Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Czołówka pod Gryfinem

  • 21.06.2019, 14:28
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czołówka pod Gryfinem czytelnik igryfino
Na drodze nr 31 między Gryfinem a Widuchową, konkretnie na łuku w Nowym Czarnowie, zderzył się samochód osobowy z ciężarówką. –Doszło do zdarzenia drogowego pomiędzy samochodem osobowym marki Volkswagen Passat a kierującym pojazdem ciężarowym. Czynności są prowadzone w celu ustalenia ewentualnych okoliczności zdarzenia – informuje asp. sztab. Marcin Karpierz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Do wypadku doszło dziś w piątek 21 czerwca około godziny 13.00. Prawdopodobnie samochody „nie zmieściły się” na łuku drogi. Prawdopodobnie to kierowca samochodu osobowego zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod ciężarówkę. Kierowca osobówki doznał lekkich obrażeń.

 

Dodatkowe informacje w kolejnym artykule tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/32763,auto-skasowane-kierowca-cudem-uszedl-z-zyciem

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lopez
Lopez 22.06.2019, 12:17
Czy to nie był tak zwany tevez?
skup się na istotnych informacjach:)
skup się na istotnych informacjach:) 21.06.2019, 18:00
Prośba do Kamila - jak ci się nudzi, to zajmij się własną firmą.
A przy artykule o wypadku czepiać się czy to było na tym łuku, czy 100 metrów dalej - to idiotyzm...
Andrzej
Andrzej 21.06.2019, 18:13
Dlaczego? Niech się czepia.Może to dla niego ważne.
UoTeR
UoTeR 21.06.2019, 17:43
BTW w Nowym Czarnowie, którym obok "Dolnej Odry" ??? takiego widoku brak obok wsi ??? też nie ma o czym pisze zjeb tego artykułu ?? o wypadku pod Poznaniem ?? w jakich okolicach to się stało, czy geografia to taki trudny przedmiot ???
gimbaza
gimbaza 21.06.2019, 18:16
Droga nr 31, czy czytanie ze zrozumieniem sprawia ci problem? Jak nie czytasz,z e zrozumieniem to i znajomość geografii ci nie pomoże.
UoTer
UoTer 25.06.2019, 15:53
Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna
UoTeR
UoTeR 21.06.2019, 17:38
"Na drodze nr 31 między Gryfinem a Widuchową, konkretnie na łuku w Nowym Czarnowie" nie lepiej napisać na drodze między Świnoujściem, a Karpaczem ????jaki zasięg medialny ?????????????????
Mj
Mj 23.06.2019, 00:59
Nie mógł napisać pomiedzy Swinoujsciem a Karpaczem poniewaz te miejscowosci łączy droga krajowa nr 3 debilu
:)
:) 21.06.2019, 20:37
lepiej napisać "między starymi a nowymi schodami Milera koło przejazdu. Ups - to 10 metrów - droga by się tam nie zmieściła....
UoTer
UoTer 25.06.2019, 15:54
Kto to Miler ?
:0
:0 25.06.2019, 18:27
wygógluj sobie... nie potrafisz?
szalom allehem
szalom allehem 21.06.2019, 17:30
Te koszerne beznapletkowe kodziarskie oszołomy jezdza jak chcą!
Jacol
Jacol 21.06.2019, 17:22
No właśnie ojciec zginął tam a młody wniosków nie wyciągnął . Smutne
niestety
niestety 21.06.2019, 18:17
Mądrości z mlekiem matki się nie wypija.
obserwator
obserwator 21.06.2019, 16:45
w tym samym miejscu przed laty doszło do wypadku ze śmiertelnym ojca poszkodowanego pech
Lopez
Lopez 21.06.2019, 16:17
No bo zmienili opis najpierw było napisane pastuszka a po moim komentarzu zostalo zmienione pozdro.
Dorota
Dorota 21.06.2019, 15:51
Ludzie korzystają z komórek i nie patrzą gdzie jadą. Widziałam to już nie raz!
Marek
Marek 21.06.2019, 16:18
To prawda tragedia a Policja nie kara na miescie wystarczy przejechać co drugi z telefonem
Obserwator
Obserwator 21.06.2019, 15:43
(...)
Komentarz usunięty.
okulary
okulary 21.06.2019, 15:46
A czytać potrafisz? To spójrz na podpis!
Lopez
Lopez 21.06.2019, 15:41
Na żadnym łuku pastuszce tylko na łuku przy nowym Czarnowie, pastuszka a Czarnowo dzieli kilometr więc nie wiem co to za łeb pisze taki głupoty.
Knagulec
Knagulec 21.06.2019, 16:18
Łeb skórzany
Koos
Koos 21.06.2019, 15:13
Jechałem tam niedawno to ruch wahadłowy był.

Pozostałe