Rozkolędowany plac Barnima [FOTORELACJA]

  • 6.01.2019, 14:57 (aktualizacja 06.01.2019 23:13)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rozkolędowany plac Barnima [FOTORELACJA] fot. TWS
Kolędowanie na placu Księcia Barnima I w Gryfinie rozpoczęło się dzisiaj 6 stycznia 2019 r. od wspólnego spotkania mieszkańców. Już po raz trzeci parafia NNMP oraz GDK i UMiG zaprosili mieszkańców na obchody święta Trzech Króli.

Z każdą chwila na placu pojawiało się coraz więcej mieszkańców chcących wziąć udział w orszaku. Na scenie śpiewały „Borzymianka", "Gardnianka" i „Wełtynianki”, zachęcając zebranych do wspolnego kolędowania. Kto mógł, ten śpiewał, a najbardziej cieszyły się dzieci.

Korony zdobiły głowy. Anioły rozdawały cukierki, baloniki cieszyły oczy kolorami.

Po koncercie kapel na scenie przedstawione zostały tradycyjne jasełka.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (58)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

leszek
leszek 7.01.2019, 06:23
no tłumów to nie było .dzieci i seniorzy 60 plus.poza tym to takie na pokaz.i wielbłądów nie było.
mieszek
mieszek 7.01.2019, 10:44
Polska tradycja ci nie odpowiada? To się przenieś do Stambułu.
leszek
leszek 7.01.2019, 16:45
jaka to polska tradycja .żydowska.odpowiada ci to do izraela się przenieś.ten wpis starochrześcijański .oko za oko ,ząb za ząb
oglądacz
oglądacz 6.01.2019, 23:49
Poziom niezły. Brawo!
KMB po nowemu
KMB po nowemu 6.01.2019, 22:09
Aktualne znaczenie malowanych na drzwiach liter KMB: Kaczyński, Macierewicz, Brudziński. Chyba każdy powitałby serdecznie takich gości, racząc ich czym chata bogata.
Smutna
Smutna 6.01.2019, 21:14
Odkąd Kościół stał się upolityczniony, a także wspierający o.Rydzyka /ten na Dolnym Tarasie/ coraz mniej ludzi chodzi do kościoła.
ludźmin
ludźmin 6.01.2019, 21:13
TRochę ludzi się przewinęło. I najważniejsze, że wreszcie się coś działo!
dobry znak
dobry znak 6.01.2019, 21:08
Tłumów nie widzę...czyżby swiadomość spoleczenstwa wzrosła..?
Gość
Gość 6.01.2019, 22:12
Prymitywne są WASZE wypowiedzi... PESYMIŚCI. Kościół to Ludzie, wspólnota wierzących, praktykujących. Nie liczy się ILOŚĆ, tylko JAKOŚĆ. Chcesz zmienić społeczeństwo w Polsce, zacznij OD SIEBIE. ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ :-)
kolo
kolo 6.01.2019, 20:13
wszyscy co mają z koryta coś dla siebie :) obecni:)
mietek zlał jak zwykle ale świnka była grubasek również :) nawet były bezradny był z dziećmi :) ale cóż łamie się lód pod nogami zaraz prorok wpadnie i posypie się wszystko :)
dobrego na 2019 rok życzymy :)
Gienek
Gienek 6.01.2019, 18:03
Tradycja nie ginie w narodzie i to najważniejsze!
Przemo
Przemo 6.01.2019, 16:43
BYŁY radny i jego przedszkole , szkoda młodzieży
A gdzie rodzicetych niewinnych (może jeszcze) dziatek ?
A gdzie rodzicetych niewinnych (może jeszcze) dziatek ? 6.01.2019, 16:43
Gdyby nie nomenklaturowe zespoły folk i występujące dzieci to były by pustki. Proszę redakcję o podanie nazwisk księży, którzy przygotowali dzieci i opiekowali się nimi...
kod