Radnemu burmistrza policja zatrzymała prawo jazdy

  • 22.02.2019, 12:00 (aktualizacja 23.02.2019 12:54)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Radnemu burmistrza policja zatrzymała prawo jazdy Sesja Rady Miejskiej w Gryfinie.
Czy burmistrz eksadwokat Sawaryn i radny adwokat Adamiak obronią radnego Rady Miejskiej w Gryfinie (...), któremu zatrzymano prawo jazdy za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu? - pyta czytelnik i przysyła do nas w tej sprawie list. -Obawiam się, że sprawa zostanie w Gryfinie zamieciona pod dywan - dodaje czytelnik.

Pytamy zatem samego radnego z ekipy bumistrza Mieczysława Sawaryna czy prawdą jest, że za jazdę pod wpływem alkoholu zabrano mu prawo jazdy.

-Zabrali, to i oddadzą - odpowiedział nam krótko zagadnięty przez nas radny.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (258)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zapijał wstyd?
zapijał wstyd? 26.02.2019, 09:40
Ja nie bronię - ale rozumiem. Być przy tercecie na co dzień od lat, firmować milczącym bezdyskusyjnym podnoszeniem ręki ich aberracje - i tak długo na trzeźwo wytrzymał...
recydywa
recydywa 26.02.2019, 09:44
A skad wiesz, że na trzeźwo?
???
??? 26.02.2019, 10:05
W sumie odtwarzanie nagrania trudno wytrzymać a co dopiero na żywo. To już zamiatali sprawę?
układanka się sypie
układanka się sypie 26.02.2019, 09:20
W redakcji GW już dawno wiedzieli co i jak a dopiero piszą bo widocznie inną strategię teraz przyjęli. Sprawa sprzed kilku tygodni przecież.
gryfiniak
gryfiniak 26.02.2019, 09:04
Wstyd wstyd wstyd! I teraz brak pełnego zaufania społecznego, moim zdaniem powinien zostać odwołany bezapelacyjnie, nie chcę by taki ktoś łamiący prawo mnie reprezentował i moje interesy w mojej kochanej gminie.
Zosia
Zosia 1.03.2019, 13:21
Nie chcę by taki ktoś łamiący prawo uczył nasze dzieci w szkole.
jw-g
jw-g 26.02.2019, 16:55
Mając chociaż trochę samokrytyki to powinien sam zrezygnować.
pracowity jak tercet
pracowity jak tercet 26.02.2019, 08:58
Nikitiński musi odejść spod kocyka!
ojej...
ojej... 26.02.2019, 10:16
Tomuś, żeby tobie nie napisali spod czego musisz odejść...
ABBA
ABBA 26.02.2019, 08:26
SZLAK MNIE TRAFIA JAK CZYTAM TAKIE COS. TO JUZ NAPRAWDE NIE MOŻNA DZ... OWI NIC ZROBIĆ? PRZECIEŻ TO JUZ ZAKRAWA NA POMSTE Z NIEBA. A POLICJA CO DZIEŃ POWINNA STAĆ POD DOMEM I CO DZIEŃ DOKONYWAĆ KONTROLI TEGO PANA.
bagatela
bagatela 26.02.2019, 08:19
Niema sprawy, przecież nic się nie stało przejechał się szybciej, nikogo nie zabił.
prawo i sprawiedliwość musi być
prawo i sprawiedliwość musi być 26.02.2019, 02:32
Podobno alkomat nie miał atestu i już po sprawie.
fallandyzator z UMIG
fallandyzator z UMIG 26.02.2019, 08:20
A nie pomroczność jasna?
śnię
śnię 25.02.2019, 22:59
Co wy się ludzie przyczepiliście tak do tego człowieka ? Co on wam złego zrobił ? Najgorsi to są pijani rowerzyści kilka dni temu miałem taki przypadek że zrobiliśmy sobie z kolegami przerwę bo niby ile w tym urzędzie można pracować ? No i wyskoczyliśmy na lunch i do niego wzięliśmy sobie litra na trzech. No i wracamy sobie do urzędu ale tylko stówkę miałem na liczniku bo przecież nie będę ryzykował więcej a tu zakręt a na zakręcie jakiś rowerzysta dobrze że zwolniłem bo przecież w zakręt stówką nie będę wchodził co nie ? Mimo że miałem czerwone to mógłby się ten rowerzysta przecież domyślić że się spieszymy co nie ? A on dalej jedzie to ja szybko na hamulec. No i wpadł mi z tym rowerem na maskę ale że już stanąłem to mi się ześlizgnął z maski i padł na drogę. Już myślałem że po nim ale nie podniósł się jakoś i zatacza się i chwieje na pewno był pijany przecież ja go tak ledwo trąciłem że mu tylko koła od rowerku poodpadały. Mam taką wielką prośbę do Policji żeby się za tych pijanych rowerzystów zabrali
Już oddali ?
Już oddali ? 26.02.2019, 02:30
Pijany kierowca to potencjalny morderca.
dura lex
dura lex 25.02.2019, 23:12
rozmydlasz temat, mecenasie. Ale KTÓRY człowiek? A zrobił źle, po siadł po alkoholu za kierownicą. I próbują zamieść pod dywan sprawę.
obrońca z Urzędu
obrońca z Urzędu 25.02.2019, 22:47
Należy dać człowiekowi spokój, wygrał wybory to mu się należy wszystko z jazdą po pijaku włącznie, proszę wcielić się w te powszechnie funkcjonujące standardy tego kraju.
a co!
a co! 25.02.2019, 22:45
Co wolno księciu to nie prosięciu. ... zrozumiała osoba :-)
śmierdzi mi to
śmierdzi mi to 26.02.2019, 08:28
Tak na marginesie to ktoś musiał wybrać tego pana bez honoru do rady miasta. Ktoś go też firmował panie Sawaryn.
Grzegorz
Grzegorz 25.02.2019, 22:43
Według mnie to jest poprostu kpina z prawa i traktowanie mieszkancow jak debili, ktorzy osmieli się mieć ządanie coby radny, ktory naduzył alkoholu jadąc autem, podal się do dymisji, nie rozumiem tego, czy naprawdę w tej gminie nie ma jednego sprawiedliwego we władzach, ktory by powiedzial, tak byc nie moze, a jeszcze go próbują bronić?
mąka
mąka 25.02.2019, 22:38
Polska to dziwny kraj, jak nie pomroczność jasna to inne sztosy... Piłsudski by się przydał żeby tę sitwę rozgonić
TKJ
TKJ 25.02.2019, 10:34
Jest taki skecz P. Fronczewskiego i W. Pszoniaka, który kończy się słowami: ,,no to z czego się gupki śmiejecie" - to dedykacja dla zmiotek, sierotek, rodzynków.....
TKM
TKM 25.02.2019, 12:22
Jak cię śmieszy pijany za kierownicą, to faktycznie do ciebie jest to "z czego się gupki śmiejecie". Albo jesteś tym radnym co mu zabrali prawko...
zmiotka
zmiotka 25.02.2019, 09:06
Panie Sawaryn, gdzie pana oświadczenie w tej sprawie. Czy może chce pan potwierdzić, że lepsze zamiatanie pod dywan.
kura
kura 25.02.2019, 23:17
Facet nie ma wstydu i godności jak większość pseudo samorządowców
Dywan
Dywan 25.02.2019, 21:34
Odwal się psychopato!
kij od miotły
kij od miotły 25.02.2019, 21:32
A co to Burmistrza obchodzi jak i czym kto jeździ ? Od tego jest policja ! To oświadczam CI , że piszesz dyrdymały nie poparte żadną logiką ...!
dyrdymała srutu tutu
dyrdymała srutu tutu 25.02.2019, 21:50
Liderem ugrupowania tego radnego jest Sawaryn - normalne, że w takim przypadku oczekuje się wyjaśnienia.
etyka
etyka 24.02.2019, 22:40
Radnemu za nie przestrzeganie prawa powinni odebrać mandat radnego! I jeszcze bezczelnie mówi, że "zabrali to oddadzą"! Za kogo On się ma? Bufon!
do : etyczny Bufon
do : etyczny Bufon 25.02.2019, 21:23
Człowieku nienawiść cię zżera ...! Odebrać to sobie możesz przesyłkę na poczcie ! To zależy ile miał promili i zgodnie kodeksem postępowania zostanie nałożona kara ! Tak samo dotyczy to wszystkich kierowców !
do etycznego bufona
do etycznego bufona 25.02.2019, 21:29
Tylko że w przypadku radnego wyborcy mają prawo wiedzieć, że jechał po pijaku i mu policja prawo jazdy zabrała. Nieetyczne jest krętaczenie i zamiatanie pod dywan!

A jak z tym postąpią sądy to już jest sprawa inna.
Dywan
Dywan 25.02.2019, 21:35
Nie ma żadnej sprawy i kropka!
Sierota
Sierota 24.02.2019, 22:08
Aj waj to radny sawaryna pije codziennie w antalku. Weterynarz od Piotra z pijalni
rodzynek
rodzynek 24.02.2019, 20:56
Sawaryn tak pijaństwo napiętnował, a tu prosze, we własnej formacji ma zakałę. Wstyd!
Takie zady adwokatów !!!!!!!
Takie zady adwokatów !!!!!!! 24.02.2019, 23:17
Chcieliście papugę za burmistrza to macie ,Adamiak następny krętacz jak ta cała ekipa ,szczycą się ze ze w Gardnie dla Niemca Polacy musza pracować za najniższa krajowa ,a sobie po wyborach od razu podwyżki dali ,śmiechu warte !!!! Panie redaktorze w następnym numerze gazety proszę ujawnić który to z party Gis po pijaku jeździ .
Piotr
Piotr 25.02.2019, 08:12
To Prawda!!!!
karma
karma 24.02.2019, 21:06
Co więcej - milczą - a tacy wymowni zawsze... Myślą, że jak podejrzenia rozłożą się na ośmiu radnych GIS to będzie łatwiej wyciszyć sprawę? Krętactwo!
dubler
dubler 24.02.2019, 20:55
Każdy kto wypije i siada za kółkiem to kozak, ale taki pejoratywny.
przejrzystość
przejrzystość 24.02.2019, 20:42
Panie Sawaryn to pana człowiek, więc na jutro proszę oświadczenie. Tylko bez kręcenia!
taka prawda
taka prawda 25.02.2019, 01:18
Jak widać radnym od Sawaryna trudno być na trzeźwo. Dobrze że jadąc tym samochodem nikogo nie zabił albo nie okaleczył.
do redaktorzyny-Waść  pan niech  merytoryką  zajmie siw!!!!!!!!!!!
do redaktorzyny-Waść pan niech merytoryką zajmie siw!!!!!!!!!!! 24.02.2019, 20:20
na tym portalu wkurza mnie to,że redaktorek podpuszcza i sam pisze posty-to nie tędy droga aby kreować rzeczywistość!!!
paranoja
paranoja 25.02.2019, 08:40
On pisze wszystkie artykuły, wszystkie komentarze i odpowiedzi na nie. Nawet te powyzej, które, jak wam się wydaje piszecie sami.
rozdwojenie jaźni
rozdwojenie jaźni 25.02.2019, 09:02
Skoro wiedzą, ile osób pisze "na tak" (ja z moim drugim i trzecim ja) - to wydaje im się, że tak samo jest z drugiej strony...
proste chyba
proste chyba 25.02.2019, 00:00
A kto ma pisać jak nie on sam?
Kmniotek
Kmniotek 25.02.2019, 12:51
Ja piszę zawsze sam. Jak bym pisał Mnietkiem to by się stępił.
taka prawda
taka prawda 25.02.2019, 01:16
Nie w smak reżimówce niezależny od władzy portal, to i widać pisze. Ich jak widać poza rządzącymi mało kto czyta, to atakują media niezależne...

Ale faktycznie jak niżej już napisano, wypominanie Kamilowi wzrostu jest niekulturalne....
do konkurencji:)
do konkurencji:) 24.02.2019, 21:04
"redaktorek" to taki niewielkiego wzrostu redaktor? To nie ten portal. Pomijając, że ocenianie kogoś po wzroście jest niekulturalne - nawet jeśli na tamtym sami "kreują" rzeczywistość - tak jak kreowali, kiedy brat tego "redaktorka" pracował na posadę u właściciela lokalu redakcji...
taka prawda