Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019

Poseł Mucha arbitrem w sporze: społeczność szkolna – burmistrz [FOTO, WIDEO]

  • 11.07.2019, 21:55
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Poseł Mucha arbitrem w sporze: społeczność szkolna – burmistrz [FOTO, WIDEO]
Poseł Rafał Mucha przybył na zaproszenie społeczności szkolnej, która obawia się zamknięcia swojej placówki. Zapowiedział, że zaangażuje się w proces mediacji między mieszkańcami a władzami gminy. Z posłem przyjechali Paweł Racinowski oraz Radosław Stec - szef struktur PiS w Chojnie.

Zaproszenie do posła Rafała Muchy wystosowała społeczność szkolna z Gogolic. O dzisiejszym (11 lipca 2019 r.) wieczornym spotkaniu powiadomiono również redakcję igryfino.

Nauczyciele i rodzice boją się, że chociaż w tym roku kuratorium nie zgodziło się na zamknięcie szkoły, to już w grudniu próba zamknięcia placówki zostanie podjęta ponownie przez burmistrza Trzcińska-Zdroju. Społeczność szkolna szuka zatem sprzymierzeńców. Stąd też obecność posła Rafała Muchy.

 

Spotkanie rozpoczęła dyrektor Barbara Dybczak. Do dyskusji włączyli się Lidia Karpińska i Sławomir Ilin.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Historię walki os szkołę w Gogolicach i wysiłek społeczności szkolnej przypomniał Jerzy Ryczańczyk.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Poseł dobrze przygotował się do spotkania, bo  m.in. przeczytał w internecie artykuły o walce o szkołę i obejrzał nasze filmiki relacjonujące zmagania.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Poseł Rafał Mucha obiecał, że spotka się z burmistrzem Bartłomiejem Wróblem, porozmawia o sprawie i ponownie spotka się ze społecznością szkolną w Gogolicach.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (80)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Daniel.K
Daniel.K 13.07.2019, 09:16
Mucha nie podejmie żadnych działań, całkowity brak cojones.
Daniel.K
Daniel.K 13.07.2019, 09:09
Mucha nie będzie podejmował żadnych działań, niestety całkowity brak cojones.
gość
gość 12.07.2019, 22:31
"nie będę podejmował działań przeciwko Państwu" powiedział Mucha drapiąc się po nosie. Proszę o analizę tego zachowania specjalisty od mowy ciała haha
wstyd panie Konarski
wstyd panie Konarski 12.07.2019, 22:05
Do tego wszystkiego starosta Konarski jeszcze dolał oliwy do ognia. Tuż przed samym świętem 70-lecia szkoły napisał list że nie wesprze finansowo. Jak nic ze poparł koleżkę.
Szkola jest najwazniejsza!!!
Szkola jest najwazniejsza!!! 12.07.2019, 21:58
Brawo Gogolice,brawo panie Mucha! Trzeba walczyc ,jest o co!!! Gogolice macie poparcie, dajcie z siebie wszystko,szkola to nie sklepik, wartosc najwyzsza,nie poddawajcie sie!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 12.07.2019, 19:58
https://youtu.be/6Ck7FhBM764 witajcie w polin
dziad
dziad 12.07.2019, 16:39
Sensacyjne fakty, aż się pos rałem

do dziada
do dziada 12.07.2019, 18:04
Mam nadzieję że do kuwety dziadu kocurowaty.
😉
😉 12.07.2019, 18:36
Do kuwety to on dup..y nie zmieści😂😂😂
pomysłowy
pomysłowy 12.07.2019, 18:43
Niech skrzynkę z pakułami sobie podstawi!
???
??? 12.07.2019, 16:28
A tak z ciekawosci,czy na szatnie w Piasecznie burmistrz znalazl juz pieniadze?
!!!
!!! 12.07.2019, 18:05
To wcale nie a propos!
cóż
cóż 12.07.2019, 13:59
Ludzie Seweryna mają za co nie lubić nowego posła.
gwóźdź
gwóźdź 12.07.2019, 13:41
Trolle, wynajęte przez partie, przed wyborami wakacji nie mają. Biedaki!
jojo
jojo 12.07.2019, 13:13
Schetyna blisko społeczeństwa? To chyba jakiś żart.... . Ale Schetyna - ten znerwicowany, roztrzęsiony partyjniak ma być blisko problemów szarych Polaków? Kto mu tę narrację wymyślił? To w ogóle nie wypali. Schetyna to salonowiec. Gdzie mu tam do szaraków z ulicy. I co wyjdzie teraz na ulicę, zrobi selfie, potrzęsie się nerwowo nie potrafiąc odpowiedzieć sensownie na pytanie, zrobi swój głupkowaty uśmiech i pobiegnie dalej udając gościa w niedoczasie..... Bardzo obawiam się o wynik wyborów w wydaniu opozycji. Zamiast się łączyć, dzielą się....a Jarek siedzi mlaska, dłubie językiem w dziurawej szóstce i przygląda się tej żałośnie "zjednoczonej opozycji"....PiS nie ma z kim przegrać, bo nie ma przeciwnika.....
....
.... 12.07.2019, 14:06
Już za samą "reaktywację" tych komunistycznych trupów z 'pzpr' do PE, ten "lwowski żul" POwinien być dożywotnio POddany ostracyzmowi, on i ta jego banda..POpaprańców! On i te jego..asparaguski (wiecznie obok dopięte, wiecznie w kadrze choć ten nowoczesny "pershing" z trudem się mieści), te renegatki od POdawania..jajecznicy i tylko brakuje tej wściekłej "myszy"! Co za banda i POmyśleć, że są jeszcze wyborcy ( no bo nie obywatele ani ludzie), którzy na to "coś" głosują?!
do jojo
do jojo 12.07.2019, 13:39
No tak dużo możźna mu zarzucić ale i tak jest lepszy od obecnego guru.
Cześć
Cześć 12.07.2019, 13:53
Jaki ma plan na wybory ze jest lepszy? Lepszy napewno w posmiewisku
diagnoza
diagnoza 12.07.2019, 12:23
Mediator potrzebny od zaraz!
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 12.07.2019, 12:05
a kierowca to człowiek orkiestra gdzie on nie był też zaufany jude cabaretu ha ha ah ja go kojarzę z SSM szczecińska spółdzielnia mieszkaniowa ha haah jeden z pachołków wieczorka z SLD i nycza tak jak mucha ha ha ah TRAZ GRAJA SWIJE ROLE W PIS HA HA AH
marionetki w judekabarecie
marionetki w judekabarecie 12.07.2019, 12:14
Niekietyński musi odejść!
pestka
pestka 12.07.2019, 12:24
Przestańcie te swoje gryfińskie walki kontynuować pod innymi wątkami bo nikogo to nie obchodzi jak się gryziecie.
sal i moon  ha ha ah
sal i moon ha ha ah 12.07.2019, 12:31
NA CO WY LICZYCIE HA HA HA w jude cabarecie szmalu brakuje a z pustego to i mucha nie naleje
Prawda
Prawda 12.07.2019, 11:59
Prawda jest taka że jakby z trzcinska (gdzie jest przepych) oddać dzieci do swoich szkół to wszędzie było by ok. A w goralicach to chodzą dzieci nawet z Rowu (innej gminy) ciekawe kto płaci za ich dowozy? 🤔Wszystko jest pokrecone w tej gminie i zamiast to wyprostować to najlepiej zlikwidować. Tylko ciekawe co będzie gdy za kilka lat znowu będzie dużo dzieci i nie pomieszcza się w tych dwóch szkołach??? 🤔 Zamknąć łatwo ale otworzyć gorzej. Trzeba myśleć przyszlosciowo a nie cyferkami!
Ot logika!😄😄😄
Ot logika!😄😄😄 12.07.2019, 12:43
Przeciez ma byc nowa, duza,piekna szkola😄😄😄teraz wyremontuja Goralice, a potem wybuduja jedna , tak bedziemy mieli dobrze🤣🤣🤣🤣 nie pamietasz,tam obiecali😂😂😂
Fred
Fred 12.07.2019, 16:22
No tak, durny pomysl władzy, jedna zbiorcza, masakra!
🤔🤔🤔
🤔🤔🤔 12.07.2019, 15:30
A czemu lapka w dol, nie pamietasz co obiecales?
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 12.07.2019, 11:52
IRAS POPATRZ GDZIE ZACZYNAŁ KRÓL EUROPY ha ha ah donald nie czasem w KLD KONGRES LIBERALNO DEMORATYCZNY czyli pużniejsza UW unia wolnosci ha haah a gdzie zaczynał kariere POSEŁ MUCHA NIE W UW UNII WOLNOSCI HA HA AH to jest ten jude cabaret taki POPIS dla gawiedzi niby osobno ale od początku razem coś jak pedzio biedronka W KAŻDEJ KONFIGURACJI I POZYCJI ABY PRZY KORYCIE I CZESAĆ GOI HA HA AH
Podzielona gmina😏😏😏
Podzielona gmina😏😏😏 12.07.2019, 11:42
Na takich spotkaniach przede wszystkim powinien byc burmistrz i soltys wsi!!!! Wiemy jakie jest ich stanowisko,ale odmienne poglady tez trzeba szanowac!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 12.07.2019, 14:45
Ich nie bylo, ale był srebrny lisek pisek z Chojny. Oj chce coś ugrać dla siebie w cieniu Muchy.
WOW
WOW 12.07.2019, 14:37
A ZAPROSILI???
Po wyborach ludzi maja w d...
Po wyborach ludzi maja w d... 12.07.2019, 15:33
A soltysa to trzeba zapraszac,? jego wioska , powinien byc! Poza tym ogloszenia o spotkaniu byly,zapraszano wszystkich mieszkancow, chyba,ze on nie czuje sie mieszkancem Gogolic🤔
iras
iras 12.07.2019, 11:24
Schetyna jeszcze nie rozumie, że w KE już ogon macha psem. Jego flirt z lewicą tym się skończy, że neomarksiści wykończą PO, po której zaraz po wyborach słuch zaginie, a w dalszej perspektywie powstanie agresywna kulturowo i nie tylko kulturowo formacja lewacka. Jedynie rozproszona lewica skorzysta na decyzjach Schetyny, a trawestując opinie Lenina można powiedzieć, że Schetyna sam nawet nie sprzeda a poda sznur, na którym go powieszą. Zapisze się w historii jako odnowiciel komunizmu. Taki już los żulików.
......
...... 12.07.2019, 11:20
Czyli POlityczni Oszuści nadal traktują wyborcow jak stao baranów ktorym mozna wcisnąć każde kłamstwo i wymagać by w nie wierzyli - do wyautowania to towarzystwo w jesiennych wyborach !!!
judekabaret
judekabaret 12.07.2019, 17:58

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 12.07.2019, 11:18
musicie na ten jude cabaret patrzeć z każdej strony ha ha ah DZIEL I RZĄDZ HA HA AH jedni dzielą drudzy arbitralnie godzą co nie zmienia faktu że to jest TEATRZYK DLA GAWIEDZI ha haah w jakiej partii zaczynał wróbel i w jakiej mucha https://pl.wikipedia.org/wiki/… HA HA AH JUDE CABARET
Siedzi
Siedzi 12.07.2019, 11:10
a mówią, że nie siada.
siada
siada 12.07.2019, 17:59
Jak posadzą to siedzi

Pozostałe