Dzień Energetyka i 45 lat Elektrowni Dolna Odra. W Gryfinie rozpoczęto świętowanie

  • 06.09.2019, 16:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dzień Energetyka i 45 lat Elektrowni Dolna Odra. W Gryfinie rozpoczęto świętowanie fot. TWS
O niecodziennej porze zapełnił się w piątek 6 wrzenia 2019 r. kościół pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Gryfinie. Nasze miasto świętuje Dzień Energetyka. Tegoroczne wydarzenie związane jest z obchodami 45-lecia istnienia elektrowni Dolna Odra w Nowym Czarnowie.

To niecodzienne święto. Czterdzieste piąte urodziny Dolnej Odry. Cieszymy się,

że rozpoczynamy je uroczystą mszą świętą. Lata szybko mijają. Wiele od tego czasu się zmieniło, wiele zmieniło się również w Dolnej Odrze od tych jej pierwszych dni. Sporo zmian i nowoczesności. Wielu z was posiwiały włosy. Niektórych nie ma już wśród nas, więc za nich zmówimy modlitwę – powiedział dzisiaj ksiądz Stanisław Helak.

Wśród obecnych podczas mszy św. radni gminni i powiatowi, pracownicy elektrowni i emeryci, poczty sztandarowe i orkiestra.

Organizatorem Dnia Energetyka jest Polska Grupa Energetyczna Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra oraz Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie.

TWS

 

Z okazji Dnia Energetyka redakcja igryfino życzy spokojnej i stabilnej pracy zawodowej oraz satysfakcji w życiu prywatnym, a emerytowanym pracownikom dużo zdrowia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (53)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (83)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Operator 1256
Operator 1256 09.09.2019, 10:30
Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.
??
?? 09.09.2019, 10:35
Co masz na myśli?
Jojo
Jojo 09.09.2019, 10:40
Sprawiedliwość boska czasami jest powolna ale zapewniona.
parafianin
parafianin 09.09.2019, 11:04
Nie mieszajmy spraw boskich do ludzkich!
kasia
kasia 08.09.2019, 11:05
Widzę że w tym kraju żadna impreza nie może się odbyć bez pokropka .
krytyk
krytyk 08.09.2019, 10:26
Wspaniałe wypowiedzi niektórych katolików... Cóż wy tylko tak uważacie, że jesteście katolikami a po waszych wpisach widać raczej szatańskie wersety.
bloker
bloker 07.09.2019, 17:25
Po co az 50 zdjęć? Wczoraj było kilka to musieliscie dołożyć?
Pikuś
Pikuś 07.09.2019, 16:51
Fajna ekipa Pis Góra, PO to scieki
obywatel
obywatel 07.09.2019, 17:24
Drugi sort, zdradzieckie mordy, ścieki... Do jakich okjresleń się jeszcze posuniecie aby dzielić Polaków na lepszych i gorszych?
Lulek
Lulek 07.09.2019, 16:09
Czerwony Guga kosciele katolickim... NIE!
Zgadzam się
Zgadzam się 07.09.2019, 19:23
To Guga teraz do kościoła chodzi? Znam gościa od lat przecie on taki czerwony że bardziej czerwonego to ja nie znam. Ale co to nie robi się dla kariery. Żenujący człek tacy są najgorsi.
człowiek wiary
człowiek wiary 07.09.2019, 22:22
A kim ty jesteś żeby ustalać kto,może, a komu nie wolno przebywać w kościele? Jako katolik cieszę się, ze tak wiele osób znalazło drogę do wiary. Połowa członków PiS cudownie się nawróciła.
sprawiedliwosc
sprawiedliwosc 07.09.2019, 23:30
Już wkrótce może być takie "prawo"
bilety wstępu sprzedajesz?
bilety wstępu sprzedajesz? 07.09.2019, 19:13
Sawaryn ci nie przeszkadza?
szok
szok 07.09.2019, 13:40
Ale że arcyPiSkupa nie było!
memory
memory 07.09.2019, 13:21
Kiedyś to biskup przyjeżdżał na takie uroczystości!
dno i metr mułu
dno i metr mułu 07.09.2019, 13:15
fakt obecności tak przeraźliwie niskich poziomem komentarzy świadczy wyłącznie o redakcji tej wspaniałej strony. oby tak dalej! :)
che che
che che 07.09.2019, 13:30
Jak na swoim portalu sam piszesz wszystkie komentarze to nie popadaj w samozachwyt, że one takie wspaniałe...
wykrywacz trolli
wykrywacz trolli 07.09.2019, 13:20
Jesteś na podium trollu. Nawet zdania poprawnie nie potrafisz napisać :))))))))
pan
pan 07.09.2019, 09:52
w Gryfinie rozpoczął się piknik wyborczy PIS a nie świętowanie.Tak właśnie PIS na swoje cele łapie pieniądze (nasze) gdzie sie da .Dlatego nie było na świętowania emerytów (z poczęstunkiem)jak co roku.PIS bez problemów berze nie swoje pieniądze na własne cele.Słoma z butów wyłazi
Stekl
Stekl 07.09.2019, 08:28
Pikuś stara detka i armagedon przewiduje od urodzenia. Stary kawaler, brzydal co ma wstręt do kobiet znam gościa....
foto
foto 07.09.2019, 08:03
setki zdjęć...robia wrażenie
Oczkiem z boku
Oczkiem z boku 07.09.2019, 01:42
Święto PiS i nie ma Seweryna.
lanser korupcji
lanser korupcji 07.09.2019, 13:43
Napieralskiego i Nycza też nie wpuścili do środka?
pstryk
pstryk 06.09.2019, 23:52
Dobrze o nich świadczy, ze w swoje święto pamiętają o Bogu!
mucha wieczorka ha ha ah
mucha wieczorka ha ha ah 06.09.2019, 22:27
https://www.cda.pl/video/27490… ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 06.09.2019, 21:58
hoć my sie zbierzemy w kupę pomóżmy teodorowi mietkowi lepić koszer kupę ha ah ah baletnica sobie lata oooooooooooooooooo a tam daruś w tulipanie czeka na brendzlowanie ha ah ah a tam mietek ze swa armata wyrwał się ze swą armata z żóbra ha ha ah a i mucha moze sobie tez za ru cha ha aha h https://youtu.be/blA6y6cvcvY
prośba
prośba 06.09.2019, 21:26
Weźcie zbanujcie tego Ajwaja bo pisze tak że nawet nie wiadomo o co temu człowiekowi chodzi! Pijany jakiś musi dziś być!
wnuk wieczorka ha ha ah
wnuk wieczorka ha ha ah 06.09.2019, 22:10
co nie podoba ci sie koszer cyrk w moim wykonaniu ah ha ah mi też wiele rzeczy sie nie podoba ha ha ah
xhlać i jezdzić ha ha ah
xhlać i jezdzić ha ha ah 06.09.2019, 21:19
a co z kozakiewiczem ha ha ah ah https://youtu.be/NR8YAK5YxU8
We lowe
We lowe 06.09.2019, 22:15
Uczy w szkołach zasad bezpieczeństwa na drogach
jude circus ha ha ah
jude circus ha ha ah 06.09.2019, 21:17

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

taki akcent gryfiński  ha ha ah
taki akcent gryfiński ha ha ah 06.09.2019, 21:08
dudarowa patrzac przez judasza ***
patrol
patrol 06.09.2019, 21:28
Uciszcie tego "Aj waj i do przodu" psychopatę. Pisze nie na temat. T taki wiejski głupek ze swoimi antyżydowskimi fobiami.
słoneczny patrol
słoneczny patrol 06.09.2019, 21:46
ależ to jest prawda objawiona ha ha ah
do Ajwaja
do Ajwaja 06.09.2019, 22:19
I dlatego powinieneś się leczyć skoro uważasz że te brednie ci ktoś objawił.
czas go leczyć ha ha ha
czas go leczyć ha ha ha 06.09.2019, 23:10
sam jehowa mi to objawił ha ha ah
leczyć jehowców ha ha ah