Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Nożownik zaatakował w biały dzień

  • 22.08.2019, 21:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nożownik zaatakował w biały dzień
Do dramatycznego wydarzenia doszło dzisiaj 22 sierpnia 2019 r. w Wełtyniu (gm. Gryfino). Około godz.17:40 nożownik zaatakował mieszkańca tejże wsi. Wezwano pogotowie ratunkowe i policję.

Atakującym okazał się być mieszkajacy w Wełtyniu obywatel Ukrainy.

Na miejscu zdarzenia pojawiły się trzy patrole policji oraz karetka pogotowia ratunkowego, która zabrała rannego chłopaka.

Nie znaleziono narzedzia, które zostało użyte do ataku.

Nasz rozmówca twierdzi, że wcześniej zdarzało się, iż ten mężczyzna nieraz zaczepiał mieszkańcow, jednak sprawy nie zglaszano policji aż do dzisiaj.

Policja w kajdankach wyprowadzila napastnika i przewiozła na Komendę. 

Ranny chłopak po opatrzeniu ran i założeniu kilku szwów oraz zlożeniu zeznań wrócił do domu - nformuje nas czytelnik.

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (85)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Knagulec
Knagulec 23.08.2019, 18:48
Ajwaj aleluja i do przodu wypełznij spod kamienia ssaku leśny
Ajwaj aleluja i do przodu
Ajwaj aleluja i do przodu 23.08.2019, 14:03

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

B
B 23.08.2019, 12:53
A ten Ukrainiec w Gardnie pracowal?
Sygnalista
Sygnalista 23.08.2019, 22:48
Pracował w Wełtyniu. W sznurkach.
Tadeusz
Tadeusz 23.08.2019, 12:58
Prawdopodobnie, bo gdzie by indziej!
szary obywatel RP
szary obywatel RP 23.08.2019, 10:21
Cha, cha, to moskiewskie trolle się tu odezwały. Tylko czekają aby wbić szpilę i rozbijać dobrosąsiedzkie stosunki a by to odpowiednio wykorzystać Jakież to czytelne! Jeden drugiego drasnął i już nawoływania do odwetu. Oj proklemlowskie głupki czy wy naprawde myślicie, że Polacy to taki głupi naród?
Mieszkaniec Wełtynia
Mieszkaniec Wełtynia 23.08.2019, 11:02
Po***o cię? Mieszkam w Wełtyniu, ranny jest chłopak ok 18 lat, bardzo spokojny i nikomu nigdy krzywdy nie zrobił. Po co otwierasz ryj jeśli nie wiesz o co chodzi? Polacy nie są głupi, ludzi z Ukrainy również. Są debili jak w Polsce tak i za granicą. Co na temat tego gościa co swojego syna zabił w samochodzie? Jest Polakiem. To kto w tym winien? Moskwa? A może Putin mu kazał?
Co do tego nożownika - wywieźć w *** do domu i niech tam siedzi, a nie za nasze podatki.
A ty, komentator, nie gadaj bzdur jeśli nie wiesz! Wstyd!
Maeie
Maeie 23.08.2019, 22:10
Będzie siedział w Polsce, minimum - 5 lat. Takie prawo... Całe szczęście, że ofiara doznała tylko takkich obrażeń, bo to się mogło skończyć tragicznie dla atakowanego...
Bandyta za kilka dni miał wyjechać do siebie, na Ukrainę i po co mu to było...?
"Kowalem swego losu każdy bywa sam"
prawda nas wyzwoli
prawda nas wyzwoli 23.08.2019, 11:31
To powiedz jeszcze ile ten spokojny mia alkoholu we krwi i jakie bluzgi rzucała względem tego agresora, którego nie pochwalam.Jak prawda to do końca mieszkańcu Wełtynia!
Wełtyń
Wełtyń 23.08.2019, 23:19
I tu cie zaskocze bo ten spokojny 18latek nie pił i nikogo nie wyzywal. Został zaatakowany podczas jazdy na hulajnodze.
Marie
Marie 23.08.2019, 22:36
Sorry, nie znam sprawy...
Mówcie jak było!!!
polsza
polsza 23.08.2019, 10:54
oczywiscie, że tak. to homo sovieticus kochający rozdawnictwo i socjalizm oraz władzę silnej reki. tamci kochaja putina, nasi jarka.
PL
PL 23.08.2019, 11:17
Jarek jarek jarek bogiem jest,nie pozwala z nas parobków robić dla szfaba i kacapa - Polska jest tylko jedna szmalcowniki.
myślący
myślący 23.08.2019, 11:00
Nie widzę związku.
daj spokój
daj spokój 23.08.2019, 11:20
Od prymitywistów typu PL i polsza nie wymagaj logicznego myślenia.
PL
PL 23.08.2019, 12:15
Teraz za pracę nie dostaje ochłapów i jest mi lżej niż 4 lata temu, to czemu mam narzekać?? Jarek bogiem wow
Coś tam wiem
Coś tam wiem 23.08.2019, 19:59
Stawki wzrosy, powodem tego jest fakt iż rozwija się gospodarka, to są ciężkie lata pracy nad rozwojem przedsiębiorstw, spółek i działalności. Dodadkowo brakuje nam pracowników. Przełożyło się to na wzrost cen usług, a co za tym idzie, pracodawcy mogą zaoferować wyzsze wynagrodzenia.
podatnik
podatnik 23.08.2019, 12:23
To ile konkretnie PL wam w tym ministerstwie płacą z moich podatków
:)
:) 23.08.2019, 10:46
Jesteś Pan zerem, porozmawiajmy na mieście, wytłumaczę chłopu parę rzeczy i jestem pewny że zmieni chłop ton.
:-)
:-) 23.08.2019, 10:59
Myślisz, ze z takim prymitywem co załatwia sprawy na ulicy będzie chciał się spotkać? Zejdź z drzewa!
Lolo
Lolo 23.08.2019, 10:10
Na luzyckiej to grupowo po 8 osób chodzą partiami sie mijając z daleka widać i slychac nie długo sie tak wyluzuja ze dojdzie do tragedii Polsko ukrainskiej
widelec
widelec 23.08.2019, 09:24
Nikotyński musi odejść bez noża!
boom
boom 23.08.2019, 09:04
czas na natychmiastowa reakcje nie mozna sobie pozwolic jak na zachodzie dzisiaj noz jutro nasze dzieci i kobiety.Panowie Pelna mobilizacja bo stracimy nie dlugo prawo do wszystkiego.Wczoraj LTGB + DZISJAJ EMIGRANCJi
ja
ja 23.08.2019, 09:15
paqnie pisuar .przestań pan na siłę wciskać tę ltgb. to wasz guru (jak powsze3chnie wiadomo) wyznaje określone preferencje sexualne.Sugerujesz ,że ukraińcy to sami geje.puknij sie w głowę .na podkarpaciu moze to łapie ale nie tutaj na zachodzie.Patrząc na program PIS to przekupstwo finansowe lub na siłę wpisywanie lgbt opozycji.
Knagulec
Knagulec 23.08.2019, 08:54
Solidnie przegumować Ukraińca
łomiarz
łomiarz 23.08.2019, 09:36
Przegumować łomem.
GG
GG 23.08.2019, 09:17
Bardzo solidnie az do fioletu.
niecierpliwy
niecierpliwy 23.08.2019, 08:38
Czekam na oficjalną wersję wydarzeń.
Diana
Diana 23.08.2019, 08:15
W weltyniu to az strach sie bac, spokojny człowiek noz w kieszeni trzyma...
hula
hula 23.08.2019, 09:41
w Wełtyniu to od wieków się coś dzieje.nie potrzeba ukraińca
odwrotnie
odwrotnie 23.08.2019, 08:38
Nie ważne co kto ma w kieszeni, ale ważne co kto ma w głowie.
Stoper
Stoper 23.08.2019, 08:03
No to trzeba bd tych je#anych Banderowcow przekopac😉
Eliza
Eliza 23.08.2019, 08:29
I po co nawołujesz do nienawiści i narodowej agresji? Naprawde z ciebie taki zawziety prymityw? W czym ty jesteś lepszy od napastnika?
GG
GG 23.08.2019, 08:40
Kto mieczem ..... ten od miecza ginie.to niech się uspokują , co.to poprawność polityczna czy co bojidupo , lać gniji i tyle
booom
booom 23.08.2019, 06:01
powoli sie robi jak na dzikim zachodzie Niemieckim malpy zaczynaja rzadzic
katana
katana 23.08.2019, 08:30
Małpowanie to twoje pisanie.
Sołtys
Sołtys 23.08.2019, 02:46
Tak wszyscy chwalą tych Ukraińców a oni robią co chcą.
Eliza
Eliza 23.08.2019, 08:33
Nielogiczna wypowiedź. Prawdopodobnie jeden coś zrobił. Na dobrą sprawę nie wiadomo co. Ale według tzw. Sołtysa to oni "Ukraińcy" . Pewno w domśsle cały naród, w każdym bądź razie wszyscy, któtrzy przyjechali. Czy my, Polacy musimy uchodzić za taki prymitywny naród, który po jednostkowym incydencie nawet niech bedzie natury kryminalnej pokazywać naturę ksenofobiczną?
Zatroskany
Zatroskany 23.08.2019, 10:09
Zgodzę się z wypowiedzią koleżanki, ale inaczej patrzy człowiek jak incydent miał miejsca choćby kilka kilometrów dalej a inaczej jak do zdarzenia doszło na Twojej ulicy. Zachodzi pytanie czy przy taki dużej populacji ukraincow w naszej gminie takie zachowanie się nie powtórzy, czy wiele jest takich osób którzy nie potrafią ustabilizowac emocji
Antyukier
Antyukier 23.08.2019, 08:49
Miejmy nadzieję, że pojadą do Niemiec jak będą mogli tam podjąć pracę. Tutaj zabierają nam podwyżki. I to w kilku pracodawców, których znam woli zatrudnić ukrusa za mniejsze pieniądze niż Polaka. Dopóki ukry będą w Polsce to marnie z podwyżkami będzie. Płaca niska, to zamiast podnieść to mają gdzieś. Ukrus będzie robił to samo za mniejsze pieniądze.
Oooooooo
Oooooooo 22.08.2019, 23:44
Czas zacząć dzialac bo skonczymy jak Niemcy
Aaaaaaa
Aaaaaaa 23.08.2019, 00:00
Mimo PiSowskiej propagandzie wiekszość Polaków chciałaby żyć na poziomie 3 razy bogatszych Niemców.
BOOOM
BOOOM 23.08.2019, 06:06
jak okradli cala europe i wybili wszystkich europejczykow od niemowlat i starca i wywiezli do siebie co do grama zlota to nie ma Co sie dziwic i dotego nic nie chca oddac ,.to jest przyklad prawdziwego NIEMCA
Eliza
Eliza 23.08.2019, 08:34
Radzę BOOOM poznaj choć trochę historię swojego narodu to też będziesz się miał czego wstydzić.
Jarosław Kur***l Wielki
Jarosław Kur***l Wielki 23.08.2019, 08:09
To Polska jest bogatsza bo w 1945 wypędziła 10 milionów niemieckich kobiet,starców i dzieci, przejmując uprzemysłowiony śląsk, lubuskie, pomorze, warmię i mazury. Spod strzech trafiliśmy do murowanej Europy bo nam się to po prostu należało!
Niech szwaby nie liczą na żadne reparacje za te ziemie i majątek!
Trzeźwo patrzący
Trzeźwo patrzący 23.08.2019, 00:19
Oczywiście Niemcy są trzy razy bogadsze ale tylko dlatego że nie zostały ukarane za rozpoczęcie wojny, a teraz podporządkowaly sobie całą UE. Po za tym Polski przez 123 lata nie było na mapie.
Nic dziwnego że człowiek idzie tam gdzie więcej zarobi. Ale nie zmienia to faktu, że przyjmowanie uchodźców nie jest dobrym pomysłem szczególnie w tak dużej liczbie. Uchodźców którzy nie chcą się asymilowac a na dodatek tworzą swoje kolonie i robią co im się podoba.
kpina
kpina 23.08.2019, 08:36
I założe się że to pisze tzw. Katolik, w każdym bądź razie za takiego się uważający.
Trzeźwo patrzący
Trzeźwo patrzący 23.08.2019, 10:00
Owszem jestem katolikiem, ale także patriota uważam że trzeba pomagać i zawsze miec otwarte serce na drugiego człowieka, ale są różne inne sposoby pomocy. Nie chcę teraz wymieniać tego co Polacy robili gdy byli atakowani, nie uciekali, na pewno nie w tak dużej liczbie.
Po za tym jest różnica między pomaganiem a oddawaniem komuś swojej prywatności, swoich ziem. Można robić wszytko ale z głową.
smutne
smutne 23.08.2019, 11:02
najgorzej to oddać komuś rozum. Komuś albo czemuś, np. ideologii.
BOOOOM
BOOOOM 23.08.2019, 06:08
TERAZ MOGA SOBIE PODPORZADKOWAC ALE ARAB BIJE ICH PO GLOWIE
to są proste pytania
to są proste pytania 22.08.2019, 23:40
A policja w ogóle sobie radzi z przemocą w tej miejscowości? Skoro już wcześniej coś było to co zrobił dzielnicowy? Może redakcja zwróci się z tymi pytaniami do komendanta.
Ja
Ja 23.08.2019, 12:53
Czytaj ze zrozumienuem że niktvtegi wcześnuej nie zgłaszał
taka prawda
taka prawda 22.08.2019, 23:38
Niezależnie od nacji alkohol robi z ludzi zwierzęta!
PANI
PANI 22.08.2019, 23:53
Pokaż mi kretynie, które zwierzę biega z nożem i usiluje zabić.
las
las 23.08.2019, 00:00
Podkurzony dzik z kłami!
pytom
pytom 22.08.2019, 23:33
Pewno jak wszyscy wytrzeźwieją to im się języki rozwiążą!
Załamany Bączek
Załamany Bączek 23.08.2019, 22:59
No ta
Zwłaszcza ze ukrainiec byl tylko pijany
88
88 22.08.2019, 23:33
Pewnie się bronił przed jakimś polskim patriotą, katolackim przygłupem.
Najgorsze ,że swój swojego atakuje.
Komuch
Komuch 22.08.2019, 23:36
88 ty sie jeb i w leb komuchu
Cześć
Cześć 22.08.2019, 23:33
Musimy Pokazac natychmiastowa reakcje, uchodźca musi czuc ze nie można lamac Polskich reguł. Nie możemy czekać na następne wykroczenie uchodźców. NIE PASUJE NATYCHMIASTOWY POWRÓT NA UKRAINĘ I ZAKAZ WSTĘPU DO POLSKI A
do zielonego ludzika
do zielonego ludzika 22.08.2019, 23:35
A ty jesteś proklemlowski troll, że nawołujesz do rozróby?! Myślisz, że Polacy są tacy głupi i dadzą się wciągnąć w waśnie narodowe?
88
88 24.08.2019, 12:03
PiSdzielcu, nie zgrywaj mądrego, zatroskanego o los Ukraińca Polaka, faryzeuszu jeden.
Polak
Polak 22.08.2019, 23:41
Oczywiście Polak nie jest głupi ale też nie da sobie we własnym domu wejść na głowę zwłaszcza gdy atakowany są dzieci
Lac go
Lac go 22.08.2019, 23:38
Ciebie Ukrainiec może lac od rana oi lbie cioto
gdzie żyją takiemałpy człekokształtne
gdzie żyją takiemałpy człekokształtne 23.08.2019, 00:01
Lac go ale ty prymitywny jesteś.
Polak
Polak 22.08.2019, 23:28
Kto w biały dzień chodzi z nożem w kieszeni? Nie mieszkamy w Krakowie
Strach wychodzić na ulicę bo jakiemuś ukraincowi nie spodoba się jak na niego spojrzysz to sprzeda Ci kose :/ Jeszcze trochę a będą flagi bandery rozwieszac. Dajmy im więcej przywilejów niech czują się jak w domu... Niech idą walczyć o Krym a nie cwaniakow zgrywaja do młodzieży...
88
88 22.08.2019, 23:48
Polak napisał: 'Kto w biały dzień chodzi z nożem w kieszeni? Nie mieszkamy w Krakowie'
< to taka prawda, jak to, że w Gryfinie psy ***mi szczekają.
harcerz
harcerz 22.08.2019, 23:32
Ja mam prawie zawsze przy sobie nóż. Nikogo nie zaczepiam. Ale jak nie ktoś zaatakowałby to nie ręczę.
...
... 22.08.2019, 23:37
Polska to nie Ameryka
A jeśli nawet to gdzie do dziecka z nożem
okey?
okey? 23.08.2019, 00:02
Wszyscy jestesmy dzićmi bożymi, ale bez przesady!

Pozostałe