Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Nic tak nie cieszy, jak patrol pieszy. Święto Policji w Gryfinie

  • 09.07.2019, 13:51
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nic tak nie cieszy, jak patrol pieszy. Święto Policji w Gryfinie fot. arch.
-Nic tak nie cieszy, jak patrol pieszy - powiedział podczas obchodów Święta Policji insp. Ireneusz Winnicki, komendant powiatowy policji w Gryfinie. 9 lipca 2019 roku to szczególny dzień dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie oraz podległych posterunków i komisariatu. To dzień tych, którzy wychodząc na służbę, pozostawiają rodziny, aby nawet z narażeniem życia dbać o bezpieczeństwo, porządek i spokój publiczny.

Ten szczególny czas dla policjantów i pracowników cywilnych policji swoją obecnością uświetnili zaproszeni goście. Wśród przybyłych byli m.in. insp. Piotr Ostrowski — zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Szczecinie, przedstawiciele lokalnego samorządu, współpracujących służb mundurowych, prokuratury i sądu, duchowieństwa i prasy. Przybyły także rodziny policjantów oraz pracowników cywilnych, które codziennie są wsparciem i podporą dla policjantów będących w służbie.

 

Słowa wsparcia i podziękowania przekazał zebranym policjantom i pracownikom policji oraz ich rodzinom insp. Piotr Ostrowski, zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Szczecinie. Podkreślił, że jest to dzień wyjątkowy, w którym wszyscy pracownicy policji obchodzą 100. rocznicę powołania Policji Państwowej.

Wojewódzkie obchody Święta Policji odbędą się 17 lipca w Wałczu.
 
Niebawem opublikujemy fotorelację z wydarzenia.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (12)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (74)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Vzarzasty
Vzarzasty 10.07.2019, 22:20
Nieroby pasożyty społeczne idą do policji by ludzi gnębić przekazują z pokolenia na pokolenie tatuśie syneczkom córeczkom by nic w życiu nie robili i ludzi gnębili nieroby żyjące. na koszt ludzi pachołki tych złodzieju z Warszawy co śię dorabiają kosztem ludzi Takie Arłukowicz e Killery Cimoszewicza stare chi,re koryciarz a ciemnota na nich głosuje by takie śmiecie zyli na nasz koszt
Yuno
Yuno 11.07.2019, 22:55
pomyśl logicznie k.....nie co zrobisz kiedy braknie ich wogóle na ulicach, zacznij myśleć głową a nie orzeszkami !!!
Daniel.L
Daniel.L 10.07.2019, 19:17
Widzę ,że wątły w pierwszym rzędzie, rozkazy od Napoleona, wodza narodu odebrane.
Oczytany
Oczytany 10.07.2019, 16:43
Teraz do policji to biorą wykształconych. Podstawówka to minimum.
żal
żal 10.07.2019, 16:55
Szkoda Oczytany, że ty nie jesteś wykształcony.
Kocur
Kocur 10.07.2019, 13:42
A gdzie kotka ?
Do lenia
Do lenia 10.07.2019, 13:01
Nasz znów się spóźnił Czy boi się nowego ? Ten po nauczce z poprzednikiem może nie da się mu spuścić.
pytanie
pytanie 10.07.2019, 13:06
Który to jest "nasz"?
???
??? 10.07.2019, 13:43
Srutututu. Nie poczułeś ?
!!!
!!! 10.07.2019, 16:46
Adam ! Ty stałeś z przodu. A Srutututu spóźnił się i stał z tyłu to nie poczułeś.. Do tego jest na stopie wojennej z policją.
Niki
Niki 10.07.2019, 12:50
Pachołki będziecie zapier,ać jak normalni ludzie mam nadzieję że skończy wam się pasożyty po 15 latach dostawać emerytury nieroby
wdzięczne z Gryfina
wdzięczne z Gryfina 10.07.2019, 00:32
Dziękujemy za Waszą pomoc, ochronę i opiekę.
grosz
grosz 10.07.2019, 00:10
Konkretnie to ile tej motywacji było?
MN
MN 09.07.2019, 23:56
Wszystkim paniom i panom policjantom z okazji święta gratulacje.
WYSTRUGAJ JAK DZEPETTO
WYSTRUGAJ JAK DZEPETTO 09.07.2019, 21:20
https://youtu.be/6Zd2vOaBE-0
idiotyczna bladz  ha ha ahg
idiotyczna bladz ha ha ahg 09.07.2019, 18:26
popatrz się na tych żywych trupów zabawnych w swym rodzaju ha ha ah https://youtu.be/sMkL-IH-SlY
patos
patos 09.07.2019, 23:57
Patola z więzienia nadaje?
bach
bach 10.07.2019, 16:54
Zabrać im internet!
ZGR  I POCAŁUJ MNIE W DUPĘ
ZGR I POCAŁUJ MNIE W DUPĘ 09.07.2019, 17:50
https://youtu.be/vxWVGvbe4OY HA HA AH
Pindol
Pindol 09.07.2019, 17:41
Ajwaj aleluja jak beda cie lać lub wpychac w odbyt to co lubisz to po kogo zadzwonisz tepa pało
Nieroby
Nieroby 09.07.2019, 17:22
Nieroby pasożyty społeczne do pracy normalnej a nie tylko od ludzi kasę wyciągać nieroby !!!!!!
złoty a taki skromny
złoty a taki skromny 09.07.2019, 23:58
Do Nieroby: ALe to nie jest artykuł o księżach!
ZGR....K
ZGR....K 09.07.2019, 17:10
"... pozostawiają rodziny, aby nawet z narażeniem życia dbać o bezpieczeństwo, porządek i spokój publiczny " Ja jeżdżę TIRem, dbam o zaopatrzenie Biedronek i Netto, narażam życie i też zostawiam rodzinę! Kolega wozi bułki z piekarni w CZ. do sklepów, zostawia rodzinę, dba o bezpieczeństwo na drogach jadąc w zgodzie z przepisami i - patrz ilość wypadków na drogach, TEŻ NARAŻA ŻYCIE Z TĄ RÓŻNICĄ, ŻE OBAJ NIE MAJĄ SWOICH ŚWIAT I FET GDYŻ MUSZĄ ZAP... NA TYCH CO TO WIECZNIE ŚWIĘTUJĄ !
Gość
Gość 10.07.2019, 02:32
Trzeba było się uczyć fajfusie i wstąpić do policji a nie biadolić jak się nie ma szkoły to trzeba zapie....ć i morda w kubeł jełopie
pasoŻyd społeczny
pasoŻyd społeczny 10.07.2019, 08:15
Gdy się człowiek do normalnej pracy nie nadaje to zawsze może zostać biurwą, krawężnikiem czy polskim politykiem ;-)
Rrr
Rrr 10.07.2019, 03:23
A jaką trzeba tam mieć szkołę? Przedszkole???
mucha z jarmółką na pustym łbie hya ah ah
mucha z jarmółką na pustym łbie hya ah ah 09.07.2019, 16:34

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Oko
Oko 09.07.2019, 16:14
Jest nasz p poseł, elegancki... no i gdzieś tam dalej, burmiszcz we wczorajszym,przyciasnym garniturku i koślawych butach ! och masakra
Do oko
Do oko 09.07.2019, 21:40
Tej stylistka znowu burmistrza ubierasz? Masz lustro w domu to dobrze się obejrzyj😂 Chciałabyś wyglądać tak jak on ale tobie już nic nie pomoże nawet skalpel 🤣🤣🤣
tylko pytam
tylko pytam 10.07.2019, 08:12
a co ma skalpel do ubioru?
Oko
Oko 10.07.2019, 07:49
Masakra ,treść tego komentarza ktoś ci zapisał na osi ,a ty tylko wklejasz? Czyli jest coś na rzeczy ! I jeszcze mam zazdrościć ? No oszołom
ałć:)
ałć:) 09.07.2019, 22:12
gościu - odrobinę wyluzuj - naprawdę uważasz, że KTÓRAKOLWIEK kobieta chciałaby wyglądać jak SAWARYN???

Dzisiaj, 21:40 Chciałabyś wyglądać tak jak on
elegancko
elegancko 09.07.2019, 16:22
Oseł co to z krematorium między rusztami uciekł?
wal się w ryj ha ah ah
wal się w ryj ha ah ah 09.07.2019, 16:13
ejsza podpiczniczniku policji wiesz co ty możesz h aha ah ah zrób im pijar ha ha aha ha ty cioto ha ha aha ha ah a twoje ip widnieje od lat w gryfińmskim półswiadku ha ah ah
Knagulec