Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Agresywny i wulgarny zniszczył ratownikowi okulary

  • 11.01.2019, 11:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Agresywny i wulgarny zniszczył ratownikowi okulary S.R. (il.)
Sprawą ataku pacjenta na ratownika medycznego, do jakiego doszło w ostatnią środę, zajmuje się policja. To właśnie na Komendzie Policji w Gryfinie zweryfikowaliśmy naszą informację. Dziś otrzymaliśmy stanowisko Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego ze Szczecina.

Informację przysłała nam Paulina Targaszewska, rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie:

9 stycznia 2018 roku o godz. 4.42 otrzymaliśmy zgłoszenie do mężczyzny (wiek: 34 lata) do jednej z miejscowości na terenie gminy Chojna. Powodem wezwania było nienaturalne pobudzenie pacjenta i agresja. Po przybyciu na miejsce mężczyzna był agresywny i wulgarny wobec ratowników medycznych. Nie uderzył ratownika medycznego, ale naruszył jego nietykalność cielesną zrywając z głowy i niszcząc jego okulary. Na miejsce została wezwana policja. Po przyjeździe funkcjonariuszy pacjent pozwolił wykonać ratownikom medycznym niezbędne czynności medyczne. Został przewieziony do SPS ZOZ Zdroje w Szczecinie.

O sprawie pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/30912,naruszyl-nietykalnosc-cielesna-ratownika

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

przykłady
przykłady 12.01.2019, 11:49
PL - ratownika można obic bo to jego praca
USA - odstrzelą kolesia za to że wysiadł z auta i nie zastosował się do poleceń - Brawo!
UK - walnie drzwiami złodzieja - Brawo!
PL - żołnierz który nic w życiu nie robi, tylko się szkoli, leje policjantów którzy rąbią po 10h dziennie rozwiązując problemy rodzin co pić nie potrafią - Brawo!
PL - policjant dusi, uderza, powala na glebę człowieka - bandyta, zomo, morderca!
I **uj że podstawy boksu, duszenie itd to jedne z pierwszych elementów przewidziane prawem jakich uczą się policjanci na szkołach podczas technik interwencji
Ferdek z Krajnika
Ferdek z Krajnika 12.01.2019, 00:14
Panie Paździochu, pan jestes wrzodem na ciele społeczeństwa, pan jesteś łysym wężem, dlaczego panu zawsze się chce pisac wtedy, gdy i mnie się chce, i zawsze pan znajdziesz jakiegoś swojego Boczka, który" tu nie mieszka"?
bystry
bystry 11.01.2019, 11:26
A czy sprawdzili czy był pod wpływem narkotyków?
Jan
Jan 11.01.2019, 11:37
A w jakim celu? Nikt mu nie zabroni być to nie jest karane. Zabronione jest posiadanie narkotyków, nie bycie pod ich wpływem
tajemnica lekarska
tajemnica lekarska 11.01.2019, 12:16
Nie mogą przecież ujawnić badania!

Pozostałe