Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Rurę naprawili, ale kostki z powrotem nie ułożyli

  • 18.08.2019, 15:41
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rurę naprawili, ale kostki z powrotem nie ułożyli
Chodzi o kawałek chodnika rozebranego już miesiąc temu. Wtedy pękła rura z wodą. Przyjechali fachowcy, kostkę chodnikową rozebrali, rurę naprawili i pojechali. A zdemontowany kawałek chodnika utrudnia poruszanie się mieszkańców po tej drodze.
-Dlaczego przez miesiąc nikt nie miał czasu aby do końca zająć się tą sprawą i położyć zozebrany kawałek chodnika? - pytają mieszkańcy Lubicza w gminie Widuchowa.
 
Mamy nadzieję, że po naszej interwencji kostka brukowa zostanie szybko położona i chodnik zostanie naprawiony.
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

proszę proszę
proszę proszę 22.08.2019, 16:56
Ooooo jak to szybko poszło ho ho
Kowalski
Kowalski 20.08.2019, 21:15
Byłem dzisiaj na terenie szkoły i to co zobaczyłem . A zobaczyłem zarośnięty chwastami teren wokół boiska i placu apelowego oraz butelek po piwie i napojach. To wszystko nić w porównaniu ze zanieczyszczoną odchodami elewacją , placu wkoło wejść okien parapetów całego terenu.Włos na głowie się jeży jak to wszystko się ogląda. Jest nowy dyrektor morze coś zrobi w tym temacie. Odnośnie jaskółek to jest prosty sposób na odstraszenie - podejrzeć jak to zrobiono w odnowionym bloku Nr. 38 przy ul.Grunwaldzkiej. Administratorem szkoły jest Urząd Gminy w Widuchowej. Dlatego pani Wójt powinna coś w tym temacie zrobić albo podać się do dymisji.
Kowalska
Kowalska 23.08.2019, 22:34
Dawno powinna podać się do dymisji. Jak ktoś nie potrafi dbać o własne mienie to dlaczego wymagacie aby dbała o społeczne. "Jaki pan, taki kram ".
Nowak
Nowak 20.08.2019, 21:24
Przecież są wakacje!
lubicz
lubicz 20.08.2019, 07:54
Do ;W' a co masz do szamba jak wszyscy to wszyscy nie płacą ,w końcu ktoś sie za tą wioske wzioł niech płacą jak my bloki po 17zł za metr ścieków.brawo dyrektor komunalki śmierdzi na wiosce gniojem od długich lat,a cmętarz wykoszony wmiarę czysto jak ludzie sami syf robią koło kosza naznoszą butelek .teraz to dopiero będą wszystko ludzie wszystko pisac na I gryfino bo sensacja bo pomogło, ale o tym szambie my bloki też sie przypomniemy, bedziecie zakładac a my bedziemy sie śmiac
W!
W! 21.08.2019, 01:17
A to dobre śmierdzi to na blokach jak do jeziora i w mostek ścieki leciały przez wiele lat. Co do szamb na wiosce to nie chodziło o wywóz ktory siw zglasza kilka razy a komunalka nic se nie robi tylko o to że do Krzywiny dało rade przyłączy oczyszczalnie ale do innych wiosek nie więc dlaczego my mamy dokładać. Co do cmentarza to chyba rzadko tam bywasz bo trawe to koszą raz w sezonie a śmieci wyworza właśnie wtedy jak juz sie wysypuje i o to cała mądrość.
szymek
szymek 19.08.2019, 15:15
Interwencja pomogła chodnik naprawiony
Adaśko
Adaśko 19.08.2019, 13:54
Dzis kopali w Debogorze. Ostatnio łatali w Żarczynie. Chodnik może poczekać, skoro usuwają awarie w gminie. Przeciez widac ze przygotowany do ulozenia i zabezpieczony.
W
W 19.08.2019, 13:00
Nowy Pan dyrektor za przydomowe szamba się wziął bo gdzieś trzeba zarobić ale żeby ogarnąć to co należy to niema czasu środków itp cmentarze komunalne w ogóle nie są zadbane i wiele innych by tu można wymieniac
Srodowisko
Srodowisko 23.08.2019, 22:48
Może wziął się za przydomowe szamba ale tylko w Lubiczu bo przybocznych wójt omija szerokim łukiem i ich szamba jak płynęły do rowów i jezior tak dalej płyną i rozpylają niemiłosierny smród.
Son
Son 19.08.2019, 14:25
No nareszcie się ktoś za was zabrał skoro od lat walicie szambo do rowów brudasy. Bloki w Lubiczu płacą od lat za wywóz szamba!
roman
roman 19.08.2019, 12:53
Jak już to naprawa rury była dwa tygodnie temu, a nie miesiąc.Trochę rzetelności przy pisaniu artykułów.
rura
rura 19.08.2019, 14:09
3 tygodnie juz mija
na pewno
na pewno 19.08.2019, 14:18
Po miesiącu zmięknie im rura!
moryniak
moryniak 19.08.2019, 11:47
Niech biorą przykład z komunalki z Morynia, koło sklepu Puls pękła rura, to chłopaki się owinęli i naprawili rurę pęknięta i ułożyli kostkę po wykopie na parkingu na drugi dzień. Jakoś dają radę.
mina
mina 19.08.2019, 11:16
podobna sytuacja jest przy szkole w Widuchowej, awaria naprawiona miesiące temu a droga rozgrzebana do teraz
rura
rura 19.08.2019, 08:12
Niekietiński musi odejść!
Przechodzień
Przechodzień 18.08.2019, 22:17
A tam ruch jak w Rzymie...
kabaret
kabaret 18.08.2019, 20:23
Nie przeszkadzajcie wójtowej... ma co robić...najpierw woodstock i błoto, potem zamkniecie świetlicy w Pacholętach - bez sensu(tam też nikt nie naprawia!!!) a teraz z chłopami ze wsi ma startować do sejmu..... gmina jej przeszkadza...
zainteresowany
zainteresowany 18.08.2019, 20:10
Na ul. Krakowskiej w Widuchowej już drogą kadencje pan Maciek Ł już drugą kadencje nie naprawia drogi którą zniszczył, następnym razem podam nazwę firmy. Druga sprawa dziura po usunięcia awarii wodociągowej na tej samej ulicy to finału chyba się nie doczeka. To kieruję do pani Wójt.
Majster
Majster 18.08.2019, 19:02
A obstalunek na położenie chodnika był czy na naprawę awarii ? Proste
Picek
Picek 18.08.2019, 17:31
W Widuchowej sołtys na noc asfalt zwija a jak jest burza to mieszkańcy myślą, że to ktoś zdjęcia robi.
Kocia
Kocia 18.08.2019, 16:15
Może frytki do tego? Takich chłopów upośledzonych tam macie? Ze nikt nie potrafi ułożyć tej kostki? Zenada
podatnik
podatnik 18.08.2019, 18:14
A może ci jeszcze pieluszkę zmienić? Niech zrobią ci, którzy mają za to płacone!
Ev
Ev 18.08.2019, 18:36
Oburzył się ten, co z chłopem ma niewiele wspólnego, między nogami zasiane i tabliczka nie deptać. I gdzie te jaja? Hue hue
spalonka
spalonka 18.08.2019, 16:09
Radni diety pobrali a o chodniku zapomnieli.
kabaret
kabaret 18.08.2019, 20:25
nie ma sołtyski i radnych!!! tak ich wioska interesuje!!!!!!!!!!!!
Knagulec
Knagulec 18.08.2019, 16:00
Przegumować

Pozostałe