Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Po Gryfinie jeździł pijany aż dachował

  • 19.09.2019, 14:47
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Po Gryfinie jeździł pijany aż dachował Policja (arch.)
Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę na ul. Armii Krajowej w Gryfinie. 45-letni mieszkaniec gminy Gryfino na prostym odcinku drogi wypadł z niej i dachował. Jak się okazało, w organizmie miał prawie 2,3 promila alkoholu.

Informację tę potwierdza policja.

-Wczoraj po godz. 16 na ul. Armii Krajowej w Gryfinie 45-letni mieszkaniec gminy Gryfino jadąc w kierunku miejscowości Szczawno z nieznanych przyczyn zjechał z drogi po czym jego samochód dachował. W trakcie czynności funkcjonariusze ruchu drogowego KPP w Gryfinie ustalili, że mężczyzna znajduje się w stanie nietrzeźwości. Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,09 mg/l – poinformował nas Jakub Kuźmowicz, asystentem do spraw prasowo-informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Kierowca z obrażeniami został przewieziony do szpitala w Gryfinie.

Zdarzenie drogowe miało miejsce 18 września 2019 r.

Policja przypomina, że jazda w stanie nietrzeźwości jest wręcz śmiertelnym zagrożeniem zarówno dla kierującego, jak i pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Sprawa gryfinianina trafi zapewne do sądu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aldonka
Aldonka 21.09.2019, 16:08
ALDONKA!!
Witam wszystkich którzy tak bardzo interesują się moim Życiem, nie wiem skąd Wy wzieliscie takie Farmazony z palca wyzsane i najwidoczniej macie nudne Życia skoro tak interesujecie się innymi..
Informuje iż Moje Dziecko ma się Świetnie nie jest bite w domu Hahaha Dobre! Zapraszam OPS do domu nie mam nic do ukrycia! Co lepsze nie spożywam żadnych Narkotyków, dla wiarygodności mogę startować na Testy! Żaden problem..
Pozdrawiam!
Pół Los
Pół Los 20.09.2019, 11:12
To ten Alfons Andżeliki z Barakow!!! Uuu Aldonka w***ila czystą na pace tylko kreatyna zostala gdzie opieka społeczna pytam sie gdzie jej dziecko Aldonki patrzy na *** ciagle mały chodzi pobity !!! Aldonka kobzni szpary Heheh
Los numeros
Los numeros 20.09.2019, 11:03
Podobno to ten z barakow Alfons tego szona Andżeliki ! Uuu ciekawe ile kreatyna i psychotropow bylo na pace hehhee bo narkotyki Aldonka zdążyła zjeść gdzie opieka społeczna te dziecko co tam mieszka z nimi ciagle pobity ! Stop dla narkomanów z Barakow
bumerang
bumerang 20.09.2019, 00:01
To ilu ich tam jechało? Bo podobnoe wiecej niż jeden.
Byłam widzialam
Byłam widzialam 19.09.2019, 22:16
To nie jest foto z tego wypadku. To był biały SUV
Bollo
Bollo 20.09.2019, 00:00
Co ty czytać nie potrafisz? Przecież napisali że zdjęcie archiwalne.
Dodge
Dodge 19.09.2019, 19:53
Hahhahaha glupi Macius z klanu
Lepsza strona miasta
Lepsza strona miasta 19.09.2019, 19:47
Macius hhaha
Lepsza strona miasta
Lepsza strona miasta 19.09.2019, 18:18
....
Heh
Heh 19.09.2019, 17:59
Ale na zdjeciu to nie jest auto które dachowało
KUR WA KU RWIE ŁBA NIE URWIE HA HA AH
KUR WA KU RWIE ŁBA NIE URWIE HA HA AH 19.09.2019, 16:27
wieczorkowi prawie wpaDŁ DO KURNIKA HA AH AHA
Czytelnik
Czytelnik 19.09.2019, 17:24
Najpierw sprawdź dobrze nazwisko potem komentuj :)
sąsiadka
sąsiadka 19.09.2019, 16:23
Życie go zweryfikowało. Dobrze że przy okazji nikogo nie zabił lub nie połamał. Miejmy nadzieję, że teraz pójdzie po rozum do głowy i przestanie pić.
Luksza
Luksza 19.09.2019, 16:09
To była biała terenówka ale widzę chroni się wizerunek znajomka. Oj nieładnie redakcjo!
ZGR
ZGR 19.09.2019, 15:38
I taka pijana Q jedzie droga, gdzie i ja jadę z rodziną - gdyby zderzył się ze mną i ktoś z rodziny - dziecko, wnuczka, ucierpiał, GWARANTUJĘ, SZPITAL NIE BYŁBY JUŻ MU POTRZEBNY !!
przysłowiak
przysłowiak 19.09.2019, 15:35
Dopóty dzban wódę nosi dopóty się ucho nie urwie ( i nei przyszyją w szpitalu)!
uchol
uchol 19.09.2019, 15:34
Pewno dzwonil komórka umawiając się na kolejna flaszkę.
Pozdrawiam
Pozdrawiam 19.09.2019, 15:16
Czemu nie poddaliście Marki samochodu Domyślam się że na pewno nie było to BMW już po tytule artykułu widać że to nie jest lubiana Marka oczywiście lubiana w cudzysłowiu bo jak Czasami czytam co wy piszecie to kierowcy innych Marek mogę jeździć pijani A jak Jedzie kierowca BMW to nagle wielki szum robicie
Patszał
Patszał 19.09.2019, 15:41
Kuknij na kołpaki, teraz jarzysz, NISSAN.
BMW
BMW 19.09.2019, 15:32
Trzeba podać imię i nazwisko tego dzbana którego trzeba omijać szerokim łukiem!
Knagulec
Knagulec 19.09.2019, 19:37
Po co omijać taką łajze po prostu go dojść i przegumować
Darwin
Darwin 19.09.2019, 15:05
Naturalna selekcja.
stawiam na młodych
stawiam na młodych 19.09.2019, 15:22
I właśnie dlatego Nikitiński musi odejść bo się nie sprawdził!
expert
expert 19.09.2019, 15:33
organizm cudzożywny
Ja
Ja 19.09.2019, 15:01
Budyń zamiast mózgu!!!!!!!!!!!
alkomat
alkomat 19.09.2019, 14:59
krzysiu z Marwic znowu?
gumofilc
gumofilc 19.09.2019, 14:59
Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każdy wykopek musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie ...
GG
GG 19.09.2019, 15:15
Tak jest przegumowac nad i podgrzbietowo jak pisze klasyk.
Knagulec
Knagulec 19.09.2019, 19:38
Dobrze gadacie

Pozostałe