Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Minister Gróbarczyk i senator Napieralski przyjechali na pyszną rybkę. Trwa festyn rybny

  • 11.08.2019, 15:21
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Minister Gróbarczyk i senator Napieralski przyjechali na pyszną rybkę. Trwa festyn rybny
Moryń jest dziś ważny dla polityków. Nad jeziorem Morzycko spotkaliśmy ministra gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marka Gróbarczyka i senatora RP (teraz startuje do Sejmu RP) Grzegorza Napieralskiego.

-Pomorze Zachodnie jest piękne nie tylko nad Bałtykiem, ale również na pojezierzu. Zawsze zachęcam do zwiedzania całego regionu. Aby mogło do powiatu gryfińskiego przyjeżdżać więcej turystów, interweniuję w PKP o postoje pociągów dalekobieżnych w Chojnie i Mieszkowicach - mówi senator Grzegorz Napieralski.

Dzisiaj 11 sierpnia 2019 r. na plaży miejskiej w Moryniu odbywa się festyn rybny pn. “Sielawa – moryńska potrawa”. W programie m.in. wspólne gotowanie zupy rybnej pod okiem profesjonalnego kucharza Leszka Wodnickiego (uczestnika finału II edycji programu MasterChef); pokazy kulinarne i rodzinne konkursy kulinarne; gry i zabawy oraz konkursy dla dzieci i młodzieży o tematyce morskiej i rybackiej; warsztaty rękodzielnicze; degustacja zupy rybnej oraz degustacja sielawy.

O godz. 17.00 odbędzie się koncert cygańskiego teatru muzycznego TERNO.

Festyn rybny jest realizowany w ramach działań informacyjno – promocyjnych MGMiŻŚ dotyczących wdrażania Programu Operacyjnego “Rybactwo i Morze” na lata 2014 – 2020 (PO RYBY 2014-2010).

Organizatorem wydarzenia jest parafia w Moryniu.

 

Imprezę zapowiadaliśmy tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/33306,zapraszaja-na-rybny-festyn

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (47)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

smakosz
smakosz 15.08.2019, 10:39
z całym szacunkiem do sielawy z morynia ale ta z pojezierza drawskiego jest najsmaczniejsza!
nie wiesz to nei pisz
nie wiesz to nei pisz 15.08.2019, 11:48
Wszystko zależy od wędzenia. A te były zadymiane w Przyjezierzu przez specjalistę!
OJ BEDZIE KOLOROWO JAREK ZAWSZE DZIEWICA TERAZ I ZAWSZE ORAZ LEWICA Z…
OJ BEDZIE KOLOROWO JAREK ZAWSZE DZIEWICA TERAZ I ZAWSZE ORAZ LEWICA Z LGBTI Q 12.08.2019, 20:22
witajcie w koszer bajce ha ha ah WYBORY DO KNESETU POLIN AD 2019 https://youtu.be/ayIf2itL6e0 HA HA AH I PIOSENKA MISTRA GOSPODARKI MORSKIEJ I ZEGLÓGI ŚRÓDLADOWEJ HA HA AH https://youtu.be/UiAvNcMDEw4
ryba
ryba 12.08.2019, 16:50
to była impreza sponsorowana przez biuro podrózy Kuchciński Travel
J 23 I AGENT 007
J 23 I AGENT 007 12.08.2019, 17:39
RYBA ZAWSZE PSUJE SIĘ OD GŁOWY HA HA AH https://youtu.be/vJbM1HdB9fw
PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12.08.2019, 17:09
bardziej przez skok wołomin https://youtu.be/4-0X3necGWw GDZIE JEST POSEŁ MUCHA GDZIE JEST HA HA AH
syweren
syweren 12.08.2019, 13:17
przepraszam a czym sie wykazał pan poseł PIS dla Gryfina .chyba tym że nie latał służbowym samolotem do brata..wy pisiaki raczej przycupnijcie i przeczekajcie.tak że mamut :cichi sza
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 12.08.2019, 12:01
ksiądz sie spisał trzeba przyznać chyba dlatego go przenoszą ha ha ah bo w gryfinie to jak u ojca mateusza z tv tylko patologia i spotkania z policją ha ha ah
Mamut
Mamut 12.08.2019, 11:43
Oj, a nie w smak była obecność posła Rafała Muchy, że jakoś brak informacji o nim w artykule, o fotce nie wspominając. Trochę wybiórcza pamięć.
przynęta na sielawy
przynęta na sielawy 12.08.2019, 12:24
Kogo interesują insekty i owady?
zawiść
zawiść 12.08.2019, 12:34
odp: tercet
jak to przy jedzeniu
jak to przy jedzeniu 12.08.2019, 11:52
Muchy były wszędzie!
ponoć słuchały przynęty tylko leszcze ha ha ah
ponoć słuchały przynęty tylko leszcze ha ha ah 12.08.2019, 12:05
mucha wpadł zrobić arbitraż bo gregor z grubym o michę z rybą sie posprzeczali ha ha ah i o to kto więcej nałowi wyborców
ten teatr zydowski bawi do łez a głupota ludzi poraża
ten teatr zydowski bawi do łez a głupota ludzi poraża 12.08.2019, 10:34
gróbarczyk spadochroniarz zrzucony na zachodniopomorskie zaraz wam obieca stocznię od strony przyjezierza ha haah bo od morynia za duża skarpa i program łódka plus ha ha ah
Fajny minister
Fajny minister 12.08.2019, 10:52
Nie przyjadom zlodzieje z PO i nawet tory ukradna a dzieci szczawiem i mirabelkami.
program odzysk plus
program odzysk plus 12.08.2019, 11:39
a zostały tam u was jakieś kamienice PO zydowskie bo gregor z ekipą by coś przewalił względnie jakieś działki pod kopalnie żwiru no i jakieś mieszkania komunalne ha ha ah
Stoczniowiec
Stoczniowiec 12.08.2019, 11:01
Pierwszy zakup jaki zrobiła ekipa ratująca stocznię był zakup 7 sztuk Audi Q7.
spokojny
spokojny 12.08.2019, 10:54
Fajny minister lecz się z nienawiści.
nie rozśmieszaj mnie ha ha h
nie rozśmieszaj mnie ha ha h 12.08.2019, 11:26
po czym poznałeś naobiecywał czegoś czy robotę załatwił ci w tej stoczni co jacyna witt prowadzi ha ha ah
polityka (nie tylko rybna)
polityka (nie tylko rybna) 11.08.2019, 23:20
ArcyPiSkup na to pozwolił?
zrobili PO PIS  W ŻARCIU ZA FREE
zrobili PO PIS W ŻARCIU ZA FREE 11.08.2019, 22:18
gregor to sie wyżarł na koszernym pecie wieczorka ha ah ah
lepiej
lepiej 11.08.2019, 23:21
Ajwaj nie komentuj z Gryfina wydarzeń w miasteczku w którym nawet nie byłeś.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 12.08.2019, 07:38
byłem nie raz nawet na pamiętnym BIWAKU w gadnie ha ha ah pozdrawiam marcina lorentza TYRASZ JESZCZE W WEJ STRAŻY GRANICZNEJ HA HA AH
purpurowy
purpurowy 11.08.2019, 22:10
To jakaś nowa koalicja?
Pikuś
Pikuś 11.08.2019, 21:17
Dosłownie i w przenośni znowu żrą pasożyty za darmo na nasz koszt! Tłuste dupska przywieźli za nasze i nażarli się nie płacąc złotówki ....
desperat jakiś
desperat jakiś 11.08.2019, 22:19
Po co plastuś się lansuje w najbiedniejszej gminie powiatu skoro wiadomo że 80% ludzi głosuje tam na tych co dają a nie na takich jak plastuś?
radzę
radzę 11.08.2019, 22:17
Pikus weź coś na uspokojenie!
Pikuś
Pikuś 11.08.2019, 22:48
Tylko lodzik mnie relaksuje. Chętny?
kawiorowa lewica
kawiorowa lewica 11.08.2019, 20:33
Dlaczego Pan minister jest tylko na jednym zdjęciu a plastuś aż na trzech?
kod
kod 12.08.2019, 07:40
bo to kumpel pewnego redaktorka
w jednej trzeciej
w jednej trzeciej 11.08.2019, 22:20
Bo to jest obiektywny POrtal
feministka
feministka 11.08.2019, 22:18
I dlaczego nie ma pań polityków na zdjęciach! Gdzie parytety dla kobiet?!
Senior
Senior 11.08.2019, 20:00
A ja WAM zazdroszczę nie rybki nie wizyty polityków, tylko PLAŻY
W ubiegłym roku p Sawaryn ( na spotkaniu w bibliotece) barwnie opowiadał o tej naszej PLAŻY, która miała w najbliższym czasie u nas powstać ! No ale ja już nie doczekam.
Heil Donald
Heil Donald 11.08.2019, 18:32
Minister Gróbarczyk i towarzysz Napieralski przyjechali na pyszną rybkę. Gróbarczyku naplułeś mi w twarz !!! zaliczyłem TRZY przesłuchania na SB , ale się nie zeszmaciłem .
do ...
do ... 12.08.2019, 07:28
Minister ci napluć nie miał w co, bo dawno straciłeś - a zeszmacić się bardziej i tak nie możesz....
do hajlującego faszysty
do hajlującego faszysty 11.08.2019, 18:57
Hajlujący faszysto - żeby minister mógł ci napluć w twarz, musiałbyś ją mieć. A SB bandytów faszystowskich też przesłuchiwała - więc nie masz się czym chwalić.
Nie mogłeś się zeszmacić, bo Polak, który hajluje bardziej zeszmacić się nie może!
Heil Donald
Heil Donald 12.08.2019, 07:18
Co zabolało kapusiu UBecki ???
do hitlerowskiej szmaty
do hitlerowskiej szmaty 12.08.2019, 07:26
Każdego normalnego Polaka boli propagowanie hitleryzmu przez faszystowskie hajlowanie pomiocie hitlerowski!
rybak
rybak 11.08.2019, 17:22
Minister Gróbarczyk i senator Napieralski przyjechali na pyszną rybkę.
Oczywiście nie zapłacili za nią.Wstyd.
konopielka
konopielka 11.08.2019, 17:05
Albo taki PiSior. Toż to rybak! Łapał ryby, łapał, cały kosz nałapał… A dziad idzie, prosi: „Daj rybkę mnie, głodnemu”. A rybak klepnął sie po ***, „O tu dla ciebie ryba, darmozjadu” – mówi. I jeszcze piernuł. I co? Od razu jemu chwost rybięcy wyrasta i szerść, i odtąd bobry w wodzie kisno i z zimna popierdujo…
do tej po podstawówce
do tej po podstawówce 11.08.2019, 17:40
ależ ty jesteś prymitywna!
filemon
filemon 11.08.2019, 18:23
To był TEN Konopielka. Tak tylko...
wstyd
wstyd 11.08.2019, 17:00
tam gdzie dobre żarcie,tam szkodniki!!
złosliwy
złosliwy 11.08.2019, 22:19
wstyd rozumiem że byłeś jako szkodnik.
kabaret
kabaret 11.08.2019, 16:51
plastuś ka wszędzie na żarcie jeździ!!! ale go anulka z widuchowej w konia zrobiła bo na liste chłopską weszła..smiech
tabor
tabor 11.08.2019, 20:36
Widocznie cyganicha poznała się i na tym pasożycie
Hurhan
Hurhan 11.08.2019, 16:36
Taa.... przyjechali po waszą rybkę.

Pozostałe