Karnawałowa gala disco polo 02.03.2019
Karnawałowa gala disco polo 02.03.2019
Karnawałowa gala disco polo 02.03.2019

Słynny gryfiński bal tuż, tuż...

  • 7.02.2019, 14:20 (aktualizacja 08.02.2019 02:52)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Słynny gryfiński bal tuż, tuż...
-Ponowne zapraszamy na bal charytatywny i przedstawiamy nowy plakat z naniesionymi poprawkami – mówi Elżbieta Wiśniewska, przewodnicząca gryfińskiego Zarządu Koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Impreza została przełożona ze względu na żałobę narodową po zamordowaniu prezydenta Gdańska.

Głęboko wierzymy, że znajdą się osoby o wielkim sercu, które zechcą wesprzeć naszą akcję charytatywną i pomóc spełnić jedno z wielu marzeń naszych podopiecznych.

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gryfinie oraz Lions Club Wodnik ponownie zapraszają na Bal Charytatywny pod patronatem honorowym starosty gryfińskiego Wojciecha Konarskiego organizowany na rzecz osób niepełnosprawnych. Podczas Balu Charytatywnego w dniu 16 lutego 2019 r. w Domu Restauracyjnym „Biała Wstążka” w Czepinie odbędzie się aukcja charytatywna, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na dokończenie remontu i adaptacji ostatniego piętra w budynku przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych z powiatu gryfińskiego. W trakcie balu poza dobrą zabawą odbędzie się licytacja przedmiotów podarowanych przez znane osoby i instytucje. Z wielką przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że z wielu atrakcyjnych przedmiotów będzie koszulka z autografami siatkarek klubu sportowego Chemik Police, koszulka ze zdjęciem i autografem Bartosza Kurka, a także piłka z autografami drużyny piłkarskiej Pogoń Szczecin i wiele innych. Uczestnicy balu będą mogli nabyć prace osób niepełnosprawnych. Na naszych gości czeka również wiele artystycznych niespodzianek wieczoru. To będzie wyjątkowa impreza z niepowtarzalną atmosferą i wspaniałą zabawą przy muzyce serwowanej przez zespół muzyczny Electro Boogie. Imprezę uatrakcyjni pokaz mody gryfińskiej projektantki Elżbiety Olszewskiej oraz występ skrzypaczki w Operze na Zamku w Szczecinie Marty Radoszewskiej

Cena biletu na Bal wynosi- 175 zł od osoby: zapisy przyjmują koordynatorki balu do 11 lutego 2019 roku osobiście w siedzibie PSONI przy ul. Szczecińskiej 33 w Gryfinie. Inne informacje o imprezie można uzyskać pod numerem telefonu 91 415 2014 lub 607 942 092.
Serdecznie zapraszamy!

Komitet Organizacyjny Balu

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zb.t.
zb.t. 8.02.2019, 17:01
Pan redaktor o balu szczerze czy z przekąsem
(Mm
(Mm 8.02.2019, 20:03
A jak myślisz hi hi hi
ajwaj aleluja bismilah i do przodu
ajwaj aleluja bismilah i do przodu 8.02.2019, 08:25
jaka fajna masońska podłoga ja bym poszedł dalej proponuję jeden but czarny a drugi biały tak dla kontrastu no i obowiązkowo szczepionka na HPV HA HA AH AH rabej poleca ze stołecznego ratusza
......
...... 8.02.2019, 16:42
powiem ci jedno .jesteś smierdzący gnój .jak ty mozesz z tym życ .czytajac twoje wpisy myśle ze w amoku mozesz i zabić .administratora bym uczulił.oby nie było za póżno
wstydź się wielokropku
wstydź się wielokropku 9.02.2019, 08:18
Twoje wypowiedzi świadczą o tobie. Oceniasz innych ? A czytasz siebie ? Sprawdz co sam wypisujesz !!!
......
...... 9.02.2019, 12:16
a czego mam się wstydzić ,że psychola piętnuję ????
Eugeniusz
Eugeniusz 8.02.2019, 00:22
Głęboko wierzymy, że znajdą się osoby o wielkim sercu, które zechcą wesprzeć naszą akcję charytatywną i pomóc spełnić jedno z wielu marzeń naszych podopiecznych.

Bardzo chętnie, ale proszę akurat ze względów rodzinnych (żałoba) bal wykluczony.
XXL
XXL 8.02.2019, 08:38
Czyżby publiczne usprawiedliwienie nieobecności na Balu ?
śmiech na sali
śmiech na sali 8.02.2019, 13:41
Noooo telefon mu zabrali i musi tu się usprawiedliwiać haaaaa
psychiatra
psychiatra 7.02.2019, 20:40
Ajwaj czekam na ciebie jutro od rana. Przyjme cię w ramch NFZ. Nie martw się, nie trzeba skierowania.
AJWAJ ALELUJA I OD TYŁU
AJWAJ ALELUJA I OD TYŁU 7.02.2019, 21:33
PAWŁA *** *** TEŻ LECZYŁEŚ JEŚLI TAK TO PODZIĘKUJE HA HA AH
......
...... 8.02.2019, 05:07
cały czas zastanawiam się co ci zlasowało mózg.To "pseudo inteligencja" jude i geje.Masz tak wybujałe ego ,że tylko Freud mógł by wydać diagnozę .Chyba nawet terapia wstrząsowa prądem nic nie da.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 8.02.2019, 07:38
wybujałe ego mam chyba po WIECZORKACH TERAPIE WSTRZĄSOWĄ JUZ MIAŁEM PRĄDEM WYDYMALI MNIE Z KASY ZA TRANSFORMATOR 1064 STACH Z DARUSIEM 7 PREZESEM ENEI OBECNIE WTEDY SZEFEM ENEI to była terapia wstrząsowa moze to po tych truciznach co serwowali mi od lat przez wszelakich moich pseudo kolegów i przyjaciół z kasprzykową i resztą bartkowskich parobków i lachociągów tego szmaciarza z nad apteki plus tych dwóch jego synków co się jeden na linkę targnął NO I KRAKOWIAKI TAM PSYCHIATRA JEST POTRZEBNY W TRYBIE PILNYM
......
...... 8.02.2019, 08:14
prymityw powiązany z psycholem daje niesamowite efekty.zauważcie jak sam się podnieca swoimi wpisami .te lachociągi ,dymanie ,szmaciarze .ciekawy przypadek dla nowoczesnej psychiatrii.to smętne poczucie odrzucenia.ciekawy przypadek ,ciekawy!!!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 8.02.2019, 09:09
większych psycholi jak WIECZORKI to nie ma po tej stronie góry synaj ha ha ha a tych wieczorków parobków nazywam tak jak na to zasługują ha ha ah ty się podniecasz ja wiem ze PRAWDA BOLI ha ha ha
AJWAJ I OD TYLCA
AJWAJ I OD TYLCA 7.02.2019, 20:20
KUDUK JAKO SPECJALISTA OD PROPAGANDY BĘDZIE WODZIREJEM HA HA AHA HA
......
...... 7.02.2019, 20:44
żal dupę ściska ,że ciebie tam nie wpuszczą?
a będzie czarna msza ha ah ah
a będzie czarna msza ha ah ah 7.02.2019, 21:30
alez mnie zapraszali nie ide tam bo to pseudo inteligencja i nie chadzam tam gdzie trzeba mieć bilet zaproszenie do wpuszczenia cos jak kino cyrk etc ha ha ah jude cyrk niech sie tam we własnym sosie nic mi do tego tylko te szczepionki na HPV niech wezmą *** poleca ha ha ah dla chłopczyków też ha ha ah
zibi
zibi 15.02.2019, 20:19
żal ci troszkę zeta,bo jesteś chytry !!!!
Prawda
Prawda 7.02.2019, 20:24
Nie ładnie - P Kuduk JEST porządny człowiek .
AJWAJ I OD TYŁU
AJWAJ I OD TYŁU 7.02.2019, 20:32

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

bywalec
bywalec 7.02.2019, 20:00
Wybieram się... Do miłego zobaczenia!
AJWAJ ALELUJA I OD TYŁU
AJWAJ ALELUJA I OD TYŁU 7.02.2019, 20:13
TYLKO SIE ZASZCZEP NA HPV RABEJ RADZI HA HA AH
zibi
zibi 15.02.2019, 20:21
masz problem ,to się lecz,nie moja wina że jesteś GOJEM
......
...... 7.02.2019, 20:19
tak długo na przepustce.w dodatku nie bierzesz leków co ci dochtór kazali.nieładnie..a tak w ogóle to musisz być niezłą kanalią .wszystko potrafisz ześwinić .W lustro to chyba juz dawno nie patrzysz
AJWAJ ALELUJA I OD TYŁU
AJWAJ ALELUJA I OD TYŁU 7.02.2019, 20:23
DAŁEM CI PLUSA BIORĘ PRZYKŁAD OD NAJLEPSZYCH ŚMIECI GRYFINA TYCH Z TZW " RODZINY " TEŻ I NIE MÓW MI O LUSTRZE BO ICH DAWNO POPĘKAŁO HA HA AH
wampierz
wampierz 7.02.2019, 20:41
To cała wasza rodzina taka? Czy rylko ty zakała?
WIECZORKI TO MORDERCY
WIECZORKI TO MORDERCY 7.02.2019, 21:45
ZAKAŁ CZYLI NIEDOPIECZONY HA HA AH CHCESZ MNIE JESZCZE PRZYPIEC HA HA AH
zibi
zibi 15.02.2019, 20:28
kto ty jesteś ,na pewno nie POLAK MAŁY,tylko WSZA mała,*** którą się zgniata
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 7.02.2019, 19:47

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 7.02.2019, 19:36

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

njr
njr 7.02.2019, 18:00
wspaniale!!!!
55
55 7.02.2019, 18:31
Raczej nie !!!
njr
njr 7.02.2019, 18:45
Bo???
55
55 7.02.2019, 20:50
njr
Oj chyba nie chcesz żebym o tym pisał.
njr
njr 8.02.2019, 10:25
owszem
TVNazi
TVNazi 7.02.2019, 15:23
No t teraz możecie wystawić - Wesołą Wdówkę z Gdańska !!!
Art
Art 8.02.2019, 09:00
Śmieszne bardzo,bardzo

Pozostałe