Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Budzimy Roberta – wstawaj szkoda dnia!

  • 16.09.2019, 16:47
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Budzimy Roberta – wstawaj szkoda dnia!
Robert Janik od 3,5 miesiąca jest w stanie śpiączki, która jest następstwem rozległego zawału. Komitet Społeczny w składzie: Iwona Szostak, Bogusława Dworczak, Agnieszka Kraśniak, Katarzyna Choncel, Adam Lewiński, Szymon Janik, Ryszard Grabas został powołany na potrzeby zbiórki publicznej na rzecz mieszkańca Gryfina Roberta Janika.

Celem zbiórki jest pokrycie kosztów rehabilitacji Roberta, a docelowo wybudzenie ze śpiączki.

Termin i miejsce: 21 września 2019 r. godz. 14, nabrzeże w Gryfinie.


Zbiórka charytatywna została formalnie zgłoszona do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Nr zbiórki 2019/3739/KS

Link do strony: http://www.zbiorki.gov.pl/zbiorki/zbiorki/wykaz-zbiorek

 

Nadzór nad Imprezą sprawuje Komitet Społeczny w składzie jak wyżej.

 

Udział w zbiórce charytatywnej wezmą:

  • Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie
  • Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie
  • Straż Miejska Gryfino
  • Grupa Interwencyjna WOPR Gryfino
  • Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gryfinie
  • Gryfiński Dom Kultury

Atrakcje dla dzieci i dorosłych:

  • Miasteczko rowerowe – minikarty rowerowe dla dzieci do lat 6
  • przejażdżki konne dla dzieci
  • przejażdżki motocyklami
  • przejażdżki ciuchcią,
  • malowanie twarzyczek
  • pokaz i zabawa z bańkami mydlanymi,
  • foto budka
  • minikoło fortuny
  • malowanie ceramiki
  • wata cukrowa
  • gry i zabawy dla dzieci
  • punkt mierzenia ciśnienia i pomiaru cukru
  • stanowisko strzeleckie
  • do nabycia domowe wypieki
  • kiermasz rozmaitości
  • licytacja różności

Wystąpią:

Studio taneczno-artystyczne „Hipnosic”

Tadeusz Wasilewski

Szczegóły na plakacie w fotogalerii.

Iwona Szostak

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wolontariusz
wolontariusz 21.09.2019, 04:56
To dzisiaj, w sobotę! Nie zapomnijcie! Zapraszamy!
Salepa
Salepa 20.09.2019, 20:03
I to mąz pielęgniarki a służba zdrowia nie może mu pomóc.
GrzecznyG
GrzecznyG 19.09.2019, 18:10
Szczytny cel wspaniała inicjatywa. Pomagajmy ... bo warto.
przypominam
przypominam 19.09.2019, 01:03
To już w sobotę!
Polak
Polak 18.09.2019, 14:31
Brawo GRYFINO
Nie jest radnym ani wysokim urzędnikiem ani nawetpracownikiem OPS od Oli.
Nie jest radnym ani wysokim urzędnikiem ani nawetpracownikiem OPS od Oli. 18.09.2019, 11:50
Sawaryn !!! Dlaczego nie wesprzesz tego człowieka i jego rodziny funduszem lekowym !!!
Weronika
Weronika 18.09.2019, 00:09
Serce pęka!
Kocyk
Kocyk 17.09.2019, 19:41
Burmistrz pod postacią OPS powinien zadziałać z urzędu i udzielić wszelkiej pomocy człowiekowi a szczególnie pomocy z funduszu lekowego. Ale burniszcza i O li to nie przychodzi do głowy.
Oddaj nasze. To nie tylko dla was.
Oddaj nasze. To nie tylko dla was. 17.09.2019, 14:37
Tylko sewerynowy fundusz lekowy może pomóc Robertowi. Królik Leniwy niech da bo ma i się tym ciągle chwali. Kiedyś rozdawał po 1000 własnych złotych kupując głosy. Teraz ma nasze pieniądze- fundusz lekowy . Daj a raczej oddaj nasze.
Dyl
Dyl 17.09.2019, 11:41
co to za gosciu ?
korek
korek 17.09.2019, 12:02
Bliźni, wymagający pomocy!
zła
zła 18.09.2019, 08:58
Zła odpowiedź,tak chorych jest wielu. Wszystkim pomożesz? Gdzie jest opieka i pomoc PAŃSTWA ?
Polak
Polak 18.09.2019, 14:36
Zadaj to pytanie lewakom. Ponad 20 lat kradli i dalej chcą kraść. Nauczyciele pchają się do polityki, choć pojęcia nie mają o rządzeniu np taki wlefista czy polonista. A w Gryfinie nauczyciel nawet starostą powiatu została. Niedawno zbierała im głosy do UE.
Seweryn
Seweryn 18.09.2019, 11:58
Gdzie fundusz lekowy ?
Może będziecie pierwsi
Może będziecie pierwsi 17.09.2019, 11:11
Tylko fundusz lekowy Sawaryna wam pomoże. Na razie nie znam nikogo komu pomogli.
smutne
smutne 17.09.2019, 02:07
Smutne, że PiS rozdaje na prawo i lewo miliardy - czy potrzeba, czy nie - a na pomoc rodzinom takich chorych nie ma!
Skoro rozdaje miliardy - mógłby je rozdawać sensownie.
Nawet gdyby miał rozdawać nie "500plusy" a "400plusy" - to pomoc takim chorym (i ich rodzinom, których życie zmieniło się również całkowicie i z dnia na dzień) zdecydowanie jest bardziej potrzebna!
Nieradny
Nieradny 17.09.2019, 01:22
Rodzina powinna zwrócić się do burniszcza z Gryfina aby sfinansował leki z funduszu lekowego. Nie wiecie ? To już wiecie. Chwalą się na każdej sesji i w rodzinnym szmatławcu, że pomagają. I że to ewenement na skalę polska. Sprawdźcie go. Sprawdźcie ewenement. Od czego jest ten fundusz i dla kogo ?!!!!!!!!!!!
Polak
Polak 18.09.2019, 14:40
Mi pomogli, nie wiecie lewaki to nie oczerniajcie
prawolewocentrum
prawolewocentrum 18.09.2019, 14:45
Masz na myśli PiS. Nic bardziej na lewo nie ma!
smutne
smutne 17.09.2019, 02:09
Niby się chwalą, ale jakoś nie podają, ile osób z tego funduszu korzysta i na jakie kwoty!
zorientowany
zorientowany 17.09.2019, 18:13
Zwracaja nie wiecej niz ok 280 zl miesiecznie.Tak wyglada fundusz lekowy
TKM
TKM 18.09.2019, 11:59
A swojakom ile ?
Pewnie tak jak ze szlachetną paczką.
Pewnie tak jak ze szlachetną paczką. 17.09.2019, 19:43
A ile idzie dla radnych , urzędników szczególnie tych z OPS i gminy i ich rodzin ?
A
A 16.09.2019, 22:31
Moja mama w zeszlym roku tez tak leżała w śpiączce bo miala sepse i zapalenie opon mozgowo rdzeniowych. Na szczescie rehabilitacja pomogla i dzisiaj sama chodzi.
???
??? 17.09.2019, 14:38
I nic od Seweryna nie dostała. Dla kogo jest fundusz lekowy Sewerynie ?
Rafał
Rafał 17.09.2019, 02:32
Długo leżała w śpiączce?
Justyna
Justyna 16.09.2019, 22:06
A wygląda jakby jednak nie spał!
Zdrowia!
sauron
sauron 16.09.2019, 22:04
te zdjecie troche ne na miejscu,zdrowka zycze
Szuba
Szuba 16.09.2019, 21:14
On pracował może w Elektrowni?
#####
##### 17.09.2019, 11:13
A co z funduszem lekowym dla znajomych królika?!
oko
oko 16.09.2019, 22:07
To nie jest teraz ważne.
Maria
Maria 16.09.2019, 19:28
Wielki szacunek dla tej grupy ludzi wolontariuszy, którzy zdecydowali się pomóc w tak trudnej sytuacji. Pomogę w miarę możliwości!
taki sasr... wybór niestety
taki sasr... wybór niestety 16.09.2019, 17:55
W takich wypadkach to albo zbierz pieniądze, albo po prostu umieraj!
magellan
magellan 16.09.2019, 18:10
Można się ubezpieczyć zawczasu od takich zdarzeń, aby były pieniądze na leczenie, no ale rzadko kto o tym myśli.
Sawa
Sawa 16.09.2019, 19:27
Niech zgadnę. Pracujesz w ubezpieczalni!
Andrzej
Andrzej 16.09.2019, 17:44
A w słynnej klinice Budzik czeka 600 osób.
Kocyk  i O la niechętni
Kocyk i O la niechętni 18.09.2019, 11:52
Fundusz lekowy Sawaryna by mu pomógł ale nie dla psa kiełbasa.

Pozostałe