Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Wilk gonił dzika i wpadł z ofiarą pod samochód?

  • 13.02.2019, 11:57 (aktualizacja 13.02.2019, 20:13)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wilk gonił dzika i wpadł z ofiarą pod samochód? Policja (arch.)
Na drodze S3 z Gardna w kierunku Szczecina doszło do kolizji polegającej na tym, że samochód marki Volkswagen Passat uderzył w dzika i wilka - informuje asp. sztb. Marcin Karpierz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci.

-Na miejscu zdarzenia wszczęto procedurę zabezpieczenia padłej zwierzyny, ponieważ wilk jest gatunkiem prawnie chronionym - mówi nam oficer prasowy.

Do zdarzenia doszło dziś 13 lutego 2019 r. ok. godz. 11.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dzik
dzik 19.02.2019, 11:18
Gonił wilk razy kilka,
pogoniłem i wilka!
Zgrywus
Zgrywus 15.02.2019, 19:08
😂🤣🤣😂😜 info z palca wyssane, zmieńcie informatora. A na posterunku jestem ciekawe co bioroą
Nena
Nena 15.02.2019, 08:00
Z kad te bzdurne informacje???po pierwsze byl tam tylko wilk. Po drugie pojadzd byl biały. Vw Jetta.
kłus
kłus 15.02.2019, 09:49
Może jako dzika policzyli ciebie?
siedząc na drodze
siedząc na drodze 14.02.2019, 19:18
Ale wilka złapali hahahhaha
Świadek
Świadek 14.02.2019, 19:03
Co za kłamstwa nie ten odcinek drogi nie ten samochód i bez dzika 😡
celebryta
celebryta 14.02.2019, 19:19
Co sie ich czepiasz, przeciez foto podpisali że archiwalne. Chciałes żeby ci z tej akcji fotki na żywo robili?
Nema
Nema 15.02.2019, 08:01
To po co wogole pisza?
TWOJA STARA
TWOJA STARA 14.02.2019, 14:01
XD NIE UMIE PATRZEĆ NA DROGE
pampeluna
pampeluna 14.02.2019, 11:20
Powinni już wcześniej mieć wilczy bilet na S3!
Bydło
Bydło 14.02.2019, 00:12
Kierowca twierdzi że najpierw piepsz nął dzika potem wilka więc musiały lecieć od Szczecina pod prąd, a może z MCdonalda leciały do ***za do MOP Kunowo ?
Poza tym gdzie bylll iii reszta watahy ?
...
... 13.02.2019, 23:46
A czy tam jest znak na tej drodze uwaga zwierzyna... kierowca powinien dostosować prędkość do takiego znaku, a jak znaku nie było to odszkodowanie od zarządcy drogi
G
G 13.02.2019, 23:41
W swoim życiu widziałem wiele wypadków spowodowanych przez zwierzęta i te w których próbowano je omijać i wniosek jest tylko jeden nie próbować manewrować samochodem tylko jechać prosto i w zależności od warunków hamować, dzików mamy mnóstwo, samochód rzecz nabyta a zdrowia i życia nikt nie zwróci
Gość
Gość 13.02.2019, 23:29
Hamując jednocześnie zmieniamy tor jazdy aby ominąć zwietzaka, ale w ograniczonym zakrasie nigdy do takiego stopnia żeby mieć kłopoty ze stabilnością samochodu, można to porównywać z hamowaniem w zakręcie czego nie powinno oczywiście się robić ot tak sobie dbiegające do jezdni dziki faktycznie łatwo przeoczyć, narazie jednak nawet spotkania z zającem kończyły się dobrze dla obu stron czego wszystkim życzę i nocą jedźcie trochę wolniej to żadna ujma szczególnie młodzi panowie ! to doświadczenie i tak do tego dojedziecie, wcześnie czy później lepiej wczęśniej.
WRC
WRC 14.02.2019, 00:00
W zakręcie się nie hamuje ? To co ty robisz zamykasz oczy ?
Radze potrenować ostre hamowanie i w zakręcie i z manewrem.
Jak się da to czasem lepiej wjechać do rowu niż w dzika.
Kierowca nie omija przeszkody tylko wtedy kiedy nie ma rąk na kierownicy a to norma.
yak2k
yak2k 19.02.2019, 23:14
Hamuje się przed zakrętem. W zakręcie jak już dodaje się gazu
ochrona
ochrona 13.02.2019, 19:21
Wielkie mi halo wilki w gardnie przy jeziorze prusino duże widziałem już 10 lat temu to nikt mi nie wierzył.
księżyc w pełni
księżyc w pełni 14.02.2019, 00:04
Wolf to nawet mieszka w samym Gardnie!
Wilki
Wilki 13.02.2019, 19:14
Baśka miała fajny biust,
Ania – styl, a Zośka – coś, co lubię.
Ela całowała cudnie,
nawet tuż po swoim ślubie.
Z Kaśką można było konie kraść,
chociaż wiem,
że chciała przeżyć ze mną swój pierwszy raz.
Magda – zło, Jolka mnie
zagłaskałaby na śmierć,
a Agnieszka zdradzała mnie.

Piękne jak okręt
pod pełnymi żaglami,
jak konie w galopie,
jak niebo nad nam
pustelnik
pustelnik 13.02.2019, 19:05
Jakieś dwa lata temu pojawił się w sieci film z watahą wilków k.Zielonej Góry. Okazało się, że jakiś gajowy ściągnął z sieci film nakręcony w USA i przedstawił jako pochodzący z jego ukrytej w lesie kamery. Z tej historii była jedna korzyść. W lesie zrobiło się na jakiś czas pusto od ludzi.
papua
papua 13.02.2019, 19:00
A ile to stłuczek i wypadków powodują dwugłowe wilki. A jeszcze do tego wiadomo że człowiek człowiekowi wilkiem
Gatunek niechroniony
Gatunek niechroniony 13.02.2019, 17:19
A co z kierowcą? Wiem, że nie jest gatunkiem chronionym, ale możnaby wspomnieć czy coś mu się stało😉
wilkołak
wilkołak 13.02.2019, 18:57
Po ukąszeniu rosną mu zęby!
Szofer roweru
Szofer roweru 13.02.2019, 16:16
Jak one na S3 wlazly ? Przecież jest osiatkowana
URBEX
URBEX 13.02.2019, 17:12
Niby tak,aczkolwiek są znaki ostrzegające przed dziką zwierzyną i to na dość długim odcinku ponad 60km
Ewelina z okolic
Ewelina z okolic 13.02.2019, 15:22
To ja spacery po lesie już sobie odpuszczę...
Rybak z Gardna
Rybak z Gardna 13.02.2019, 15:03
I jak ja mam teraz na ryby chodzic jak mi jakies psy sie naplęgły. 1 mniej
wolf
wolf 13.02.2019, 14:00
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

Pozostałe