Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino

Burzliwa debata o szkołach w gminie

  • 11.02.2019, 16:11 (aktualizacja 11.02.2019 17:20)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Burzliwa debata o szkołach w gminie
W Gogolicach trwa debata w sprawie systemu oświaty w gminie i przyszłości miejscowej szkoły. Do sali gimnastycznej w Gogolicach oprócz społeczności szkolnej są władze gminy (burmistrz ze świtą oraz przedstawiciele Rady Miejskiej w Trzcińsku-Zdroju), kurator oświaty Magdalena Zarębska-Kulesza, związki zawodowe z Gryfina oraz poseł RP Leszek Dobrzyński.

Debatę prowadzi Lidia Karpińska. Każde ze stron ma możliwość wypowiedzenia się.

Na spotkaniu oprócz nas – igryfino - z mediów była tylko TVP3 Szczecin. Wkrótce przedstawimy relację.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (10)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Krysia
Krysia 13.02.2019, 11:57
A dlaczego w spotkaniach nie bierze udziału pani skarbnik gminy, ma przecież największą wiedzę w temacie budżetu gminy.
.
. 13.02.2019, 17:07
Ona ma to gdzieś, przeczeka tu do emerytury i tyle. Co ją obchodzi nasza gmina? Nic.
Aśka
Aśka 13.02.2019, 12:02
Boi się widocznie trudnych pytań. Na sesji dała plame to ja teraz burmistrz chyba odsuwa od takich trudnych rozmów.
Wkurzony
Wkurzony 12.02.2019, 06:30
Pani kurator i tak nie poprze decyzji pana burmistrza
Wkurzona
Wkurzona 11.02.2019, 22:57
Może zamknąć gmine ,zwolnić pracownikow w gminie i burmistrza (to jest tez wydatek żeby ich utrzymać )Gmine połączyć z Chojna i będą wszędzie szkoły jak były dotychczas ! W budynku zrobić szkole wyższa ,dojazdy do miast szkół wyższych sa fatalne ! Bo gmina jest mała i zawsze będzie biedna a ucierpia tylko mieszkańcy .Bo to zaczyna byc chore !
Pikuś
Pikuś 11.02.2019, 21:48
Kochani!!!! Musicie wypożyczyć z gminy Gryfino burmistrza od spraw oświaty Nikitynskiego! On Wam burmistrz wszytko załatwi i zrobi że będzie furczało!
bez problemu
bez problemu 13.02.2019, 12:03
I jeszcze nowego dyrektora załatwi. Rodzina duża...
😊
😊 11.02.2019, 20:51
Dzieci z Rosnowa też zasługują na swoją szkole dlaczego nie! Stać nas na to!
Timmy
Timmy 11.02.2019, 20:58
Taaaak. Nowy projekt- szkoła na każdym zadupiu. Albo może od razu jeszcze lepiej: "jedna szkoła dla każdego dziecka"? Obowiązkowo z basenem! Stać nas na to!
Srimmy
Srimmy 11.02.2019, 22:14
Po twoich wpisach widać,że nie skończyłeś żadnej szkoły,albo taką z basenem i skakałes tam na główkę jak wodę wypuszczali. Łapka w dół dla Profesora
Do Tommy...
Do Tommy... 11.02.2019, 21:55
Ciekawe kogo tak strasznie boli dobro dziecka?.... 🤔
😏
😏 11.02.2019, 21:43
A ja proponuje dac podwyzke wszystkich tak na zachete
B.
B. 11.02.2019, 20:33
Władze nie przedstawiły argumntów, i to jest zaskakujące.
😀
😀 11.02.2019, 20:47
Przypuszczam, że zrobili tak, bo ich po prostu nie mają. Miotają się zatem, przytaczają dane z kapelusza i dalej nic z tego nie wynika. Mnie nie zaskoczyli.
🤔
🤔 11.02.2019, 20:45
A przedstawili w koncu wydatki wszystkich szkol,wlacznie z Goralicami? Dowiedzieli sie w koncu ile dzieci jest w Goralicach? Porownali te liczbe z liczba dzieci w innych szkolach?
Panie Redaktorze
Panie Redaktorze 11.02.2019, 20:32
Panie Redaktorze: szkoła w Gogolicach nie ma sali gimnastycznej, zebranie było w świetlicy wiejskiej przekształconej z przedszkola, tak dla wiadomości
TEN HYDRANT W DOPIE HA HYA AH
TEN HYDRANT W DOPIE HA HYA AH 11.02.2019, 20:08
a ile jest w bartkowioe ZBOKÓW MHA HA
:)
:) 11.02.2019, 19:46
Szkoła ma być nawet bez dzieci !!!PIS da pieniądze!!!
aaaaa
aaaaa 11.02.2019, 20:35
Ta PiSda....
lalaba
lalaba 11.02.2019, 19:37
45 dzieci w szkole, z czego połowa dojeżdża z sąsiednich wsi. Nie będzie dwóch klas, bo nie można utworzyć oddziału. Takie szkoły zamykają się same. Dobrze, że chociaż zostawiają przedszkole i klasy 0-3.
😀
😀 11.02.2019, 20:03
A ile dzieci jest w Góralicach, gdzie również dojeżdżają dzieci z sąsiednich wsi? A ile będzie po odejściu gimnazjalistów w czerwcu? Trzeba się zastanowić zanim się coś napisze.
Zalamany wyborca
Zalamany wyborca 11.02.2019, 20:35
Otoz to!!! Goralic i Trzcinska nie mozna ruszyc!!! A niby dlaczego? W Goralicach niedlugo zostanie garstka dzieci, w TZ warunki szkoly beznadziejne,21 wiek a dzieci nawet sali gimnastycznej nie maja!!! Ale to przeciez szkoly jednego.pana i drugiego!!! Lepiej uderzyc na wioski. Niech oni oszczednosci zaczna od siebie! A nie pensja na dzien dobry na zachete,trach!!! Po co mu zastepca,jak pan K i tak o wszystkim decyduje,a zastepcy trzeba pensje zaplacic,a przypadkiem nie mowil,ze nie bedzie zastepcy?
:)
:) 11.02.2019, 20:43
Racja!! Lepiej dowozić ok 270 uczniôw z Trzcińska do Gogolic !
mianownik
mianownik 11.02.2019, 20:34
Pani burmitrz przedstawiła złe wyliczenia co jej na zebraniu od razy wypomniano!
politico
politico 11.02.2019, 19:34
TVPiS jest zawsze tam gdzie posłowie PiS.
Rodzic
Rodzic 11.02.2019, 18:58
Niech zaczną oszczędzać na swoich pensjach a nie na dzieciach!!! Dlaczego dzieci mają cierpieć za błędy dorosłych ☹️
pstryk
pstryk 11.02.2019, 20:35
A czyim błędem jest że dzieci w szkole po prostu nie ma? Czy raczej jest ich tak mało, ze nie ma kogo uczyć?
Ups
Ups 11.02.2019, 21:58
Gdzie nie ma dzieci? Chyba w Goralicach!
Kali
Kali 11.02.2019, 18:39
Tłuste kocury muszą bronić swojego wróbelka no tylko eeee eeee eeee u niego. Poza tym szkoła w Góralicach to do tej pory śmierdzi komuną a RK za wszelką cenę nie chce dopuścić do jej zamknięcia. Taniej i oszczędniej będzie zamknąć szkole w Góralicach niż w Stołecznej razem z Gogolicami.
Tu gadają o oszczędności a swoich " żołnierzy " zatrudniaj po cichu dając im ciepła posadkę za biurkiem
OPS
OPS 11.02.2019, 19:26
Prawda, była kandydatka na radna od Wróbla już pracuje.
A PROPOS KANDYDATKI
A PROPOS KANDYDATKI 11.02.2019, 19:34
Kto taki?
OPS
OPS 11.02.2019, 19:55
Kandydatka z okregu 9Maja i Rynku
OPSiKa
OPSiKa 11.02.2019, 20:28
sąd nakazał przywrócić do pracy po procesach sądowych, widać ugoda była.
🤗
🤗 11.02.2019, 22:22
Ona sama się zwolniła. Nikt nie wyrzucił dyscyplinarnie . Po wygranych wyborach Bartuś musiał się odwdzięczyć za głosy. Pani S trafiła do oświaty a córka prawej ręki - Romana trafiła do UM.
Oszczędności :)
😀
😀 11.02.2019, 20:42
Coo? Kpisz, albo nie wiesz co mówisz. To wierutne kłamstwo. Ona w ops nie pracowała, więc jaki sąd?
.
. 11.02.2019, 21:06
otóż jej nigdzie nie chcieli zatrudnić jak się dowiadywali z jakiego powodu nie pracuje w urzędzie, więc znaleźli miejsce w OPS
W
W 11.02.2019, 18:17
To że w Stołecznej już niektórzy pogodzili się z zamknięciem to nie znaczy że w Gogolicach też.
abażur
abażur 11.02.2019, 19:35
Stołeczna na kolanach pojechała do gminy aby im wytłumaczyli dlaczego tak. To im powiedzieli,z ę tak, bo inaczej nie można i ogony podtulili.
Abażurek
Abażurek 11.02.2019, 20:15
Ogony to podtulili twoi rodzice jak zobaczyli co z ciebie wyrosło
A
A 11.02.2019, 18:21
Mylisz się Stołeczna walczy i będzie walczyć do końca 💪
B
B 11.02.2019, 19:36
Walczy w cichości w skrytosci swych sumień.
😀
😀 11.02.2019, 18:15
Coś czuję, że będziemy niedługo śpiewali: nie przenoście nam ratusza do Góralic😂😂😂 To taki śmiech przez łzy.
but
but 11.02.2019, 17:53
Tu chodzi tylko jak zagospodarować szkołe w Górlalicach dziećmi ze szkół w Gogolicach i Stołecznej.
Obserwator
Obserwator 11.02.2019, 18:19
Dokładnie tak jest. Pan Kowalski za wszelką cenę chce utrzymać szkołę w goralicach, a to ona jest najgorsza, jest tam mało dzieci i pochłania najwięcej pieniędzy!!!
😀
😀 11.02.2019, 17:58
W samo sedno👍
tynk
tynk 11.02.2019, 17:43
Wyskoczyli z tym zamknięciem na sesji jak Filip z konopii.
pracownik
pracownik 11.02.2019, 17:21
Za wczesnie o 15, bo praca.
Uczestnik
Uczestnik 11.02.2019, 17:15
Poseł Dobrzyński, panie Redaktorze
brako
brako 11.02.2019, 17:08
Najwazniejsze co powie p. kurator.

Pozostałe