Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019

Wiemy kto wystąpi na Dni Gryfina 2019

  • 4.03.2019, 12:36
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wiemy kto wystąpi na Dni Gryfina 2019
Kamil Bednarek, Enej, Rezerwat, Halina Frąckowiak - to gwiazdy tegorocznych Dni Gryfina. Impreza odbędzie się 1-3 maja 2019 r. Na scenie wystąpią także Colours of Bubles czy 4Dreamers.

Impreza ma kosztować "znacznie powyżej 100 tys. zł", jak poinformowano dziś na spotkaniu poświęconym Dniom Gryfina 2019.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (50)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

OstryBaletZGR
OstryBaletZGR 27.03.2019, 12:35
Sciagnijcie jeszcze Roberta M i Kalwi &Remi i bd komplet :)
Psia końcówka Gardno
Psia końcówka Gardno 23.03.2019, 20:36
A wiecie kim był Enej?
Gratuluje....
Graniec
Graniec 20.03.2019, 14:19
Gdzie jest BUMCYK sie pytam!
Gryfińska łajza
Gryfińska łajza 2.04.2019, 15:57
Bumcyk to sie nadaje tylko do pchania karuzeli
zawiść
zawiść 20.03.2019, 15:01
Za duża publikę miał w zeszłym roku więc zazdrośnicy już go nie umiescili w programie.
Minio
Minio 16.03.2019, 01:19
Dramat jednym słowem biorą jakiś beztalenci zamiast wziąć takiego Malika Montane , White , Blache , szmitka , wtedy to była by majówka fajna a tak to nawet z domu nie wychodzę bo nie ma po co.
Xyz
Xyz 16.03.2019, 17:49
Kiedy lecimy na wojaka wariacie ?.
Gosc
Gosc 5.03.2019, 09:36
Nie podoba mi się to że koncerty odbywają się obok namiotów z piwskiem z widokiem na żurow..i innych pijaków. Jak taki rodzić ma iść z dziećmi posłuchać muzyki. Dla mnie to dno i żenada.
młody
młody 5.03.2019, 09:32
Oddajcie mieszkańcom SALĘ ŚLUBÓW. To wstyd, żeby w takim mieście nie było !
Pikuś
Pikuś 11.03.2019, 23:25
Nikitiński musi odejść a sala ślubów musi powrócić!
jaki pan, taki kram
jaki pan, taki kram 12.03.2019, 00:02
Tomek - żebyś ty nie poleciał pierwszy! A co do ślubów w sali obrad ze stołami pod prześcieradłami - to jacy gospodarze, taki wizerunek...
Jagódka
Jagódka 5.03.2019, 09:28
Miejsce powinno być tam gdzie dom kultury czyli albo gdzie kino na Szczecińskiej, albo koło Pałacyku pod Lwami.
belebele
belebele 14.03.2019, 21:21
Przecie to się wali wszystko!!!kible nie wyrabiają. buahaha
Inwestorzy po byku
Inwestorzy po byku 5.03.2019, 09:03
Zapraszamy na zarośnięte korty gdyż gierkowski grzybek już dawno się rozpadł ;-)
Podwyżki wynagrodzeń
Podwyżki wynagrodzeń 5.03.2019, 07:41
Kiedy urzędnicy dostaną podwyżki????
Ni
Ni 5.03.2019, 08:04
Podwyżki powinni dostać tylko burmistrz i zastępcy bo oni zasłużyli na to ciężką pracą.
klitu
klitu 14.03.2019, 21:23
ahahaha to prawda !!
uśmiałem się
uśmiałem się 5.03.2019, 09:27
Zasłużyli pracą? N - dobry zart tymfa wart
Słomka
Słomka 7.03.2019, 01:36
Tymfanie żab.
Zmienić miejsce na Dni Gryfina
Zmienić miejsce na Dni Gryfina 5.03.2019, 07:37
Miejsce inne na Dni Gryfina powinno być a nie nabrzeże, na stadion wrócić jak za dawnych lat. Wtedy jasne będzie, że na stadionie odpowiada ochrona a na zewnątrz służby i nie będzie trzeba wyganiać kierowców znich miejsc parkingowych...
ruina chwasty i niegospodarność
ruina chwasty i niegospodarność 5.03.2019, 08:57
Pokazać się na stadionie? Poszłyby pytania, czemu tam nie budują hali z prawdziwego zdarzenia, która miałaby miejsce lepsze i jeszcze gminna szkoła nr 1 mogłaby korzystać.
No i poszłyby pytania o stan obiektów sportowych po 5 latach ich działalności...
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo 5.03.2019, 06:46
Profesjonalna ochrona kosztuje bardzo drogo a przy masówce musi jej być sporo. Specjaliści od ochrony wypowiadalu się, że to nie mogą być ludzie z łapanki czy studenci. Licząc średnio 100 zł netto za godzine prze 7 godzin i przez dni daje to koszt 2100 a musi być chyba gdzieś 120 ochroniarzy czyli
252 000 zakładając taką liczbę godzin i osób. Teraz żadba firma nie będzie oszczędzała na kosztach by nie narażać się na odpowiedzialność czy ryzyko za zabezpieczenie.
AJWAJ ALEL;UJA I DO PRZODU
AJWAJ ALEL;UJA I DO PRZODU 5.03.2019, 00:39
KoSZErNE MNIE tki co BA NAWET TW Judek Z OKOLICY nie oświeci tego CIEMNOGRODU HA AH AH zatańczą HA HA AH do RYTMU https://www.youtube.com/watch?…
Kuzyn
Kuzyn 4.03.2019, 22:33
Bardzo dobra inicjatywa !!
bygada kryzys
bygada kryzys 4.03.2019, 21:50
Czy to dla takich nasiadówek zdewastowali salę ślubów? Czemu musieli sobie robić taką salę - nie mogli się spotykać na sali obrad - która wykorzystywana jest średnio raz w miesiącu?
tylko pytam
tylko pytam 4.03.2019, 21:44
Hm, a co tam robi były radny pralinka ? Na spotkaniu jest jako kto ze swoim wykRZtałceniem ??
pralinki
pralinki 4.03.2019, 23:11
Nikitiński musi odejść!!!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 4.03.2019, 22:40
Ty się o jego edukacje nie martw ;)
Ja tam doceniam p. Łukasza bo widać, że zależy mu na gminie pomimo iż nie jest radnym.

Panie Łukaszu trzymam kciuki!
kotek
kotek 14.03.2019, 21:26
lizu lizu po pupci
piesek
piesek 15.04.2019, 10:04
Od przodu piju piju ;)
zależy na gminie?
zależy na gminie? 5.03.2019, 08:14
A cóż zrobił w gminie przez 4 lata jako radny? Że z radą młodzieżową której był "opiekunem" ratował urząd sadząc kwiatki koło urzędu - bo w przetargu gmina chyba zapomniała wpisać sadzenia i dostała sadzonki?

To chyba jedyny objaw działania kadencji młodzieżowej rady. I radnego.
😉
😉 5.03.2019, 08:21
Nie tylko kwiatki! Jeździł na darmowe (bo to my płaciliśmy) wycieczki z seniorami z ops i młodzieżą. Hihihi
do mieszkańca  z 22.40
do mieszkańca z 22.40 5.03.2019, 08:06
zależy na gminie czy na kasie gminnej ? a co do edukacji to od takich urząd pęka w szwach i widzimy efekty ich pracy , aa a -mieszkaniec- napisał p Łukasz sam o sobie. brawo!
😉
😉 5.03.2019, 08:12
Odpisał, bo wiedział, że o nim piszą, no taki inteligent
:)
:) 4.03.2019, 21:50
stęsknili się za sobą...
kokosz
kokosz 4.03.2019, 19:07
Wiecie że główni liderzy zespołu to z pochodzenia ukraińcy, a nazwa enej może ale nie musi pochodzić z... https://pl.wikipedia.org/wiki/… obczajcie sobie, afera się kroi że ho ho ho
Kajko
Kajko 4.03.2019, 19:41
Jak ci przeszkadza czyjaś narodowość w słuchaniu muzyki to walnij sobie baranka w ścianę a usłyszysz pradawne słowiańskie bębny piasta Kołodzieja :-)
mieszkaniec
mieszkaniec 4.03.2019, 15:00
w środe, czwartek i piątek impreza a co z weekendem. Aż się prosui aby to przesunąć!
Vorone
Vorone 9.04.2019, 15:16
Dobre techno afterparty
Andżej
Andżej 4.03.2019, 18:03
Tak, a Boże Narodzenie proponuję przesunąć na czerwiec, bo w grudniu jakoś tak zimno jest i w ogóle..
x
x 4.03.2019, 15:26
przesuwać majówkę ? hehe
Ktoś
Ktoś 4.03.2019, 14:36
Mieszkańcy okolic nabrzeża mają nadzieję że w tym roku dni naszego miasta nie będzie na nabrzeżu
stop nożownikom
stop nożownikom 4.03.2019, 14:11
Za 100 tysi to sobie możecie ochronę załatwić na masową imprezę!
z Energetyków
z Energetyków 4.03.2019, 12:59
A gdzie będzie impreza? Nie ma bardzo waznej informacji: czy na kortach, na nabrzeżu czy może na Placu Barnima?
P
P 4.03.2019, 16:24
Raczej nabrzeże jak co roku
Pikuś
Pikuś 4.03.2019, 14:20
W tej hali będzie
brygada kryzys
brygada kryzys 4.03.2019, 21:52
A ile miejsc będzie w tej hali, której koszt to pewnie już koło 20 mln razem z pracami dodatkowymi?
P.
P. 4.03.2019, 13:15
Władze jeszcze się wahają gdzie to zrobić.

Pozostałe