Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Zdołał ominąć kota, ale uderzył w dom [FOTO, WIDEO]

  • 12.07.2019, 20:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zdołał ominąć kota, ale uderzył w dom [FOTO, WIDEO]
- To cud, że nikt nie zginął, ani nie został ranny - mówią nam mieszkańcy Lisiego Pola. W piątek 12 lipca 2019 r. przed godziną 15 doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia. Samochód firmy kurierskiej nagle zjechał z drogi krajowej nr 31 w Lisim Polu (gm. Chojna) i przewróciwszy się na bok, zatrzymał się za chodnikiem w drzwiach jednego z domów. -Jechałem z tamtej strony i nagle na jezdnię wyskoczył mi kot. Przyhamowałem i .... - opowiadał policjantowi kierowca z firmy kurierskiej.
Na miejsce przyjechały: jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Nawodnej, policja oraz dwie karetki pogotowia.
 
- Nikt nie został ranny. Kierowca o własnych siłach wyszedł z pojazdu i pozostał w miejscu zdarzenia - informuje redakcję igryfino Paulina Targaszewska, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.
 
-Kierujący ominął kota, który wbiegł przed koła pojazdu. Auto zahaczyło o krawężnik. Pojazd przewrócił się na bok i otarł o budynek mieszkalny, zarysowując lekko elewację. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową. Kierowca został ukarany mandatem karnym -  mówi nam asp. szt. Marcin Karpierz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.
 
 
loadingŁaduję odtwarzacz...
 
 
O zdarzeniu napisaliśmy wcześniej tutaj:
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

FF
FF 16.07.2019, 21:30
Kot co zeznał na policji?
cc cc
cc cc 14.07.2019, 19:55
Jak się patrzy na niektóre drogowe przypadki to się człowiek zastanawia czy jeżdżą w większości za kółkiem zabójcy czy samobójcy.
Odszkodowanie się należy
Odszkodowanie się należy 14.07.2019, 12:48
Mandat dostał za wezwanie policji na miejsce kolizji ,a co mieliśmy mu fakturę wystawić za dojazd ?
Niech się cieszy że tak tanio bo wszystko kosztuje i paliwo do suki i psy nakarmić trzeba.
A zwrot kosztów czy odszkodowanie to niech dogada się z kotem , swoją drogą koty przebiegłe z natury więc nasze policyjne psy zgubiły trop przy śmietnikach.
kierowca
kierowca 14.07.2019, 10:15
ciekawe jak by tłumaczył się, gdyby omijając kota uderzył w rowerzystę czy dziecko, które mogło być w domu przy drzwiach.....życie zwierzaka czy innych na drodze? przy gwałtownym hamowaniu różnie może się skończyć...ale swoją drogą jak pędził w terenie zabudowanym że nie zapanował nad samochodem? już za długo nie było radaru w Lisim Polu....kierowcy się rozpanoszyli bezkarnie
hehe
hehe 13.07.2019, 07:19
Widocznie dostał pismo z ZUS-u, że koty ma za wszelką cenę ratować hehe
......
...... 13.07.2019, 09:23
hehehe.g*** a nie dowcip.Taki i stan umysłu he he he
......
...... 13.07.2019, 06:01
pomijając wszystkie głupie komentaże ,WIELKI SZACUN DLA KIEROWCY że nie przejechał kota.To nasz brat mniejszy .Dziwię sie jednak policji .Zakwalifikować to jako zdarzenie drogowe i w żadnym wypadku nie karać kierowcy .Kto jak kto ale w policji powinni być profesjonaliści .z opisanego przypadku widać ,że w 70 procentach mogło być jak opisał kierowca .bardzo długo prowadzę pojazdy i wiem ,że nagłe wtargnięcie zwierzęcia pod koła powoduje automatyczny odruch ominięcia przeszkody .Było nie było policjanci z drogówki też powinni to wiedzieć .Jeśli nie wiedzą to są niedouczeni w psychologii wypadku .
wyborca
wyborca 13.07.2019, 10:53
Od tego są, że by karać. Winnego nie ukarzą, no bo jak mają znaleźć właściciela kota.
A co do cech, to są selekcjonowani pod tym kątem.
zemsta sierściucha
zemsta sierściucha 12.07.2019, 23:54
A co on ma na twarzy ten kurier? Niewidzialny kot mu usiadł!
Lopez
Lopez 12.07.2019, 23:41
Gadanie że kot, typowe dla kierowców kurierskich że jeżdżą wpatrzeni w telefon i nie patrzą na drogę a kota to sobie wymyślił żeby mieć jakieś wytłumaczenie,proste.
Ramirez
Ramirez 12.07.2019, 23:44
Sugerujesz, że kota widział w telefonie?
zabobonny
zabobonny 12.07.2019, 23:00
jak to czarny kot to mógł szybko splunąć trzy razy przez lewe ramie i jechać spokojnie.
Dziwny kraj
Dziwny kraj 12.07.2019, 22:54
A za co ten mandat... Za to że kota nie przejechał?!!? A jak przejedzie i zostawi to też mandat i to do 5000 zł..albo areszt.. I rób człowieku co chcesz.
białe myszki
białe myszki 13.07.2019, 05:20
Nie tylko nie przejechał kota, ale również nie przejechał psa, kunia czy słonia
Szacun
Szacun 12.07.2019, 22:48
Wielkie serce ma ten kierowca.. Brawo i czyste sumienie, że nikomu nie odebrał życia..Ja też jeżdżę 30 lat i nie mam na sumieniu żadnego zwierzaka..
kierowca
kierowca 14.07.2019, 10:10
jakie serce? nagłe hamowanie grozi uderzeniem w drzewo lub inny samochód czy w dom, jak tutaj. czasem kierowca musi szybko decydować co jest bezpieczniejsze a nie na siłe omijać kota.....zwierze czy dziecko w domu, które mogło być? co za brak serca i wyobrażni...
Stary milicjant
Stary milicjant 12.07.2019, 21:32
Ja bym przesłuchał wszystkich wieśniaków , to może być zorganizowany akt terrorystyczny lub nieświadome doprowadzenie do kolizji w ruchu lądowym.
Może ktoś słyszał dźwięki np : Kici kici kici lub cici cici cici , miał miał miał , mogło to być też celowe spłoszenie bydlaka np : a psik !
Może ktoś wołał kici kici kici ?
Może ktoś wołał kici kici kici ? 12.07.2019, 21:25
Gdyby potrącił pieszych nikt by nie uwierzył , że kot przelatywał nad drogą.
Ale jaja
Ale jaja 12.07.2019, 21:21
Koniecznie nr polisy od własciciela kota i 30 - 50 tys można dostać z OC
Za psa 30 tys ale trzeba wyśledzić gdzie kot chodzi żryć bo nikt się nie przyzna.
jarek zawsze dziewica
jarek zawsze dziewica 12.07.2019, 21:19
dzieki ci boże za tego kota ha haah
Knagulec
Knagulec 12.07.2019, 21:15

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

kukuryznik knagulec tępak i umysłowy chamulec ha ha ah
kukuryznik knagulec tępak i umysłowy chamulec ha ha ah 12.07.2019, 21:24
ci wszystko się z kolbami kojarzy nie dorabiasz u duńczyka jako starszy kukuryznik ha ha ah oldenburgowie potrzebuja takich tepaków jak ty ha ha ah
Knagulec
Knagulec 12.07.2019, 22:39
Ajwaj Wszyscy wiedza ze zajmujesz sie ssaniem doustnym
odkurzacze z SLD
odkurzacze z SLD 12.07.2019, 22:55

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

dpd
dpd 12.07.2019, 20:46
A taki ładny busik był amerykański a tu proszę - Wicia wierzchem na kocie jedzie
haha
haha 12.07.2019, 20:25
On pokazuje że ten kot chyba leciał! hahahahahaha
Hskag
Hskag 12.07.2019, 20:21
Mandatem powinni ukarać właściciela kota, a nie kierowcę!
Koty są wszędzie
Koty są wszędzie 12.07.2019, 21:23
Nie powinien przyjąć mandatu
sami swoi
sami swoi 12.07.2019, 20:26
Ale Kargula czy Pawlaka ukarać? Bo w piątki kot miał wolne!

Pozostałe