Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Joachim Brudziński rozdał w Gryfinie 500 flag [DUŻO ZDJĘĆ]

  • 02.05.2019, 21:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Joachim Brudziński rozdał w Gryfinie 500 flag [DUŻO ZDJĘĆ] Zdjęcia z profilu Joachima Brudzińskiego na FB oraz wykonane przez p. Tamarę z igryfino
Gryfino jest dziś jeszcze bardziej biało-czerwone! Dziś miałem zaszczyt wręczyć 500 flag narodowych mieszkańcom miasta podczas Dni Gryfina - napisał na swoim profilu społecznościowym minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński.

-Liderowi konkurencyjnej listy (Koalicji Europejskiej) panu Bogusławowi Liberadzkiemu - dziękuję za miłą rozmowę! Gramy fair play. Dziś łączy nas biało-czerwona - dodał Joachim Brudziński i podziękował burmistrzwi Gryfina za zaproszenie.

Dzień Flagi Rzeczypospolitej obchodzimy 2 maja.

Dzisiaj druga odsłona Dni Gryfina rozpoczeła się od występu kapel ludowych "Borzymianka" i "Gardnianki".

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (52)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (135)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 06.05.2019, 15:23
ejsza pobudowałes tę lepiane juz na grajdołku to zamknij ten koszer ryj tępy hojku nie z rodziny ha ha ah tak jak ty knagulcu przybłędo z koszer dopy ha ah ah jedno co byście robili bez koneksji mojego dziadka to li tylko ssanie pały ah ah ah
AJWAJ ALELUJA I DO PRTZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRTZODU 06.05.2019, 14:21
MUCHA TO ZWYKŁA DZIWKA NIC PO ZA TYM HA AH AH TAK JAK MIETEK HA HA AH
pogromca debili
pogromca debili 06.05.2019, 14:39
Lecz się buszmenie albo mega dzbanie jak wolisz?
nie pomoże
nie pomoże 06.05.2019, 14:50
Zauważ, że gościu ma glejt nietykalności - nikt go nie chce podać do sądu.
ejsza
ejsza 06.05.2019, 15:16
Nietykalny bo g...wna sie nie rusza bo jeszcze bardziej śmierdzi
koszerny smród  ha ah ah
koszerny smród ha ah ah 06.05.2019, 15:18
bo to jest granat nie gówno jak ty i to w szambie ha ha ah garnat w szambie
TYLKO SIĘ NIE WIESZAĆ HA HA AH
TYLKO SIĘ NIE WIESZAĆ HA HA AH 06.05.2019, 14:43
ODDAWAĆ KASE KOSZER HOJE HA AH BO TO NIE WASZA MEGA DZBANY
AJKWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJKWAJ ALELUJA I DO PRZODU 06.05.2019, 14:04
PANIE KOMANDORZE JAK TAM GRZESIEK OKULIAR AH AH AH POZDRAWIAM PNIEWO HA HA AHA ALE TYLKO PANA HA HA AH RESZTA TO SYF H AHA AH
AJWAJ ALELUJA I DO PRTZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRTZODU 06.05.2019, 13:58
jojo wbrew pozorom to PORZĄDNY CZŁOWIEK te z*** adidasy wypomina mu ten cieć syn oficera z WSI HA HA AH NIE PODAM NAZWISKA BO KOMANDOR DYRCZ BY SIĘ OBRAZIŁ AH AHA HA
Ko
Ko 06.05.2019, 11:25
Jojo wstydu oszczędź.
cytata
cytata 05.05.2019, 12:14
Rząd Prawa i Sprawiedliwości w 2017 roku wypłacił sobie dwanaście razy wyższe nagrody niż rząd PO-PSL w latach 2014-2015. To wynik analizy Najwyższej Izby Kontroli, do której dotarła redakcja tvn24.pl.
Gryfinianka
Gryfinianka 09.05.2019, 19:29
Cytata jesteś źle poinformowana. A wiesz ile Piłat i jego świta zgarnęła? NIE. Poczytaj ile świta popierająca PO wzięła sobie i znajomkom
:)
:) 09.05.2019, 20:13
Paweł - płeć zmieniasz? Zapytaj seniora - i w domu.... Świta to świta....
gryfinianin
gryfinianin 09.05.2019, 20:05
A to dobre?! A gdzie można kłamczucho o tym poczytać skoro dziś wszystko co dotyczy obecnych władz to są sprawy tajne przez poufne. Nawet zwykły bip mają głęboko w d... a jego prowadzenie jest ich psim obowiązkiem
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 04.05.2019, 19:44
muchy zabrakło bo sejm maluje PĘDZLEM KOSZERNYM HA HA AH http://wolnomularstwo.pl/wp-co… WIECZOREK WPROWADZIŁ GO W ARKANA SZTUKI MAGICZNEJ HA HA AH https://youtu.be/2ALfK44rB-c HA HA AH MASOŃSKIE CIOTY HA HA AH
PiS-SLD
PiS-SLD 04.05.2019, 16:12
To Liberadzki, Wieczorek, Długoborski startują razem z PiS? He he niezła koalicja, w Warszawie chyba nie mają pojęcia, ze Sld idzie pod rękę z Brudzińskim
Polka
Polka 09.05.2019, 19:29
Ależ ty głupi
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 04.05.2019, 16:44
żydowska koalicja ha ha ah ONI STARTUJĄ Z KK koszerna koalicja mucha chyba dostanie nowy resort ha ha ah ministerstwo odchudzania bo gowno je ha ha ah KOSZERNE KORYTO AD 2019 PE PARLAMENT EUROPEJSÓW PROLETARIUSZE WSZYSTKICH PARTII ŁACZCIE SIE HA HA AH NAWET W PARY HA HA AH I JEDEN NIE DO PARY HA HA AH JUDE CIRCUS https://youtu.be/9o6hTyhn-ig HA HA AH GRUNT TO KOSZERNY FUNDAMENT HA HA AH
Roman Piotricz
Roman Piotricz 04.05.2019, 13:42
A Rafalek sie nie promował ? Widocznie idzie w odstawke!
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 04.05.2019, 20:17
KOŃ RAFAŁ COŚ SZYKUJE Z KRECIKIEM HA HA AH https://youtu.be/iKXKj9eWRro I PLEBANEM HA HA AH
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 04.05.2019, 17:17
KOŃ RAFAŁ CIAGNIE GDZIEŚ WÓZ Z ZYDAMI AH AHA HA https://youtu.be/rI6metv9luc
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 04.05.2019, 17:09
SZYKUJE SIĘ DO TAŃCA Z GWIAZDAMI AH AH AH https://youtu.be/PlvQkwVAsfY
Nikitin Pawłowicz
Nikitin Pawłowicz 04.05.2019, 16:15
Może po prostu ma więcej poczucia dobrego smaku i w pewnych kręgach mu po prostu źle?
Poseł Mucha
Poseł Mucha 04.05.2019, 16:10
Rafał Mucha nic nie musi robić tylko czekać i bierze mandat posła po Brudzińskim bo Szymańska chce być dalej u Dudy
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 04.05.2019, 21:00
GDZIE ON NIE BYŁ HA HA HA NAWET W psl-U HA HA AH Z MIETKIEM WYWALCZYLI PODATEK Z PGE HA HA AH JUDE CIRCUS
taryfikator
taryfikator 04.05.2019, 17:45
I cóż mu po tym mandacie na kilka miesięcy w czasie wakacji?

Może niech lepiej wezmie punkty karne?
do 16.10
do 16.10 04.05.2019, 16:54
a co z Sawarynem? tak się " stara " przecież ! !!
Joachim=mistrz
Joachim=mistrz 04.05.2019, 09:01
mistrz nad mistrzami!!!
hm
hm 03.05.2019, 23:13
Korzystał z miejskiego kibelka? Mogli go tam zaprowadzić.
plebania bliżej:)
plebania bliżej:) 04.05.2019, 09:19
Miejski kibelek? To chyba najbliższy w Szczecinie - to byłaby tortura tak ministra w potrzebie potraktować....
toast
toast 03.05.2019, 22:24
zdrowie Brudzia z okazji przyjazdu Rudzia
POLAK
POLAK 03.05.2019, 21:18
Nie chcemy Niemca nie chcemy Ruska i powrotu Tuska!!!!!
Grażyna
Grażyna 09.05.2019, 19:33
Zgadzam się. GONIĆ ruska i szwabskiego Tuska. Tusk ma też obywatelstwo niemieckie. Zasłużony dla Niemiec i dostał od nich kilka orderów
też Polak
też Polak 03.05.2019, 22:22
Strach Kaczyńskiemu zajrzał w oczy?
cytat
cytat 03.05.2019, 17:18
Ojczyznę dojną racz nam wrócić Panie. Mówią ci ludzie - powiedział prezydent.
dopełnienie
dopełnienie 03.05.2019, 18:56
Za nim stał rząd misiewiczów który chórem odkrzyknął: "NIE ODDAMY"
janina z Czepina
janina z Czepina 03.05.2019, 17:11
Po ila u was w gryfinie na jarmarku prosienta?
do niby janina
do niby janina 03.05.2019, 17:13
Jako prosię jesteś bezcenny!
hodowca wyborców
hodowca wyborców 03.05.2019, 17:28
***e są tyle warte ile ważą
szary
szary 03.05.2019, 15:03
Polsat emituje dwa programy na raz. Z jednej strony defilada, a z drugiej strony przemówienie Tuska.
ego
ego 03.05.2019, 15:05
Szary, kiedyś mówiło się na to pluralizm.
słuchacz
słuchacz 03.05.2019, 14:44
Nie może być tak, że raz w roku władza święto konstytucji obchodzi, a na co dzień ją obchodzi - powiedział przed chwilą Donald Tusk.
Rys
Rys 03.05.2019, 14:57
O*** ta parowe ruda.
siklawica
siklawica 03.05.2019, 15:06
Rys, a tak po polsku to o co ci chodzi? Nienawiść odebrała ci umiejętność komunikacji?
worek
worek 03.05.2019, 14:27
Pro pisowski portal żenada.
taka prawda
taka prawda 03.05.2019, 15:02
Pewno jakby Tusk rozdawał flagi w Gryfinie też by napisali. Problem w tym,z ę widac tylko kampanię PiS.
Polak walić Tuska
Polak walić Tuska 03.05.2019, 14:19
Telewizja Polska transmituje świeto Polski, a tvn 24 transmituje glaba Tuska. Tak się interesują Polską. Niemieckie interesy.....
Jajo
Jajo 03.05.2019, 14:55
Kogo obchodzi ta parowa Tusk wolę defilade
do parówy jaja:)
do parówy jaja:) 03.05.2019, 15:01
Widać faktycznie jakieś homoseksualne fascynacje - jak to zwykle wśród deklarowanych homofobów....
do "Polaka homoseksualnie zafascynowanego Tuskiem"
do "Polaka homoseksualnie zafascynowanego Tuskiem" 03.05.2019, 14:42
A co to "święto Polski"? A co ci się marzy jedna telewizja z transmisją pochodu pierwszomajowego? Polska jest jedna - ale ten, którego marzysz, żeby "walić" - ma prawo takie samo jak inni wyrażać swoje zdanie i poglądy.
łowca debili
łowca debili 04.05.2019, 08:52
dyżurny nieudacznik odezwał się,naprawdę nie masz co robić,oprócz ciągłego walenia w klawiaturę-jesteś na podium!
złów się sam:)
złów się sam:) 04.05.2019, 09:18
A ty piszesz za pieniądze - skoro tak śledzisz wpisy i narzekasz, że inni "ciągle walą"?
Halo
Halo 03.05.2019, 14:28
O*** ich jeszcze 4
lata i będzie koniec tych toalet obywatelskich. Tusk przemawia szuja niemiecka na tvn 24, a na TVP Polskie święto faktycznie.
a co - kolejnym szaleńcom dasz noże????
a co - kolejnym szaleńcom dasz noże???? 03.05.2019, 14:39
"Kaczyński przemawia szuja kremlowska" - to dla ciebie byłaby "mowa miłości????
Polska nie jest własnością ani jednego bezzębnego pana, ani żadnej partii. A jeśli w historii tak się przez jakiś czas działo - marnie kończyli.

Nawet w PRL poza okresem stalinowskim nie było takiej szerokiej pogardy i tak powszechnego deptania godności człowieka o innych poglądach, jak w wypowiedziach zwolenników PiSu obecnie...
.......
....... 03.05.2019, 13:44
to święto Konstytucji czy politycznej prostytucji?
Polak
Polak 03.05.2019, 14:12
Nie profanuj imienia święta naszego!
!
! 03.05.2019, 14:43
Nie gardź Marszałkiem Piłsudskim mało rozgarnięty "Polaku"...
.......