
A to gigant!
amos
amos 01.01.2019, 21:50
Człowiek się spieszy, a diabeł się cieszy.

Pozostałe