Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Tajemniczy kontener MIK pojawi się w centrum miasta

  • 14.06.2019, 13:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tajemniczy kontener MIK pojawi się w centrum miasta fot. http://mobilnyinstytutkultury.pl/
W pięknych okolicznościach przyrody rozpoczynie się sezon podróżniczy wielofunkcyjnego kontenera znanego pod nazwą Mobilny Instytut Kultury. Cały dzień aktywności kulturalnych, oto co czeka mieszkańców urokliwej Cedyni już w najbliższą niedzielę, czyli 16 czerwca 2019 r. Dokładnie przez 12 godzin w kulturalnych kontenerze odbywać się będą warsztaty, prezentacje, pokazy filmowe, sety DJ-skie i performatywne czytania sztuk teatralnych. Wszystko pod osłoną nieba, w czerwcowym słońcu z widokiem na ratusz miejski. Wydarzenie zasilą szczecińscy artyści i animatorzy. Nieco wcześniej rozpoczynamy lato – zapraszamy!

PROGRAM:
12.00 – warsztaty: design: zrób to sam i zabierz do domu!
14.00 – strefa sport&chillout – graj z nami plenerowo!
15.30 – mobi czytelnia: wczytaj się w sztuki teatralne, znajdź dla siebie rolę!
17.00 – czytanie performatywne sztuk: warsztaty z Wojciechem Sandachem (Teatr Współczesny w Szczecinie);
18.30 - warsztaty DJ-skie z Michaelem Modoolarem;
20:00 - set Djski Michalem Modoolar;
21:40 – plenerowe kino o zmroku – selekcja filmów Szczecin Film Festival;

 

Mobilny Instytut Kultury to czarny, wielofunkcyjny kontener, który przemierza Europę i świat w prezentowaniu polskiej kultury.

MIK ma wiele możliwości ekspozycyjnych oraz funkcjonalności, stąd w jego wnętrzu jest w stanie zmieścić naprawdę dużo kultury.
 
MIK to z jednej strony galeria, scena, minikino, doskonałe miejsce na spotkania i warsztaty a także studio TV, z którego śmiało może być tworzona telewizja śniadaniowa w dowolnym miejscu na świecie.
 
MIK nie dość, że mobilny jest też ekologiczny, dzięki zainstalowanym na dachu panelom fotowoltanicznym znacznie obniża pobór prądu, z którego korzysta na rzecz realizacji swoich zadań. MIK narodził się w Szczecinie.

 

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 16.06.2019, 11:53
Zero zainteresowania wydają pieniądze na takie bzdury kpiny.
cedynia
cedynia 14.06.2019, 22:15
Jeżeli wiadomo jaki to jak można pisać, że tajemniczy? Debilku!
Mongolia
Mongolia 15.06.2019, 12:21
"Tajemniczy ogród" znasz? A nadal jest "tajemniczy" - debilku...
bełkot to też informacja
bełkot to też informacja 15.06.2019, 12:14
Bardzo ciekawy artykuł. Brawo! A Mile nie wydał gazety. Nie ma o czym pisać?
KAPITAN *** I CHORĄŻY TORPEDZIO HA HA AH
KAPITAN *** I CHORĄŻY TORPEDZIO HA HA AH 14.06.2019, 20:39