Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Znęcał się nad rodzicami. Domowy kat został aresztowany

  • 04.04.2019, 12:35 (aktualizacja 04.04.2019, 13:56)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Znęcał się nad rodzicami. Domowy kat został aresztowany Fot. Policja
Prawdziwe piekło zgotował swoim rodzicom. Życie pod jednym dachem stało się udręką. Wyrodny syn znęcał się nad ojcem i matką. Okrutnie ich upokarzał.

Mężczyzna jest nałogowym alkoholikiem. Często wpadał w furię i wyżywał się na swoich rodzicach. W ataku szału wyzywał rodziców wulgarnymi słowami, szarpał ojca, przewracał na ziemię i okładał pięściami.

W marcu po ostatniej awanturze przyjechała policja i zabrała domowego kata. Rodzice opowiedzieli o swojej gehennie.

Na wniosek prokuratora rejonowego w Gryfinie Sąd Rejonowy w Gryfinie zastosował tymczasowe aresztowanie wobec mężczyzny. Jest on podejrzany o to, że w okresie od marca 2018 r. do 10 marca 2019 r. w jednej z miejscowości na terenie powiatu gryfińskiego znęcał się psychicznie nad swoim ojcem i matką. Wielokrotnie znajdując się pod wpływem alkoholu wszczynał awantury domowe, podczas których wyzywał pokrzywdzonych wulgarnymi słowami, a także znęcał się fizycznie nad ojcem w ten sposób, że szarpał pokrzywdzonego, przewracał go na ziemię i bił pięściami po całym ciele, tj. o przestępstwo z art. 207 § 1 kk – informuje Joanna Biranowska-Sochalska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Z dokonanych ustaleń wynika, że podejrzany - zamieszkujący wspólnie z rodzicami - znęcał się nad nimi psychicznie i fizycznie. Z zeznań pokrzywdzonych jak również z pozostałych zgromadzonych dowodów, w tym zeznań innych przesłuchanych osób wynika, że podejrzany nadużywający alkoholu znęcał się psychicznie nad swoją matką oraz ojcem w ten sposób, że wyzywał ich wulgarnymi słowami, ale także stosował przemoc fizyczną wobec ojca szarpiąc go i bijąc.

Wobec agresywnego mężczyzny na wniosek prokuratora zostało zastosowane tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy.

Za czyn zarzucony podejrzanemu, na podstawie art. 207 § 1 kk grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sąsiad-ka
Sąsiad-ka 20.04.2019, 00:07
Sprawiedliwości to tam nigdy nie było i nie będzie, ciekawe kto widział te wiele razy ??? A rodzice to nie alkoholicy? Wszyscy tam powinni zrobić rachunek sumienia i rzucić wódę.
Sąsiad
Sąsiad 12.04.2019, 18:53
Ma za swoje. Zamiast pracować to chlał i się awanturował w domu. Ojca wiele razy pobił to i przyszła sprawiedliwość.
Sprawiedliwy
Sprawiedliwy 11.04.2019, 18:42
A żeby zgnił w więzieniu luj jeden i alkoholik.
xyz
xyz 08.04.2019, 16:12
A gdzie byli ci wszyscy "sprawiedliwi" kiedy " katowany " ojciec wybijał swojej żonie zęby a sąsiadom mówił że spadła z tapczanu?
xyz
xyz 08.04.2019, 12:34
Z chęcią spotkam się z autorem tego artykułu i z nim porozmawiam bo widać że jego wiedza jest na temat okoliczności sprawy jest mało kompletna
Xyz
Xyz 08.04.2019, 11:37
A mamusia i tatuś to ideał cnót? Nikomu nie życzę takich rodziców i wierzcie mi wiem o czym piszę.
Qtaz
Qtaz 06.04.2019, 03:43
Ktoś wie ile ma lat i skąd jest?
Malpka
Malpka 05.04.2019, 22:25
ZGIN KRUR... W PIEKLE ZA KRATAMI!!!
karma wraca
karma wraca 05.04.2019, 16:43
Jak sobie wychowali taką mają pociechę na stare lata!
Fee
Fee 04.04.2019, 21:06
Już wiem dlaczego wszyscy z tatuażami chodzą tak szeroko !
Git
Git 04.04.2019, 17:09
Podejrzany, my "kuracjusze ZK i kochający inaczej ", czekamy na ciebie! Sprawimy, że cieszyć się przestaniesz!!
Na szubienicę wszystkich kryminalistów bym dał
Na szubienicę wszystkich kryminalistów bym dał 04.04.2019, 20:56
Git to to samo co Gej ?
Luj Gryfiński
Luj Gryfiński 05.04.2019, 08:02
Tak to samo, albo i gorzej
Fest Iławski
Fest Iławski 04.04.2019, 19:20
Git przestrzale takich jak ty berłem po łbie git a pierwszy jesteś u wychowka po warunkowe lub przepustkę, gity byly kiedys za komuny teraz smiechu warte te wasze grypsowanie jaki 1 u gada dziobiecie
Na szubienicę wszystkich kryminalistów bym dał
Na szubienicę wszystkich kryminalistów bym dał 04.04.2019, 20:59
Przepraszam Pana mam pytanie , czy każdy kto odsiadywał wyrok w więzieniu to Cw el ?
I czy Cw el to taki co miał stosunek analny i oralny z innymi więźniami?
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 05.04.2019, 08:01
*** jest tylko we wiezniu nigdzie indziej
Prawda?
Prawda? 04.04.2019, 15:34
Co za łeb. Dajcie mu prace jak juz odsiedzi i nie będzie taki,ale jakie on ma szanse w korytku na parobka do robienia tego czego nikt nie robi.
Do Prawda?
Do Prawda? 04.04.2019, 16:19
. Myślisz, że to przez brak pracy i swoje żale po alkoholu wylewał na rodziców?
Prawda?
Prawda? 05.04.2019, 09:23
Myślę że godna praca i płaca dały by mu siłę aby nie pić.
ZK
ZK 04.04.2019, 15:11
Zapraszamy pod cele zrobimy ci wiatrak z dupska kozaku !! Za takie żeczy !
Na szubienicę wszystkich kryminalistów bym dał
Na szubienicę wszystkich kryminalistów bym dał 04.04.2019, 21:04
to ty posuwasz mężczyzn ? czy też języka używasz w celu zaspokojenia analnego współwięźnia ?
Lanca
Lanca 04.04.2019, 16:55
Akurat będzie mial pomoc i kasę to inni beda biegać kolo niego taka prawda
Karniak
Karniak 04.04.2019, 16:23
ZK za kratami wśród więźniów taki czyn jaką ma wagę? Słyszałem, że to piętro niżej w hierarchii zaraz za dziesioną. Więc nie jest tak źle.

Pozostałe