W SP 3 rozstrzygnięto konkurs na dyrektora

  • 12.07.2019, 18:28
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W SP 3 rozstrzygnięto konkurs na dyrektora Fot. SP 3 Gryfino
Powołana przez burmistrza Gryfina komisja konkursowa wyłoniła kandydata, który uzyskał większość głosów obecnych na posiedzeniu członków Komisji. Stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich w Gryfinie przy ul. Jarosława Iwaszkiewicza powierzono dotychczasowej szefowej tej placówki Danucie Bus.

Ponowne powierzenie stanowiska pani dyrektor otrzymała tym razem do 31 sierpnia 2024 r.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (46)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Agnieszka
Agnieszka 17.07.2019, 13:14
Gratulacje dla Pani Dyrektor!
Moja córka uczęszcza do SP nr 3 w Gryfinie, jestem bardzo zadowolona z tej placówki. No, może poza zapewnieniem uczniom bezpieczeństwa - szkoła jest otwarta na oścież, z każdej strony, wchodzi do niej kto chce i kiedy chce... może jednak można coś zmienić w tej kwestii?
Pozdrawiam :)
kean
kean 13.07.2019, 20:03
Dana fajna jest! te jej cyce są najlepsze:)
Pozdrawiam i niech rządzi , bo potrafi!!!
Danusia pozdrawiam...:)
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 13.07.2019, 19:37
andrzeju mój imienniku pozdrów tych cieci z ABW co ci portal zasmiecaja ha ah ah ps musiał ty cieciu nie tedy droga ha ah ah
chłopcy z ABW
chłopcy z ABW 13.07.2019, 20:23
ajwaj aleluja i do przodu ,zaprawdę powiadam ci że dziś ktoś do ciebie zapuka i zapewniam cię że to nie będą kolędnicy
cioty masońskie ha ha ha
cioty masońskie ha ha ha 13.07.2019, 22:04
co to za skjrót ABW ambiwalętni badacze wszechdup ha ha ah
gwiazda betlejemska ha ha ah
gwiazda betlejemska ha ha ah 13.07.2019, 21:58
a kto syriusz z trzema psami ha ha ha
przepraszam dekli co nie łapia ha ha ah
przepraszam dekli co nie łapia ha ha ah 13.07.2019, 19:29
JA WIEM ZE WYKRACZAM poza wsze mozliwosci intelektualne ha ha ah
Mama
Mama 13.07.2019, 18:42
Gratulacje ! To jest najlepsza szkoła podstawowa w Gryfinie i jest to zasługa dyrekcji i nauczycieli.
mat
mat 13.07.2019, 17:45
niezatapialna:)
Rodzic m
Rodzic m 13.07.2019, 13:32
Gratulacje!!! Gołym okiem widać inwestycje w szkole!!! Brawo Pani Dyrektor!!! W tej szkole zawsze się coś dzieje. Przydałoby się zmiany jeszcze w SP2. Tam tynki odpadają, sypie się cała szkoła! Dobrze że chociaż boisko dzieciaki mają! Brawo Miłosz!! Trzeba w dwójce kogoś kto zawalczy o tą szkołę!
Ugadacie się
Ugadacie się 14.07.2019, 21:28
Bo Sawaryn ni mo pinindzy. Nikityński wyśle wam konserwatora
ela
ela 14.07.2019, 13:19
Niech koniecznie zmienią stare układy. W dyrekcji się nie udało to może w kuchni. Kuchary z czasów PRL-u wiedzą komu dogodzić maja emerytury ale o swoje bardzo dbają. Jedzenie jest obecnie pod psem.Czas na nowe emeryci odpoczywać juz sie nachapaliscie.
Przewidująca przyszlosc
Przewidująca przyszlosc 13.07.2019, 09:41
A kto jest w tych komisjach i im przewodniczy ?
sld
sld 13.07.2019, 08:55
to tragedia...dalej komuna
......
...... 13.07.2019, 09:25
co wy z tą komuną .czy wiesz ,że pierwszym znanym propagatorem komunizmu był niejaki Joszua Cristos?
sall i moon
sall i moon 13.07.2019, 12:05
Ajwaj przyjmij jeden nick.
admin2
(...)
guma
guma 13.07.2019, 09:07
Lepsze to niż jakiś oszołom z tercetu!
APT
APT 13.07.2019, 07:14
Gratulacje pani Danusiu!
......
...... 13.07.2019, 06:05
no i bardzo dobrze .Gratulacje dla p. Bus
S.S
S.S 12.07.2019, 23:17
I dobrze się stalo pani Bus już dlugo sprawuje pieczę nad placówką ! Kobieta z Ikrą innej na zamiennik nie widze.:)
szatan z 7 klasy ha ha ah
szatan z 7 klasy ha ha ah 12.07.2019, 22:49
ja bym zmienił nazwę szkoły z noblistów na nobliste TW BOLESŁAWAMATKOBOSKOCZESTOCHOWSKIEGO MOCZOKROPIELNEGO AH AH AH WZGLEDNIE TW BOLKA VEL ŚW IZYDORA HA HA HA 7 noblistów przypadek saturn w akcji ha ha ah w gryfinskim jest bezkonkurencyjna ciekawe czy *** ma w tornistrze ha haah 
,,,,,,
,,,,,, 13.07.2019, 10:15
ajwaj ,nie pogłębiaj stanu zidiocenia twego umysłu .
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 13.07.2019, 11:31
(...)
Pełen nienawiści i inwektyw komentarz został usunięty.
Przestrzegam przed umieszczaniem podobnych. Mogą to być twoje ostatnie wpisy na tym portalu.
admin2
jak prawda objawiona ha ah ah
jak prawda objawiona ha ah ah 13.07.2019, 19:35
ale jaki prawdziwy ha ha ah a
popieram admina
popieram admina 13.07.2019, 13:46
brawo adminie - czas najwyższy!
POZDRAWIAM
POZDRAWIAM 13.07.2019, 12:00
PRZECIEŻ PO NICH TO SPŁYWA JAK PO KACZCE HA HAAH
znak rozpoznawczy-internauta doniósł
znak rozpoznawczy-internauta doniósł 12.07.2019, 22:28
redaktorek znowu zrozpaczony,no niestety z planów mocarstwowych nic nie wyjdzie-no bardzo mnie przykro jest!!!!!
!
! 12.07.2019, 22:03
Jezu, tu się nawet boją komentować!
!!
!! 12.07.2019, 22:06
Czego ty jesteś przykładem!!
Termomodernizacja
Termomodernizacja 12.07.2019, 21:57
Rodzice i dzieci proszą o klimatyzację na auli i w ramach termomernizacji o wymianę kaloeyferów i zamonrowania głowic by można byłonregulować temperaturę zimą czyli po prostu jak ciepło słonecznie to przykręcamy a jak zimno odkręcamy chyba proste...No i parking nowy na parkingu przed plebanią jest placu na 40 miejsc parkingowych teren zostanie wykorzystany
Pleban
Pleban 13.07.2019, 02:32
To nieruchomości kościoła.
zdziwiona
zdziwiona 12.07.2019, 20:42
To wójt już nie miał jakiejś drugiej żony na t stanowisko?
Kiedy jakieś wyjazdy na kursy ?
Kiedy jakieś wyjazdy na kursy ? 13.07.2019, 02:39
Ma żonę w Chwarstnicy drugą w Pniewie no i Olę pod kocykiem.
?
? 12.07.2019, 22:04
Jaki wójt? Burmistrz!
Gruzin
Gruzin 12.07.2019, 22:06
Wójt Gryfina jest jeden!
pindrol
pindrol 12.07.2019, 20:29
A tak na nią tercet psioczył? I co? Okazała się najlepsza
Czyli robiłto co młynarczyki
Czyli robiłto co młynarczyki 13.07.2019, 02:34
Kiedyś stary Miler był u niej zastępcą ale go …… . i musiał odejść.
?
? 12.07.2019, 21:13
...a miała jakąś konkurencję?
Fakt
Fakt 12.07.2019, 20:26
Trzeba dbać o wszystkich komuchów po Panu Henryku Piłacie. Prawda burmiszczu hipokryto?
Były uczeń
Były uczeń 12.07.2019, 20:00
Brawo pani Danusiu.

Pozostałe