Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Czołówka pod Gryfinem. Dwie osoby i jedno dziecko poszkodowane

  • 07.08.2019, 17:05
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czołówka pod Gryfinem. Dwie osoby i jedno dziecko poszkodowane
Do wypadku doszło na wyjeżdzie z Gryfina, z ulicy Łużyckiej w kierunku Chojny na drodze krajowej nr 31. Było przed godziną 16, po opadach, gdy na drodze było ślisko.

- Kierująca pojazdem marki Kia, jadącego w kierunku miejscowości Chojna, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn utraciła panowanie nad samochodem i zderzyła się z autem marki Renault Master, jadącym z przeciwnego kierunku ruchu. W pojeździe Kia podróżowały cztery osoby, w tym dwoje dzieci - informuje nas aspirant sztabowy Marcin Karpierz z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Trzy osoby, w tym jedno dziecko, były opatrywane przez ratowników z karetki pogotowia. Kierujący renaultem nie odniósł obrażeń. 

-W związku z opadami atmosferycznymi prosimy o zwiększenie odległości między autami i dostosowanie prędkości, stosowanie się do poleceń policjantów wskazujących kierunek objazdu. Proszę też o przełączenie świateł do jazdy dziennej na światła mijania. Niestety jest to nagminne wykroczenie, jakie zauważamy podczas takiej pogody, a to powoduje brak widoczności pojazdu, ponieważ nie świecą tylne światła - mówi oficer prasowy policji asp. sztab. Marcin Karpierz.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

!
! 08.08.2019, 23:06
Tu trzy osoby - w tym dziecko.
kiero
kiero 08.08.2019, 11:28
Skoro bylo tam wcześniej rozlane paliwo to trzeba było posypac sorbentem. Później sie to jednak zbiera!
Janusz
Janusz 08.08.2019, 03:04
A tego samego dnia rano straż pożarna polewała czymś dokładnie ten odcinek ulicy!
hop
hop 08.08.2019, 08:02
a dlaczego ? wie ktoś ?
eb
eb 08.08.2019, 07:49
Faktycznie i to dokładnie w tym miejscu.
hmmm...
hmmm... 08.08.2019, 08:23
Sądzisz że to moglo byc przyczyna poślizgu?
Wetter
Wetter 07.08.2019, 23:03
Cud że to sie tylko tak skończyło.
UW
UW 07.08.2019, 19:23
Z dziecmi to sie jedzie szczególnie uważnie a nie np. rozmawia przez komórkę!
papaus
papaus 07.08.2019, 22:47
Jeśli nie wiesz to się nie odzywaj!
rowerzysta
rowerzysta 07.08.2019, 18:40
Głośny trzask było słychac.

Pozostałe