Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Przed wyborami dają nadzieję na zagospodarowanie Międzyodrza

  • 21.09.2019, 15:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Przed wyborami dają nadzieję na zagospodarowanie Międzyodrza
W sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie w piątek 20 września 2019 r. mieszkańcy gminy mieli możliwość spotkania się z ministrem gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Markiem Gróbarczykiem. Debata w sprawie Międzyodrza odbyła się z inicjatywy prezesa Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Gryfinie Tadeusza Szpunara.

Zarówno minister, jak burmistrz Gryfina podkreślili, że spotkanie ma na celu poznanie opinii mieszkańców zainteresowanych programem rozwoju i rozbudowy Międzyodrza oraz funkcjonowania żeglugi i turystyki. Mówiono o bardzo dużych kosztach przedsięwzięcia, które w zakresie poprawy retencyjności Odry zostało wycofane z finansowania przez Bank Światowy. Poruszono także tematykę przeciwpowodziową. Wypowiadali się m.in. były dyrektor RZGW w Szczecinie Andrzej Kreft oraz obecny dyrektor Wód Polskich Marek Duklanowski.

Minister Marek Gróbarczyk zapewniał, że władze nie porzuciły pomysłu zagospodarowania Międzyodrza. Tym pomysłem miałyby zająć się Wody Polskie.

Kolejne spotkanie zapowiedziano na październik br.

TWS

Przypomnijmy jeszcze, że nie udało się zdobyć środków Banku Światowego na Międzyodrze, ale władzom Gryfina udało się już wydać pieniądze na promocję "Energii Międzyodrza".

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (28)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (85)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

88
88 24.09.2019, 09:31
To wygląda jak spotkanie aliantów w Teheranie gdzie ustalano przyszłość Polki bez udziału Polaków. Międzyodrze to teren gminy Widuchowa. Dlaczego na tym spotkaniu nie ma władz tej gminy ?
biuti Dzisiaj, 00:17
'Piękne Międzyodrze to było ale przed wojną
< Pewnie tak, ale i po wojnie wszystko ładnie wyglądało. Gryfino to było takie miejsko- wiejskie osiedle nad Odrą wsch. Na Niepodległości, 1-go Maja, Kościuszki,Kościelnej, ludzie trzymali w obejściach krowy i świnie. Tam gdzie stoi blok e-Lka była ***rnia. Międzyodrze zostało zniszczone podczas powodzi w latach 70 u.w. Natomiast całkowita degradacja nastąpiła już w III RP.
Trzeba przyznać ,że gryfińscy włodarze dbają o to, aby historia w rozbudowie miasta zatrzymała się na PRL. Tak naprawdę to w Gryfinie po transformacji ustrojowej w pierwszej kolejności wybudowano kościół na Górce a po kilku latach marazmu nabrzeże i kilka kamieniczek na Kościelnej. To było za śp. Piłata. Symbolem obecnej władzy sa wycięte zdrowe, drzewa na Łużyckiej i rogrzebana od kilku lat ulica.
://www.youtube.com/watch?v=qNKUD0hiUko&list=PL2rBiwkXrRR22qLgCniQ5khC_y8gcIq_P
mlody
mlody 24.09.2019, 09:38
Mocne to z tymi aliantami!
gość
gość 24.09.2019, 01:05
po co tam Mucha? aaa zlatuję się przed wyborami. Normalnie jak na to patrzę to jakby posiedzenie komitetu centralnego tylko zdjęcia kolorowe i garnitury lepsze...
CO ZA ŚCIEMA HA HA AH
CO ZA ŚCIEMA HA HA AH 24.09.2019, 00:29
a szumin z ekipą z GAI NIE ZAGOSOPDAROWAŁ JESZCZE HA HA AH
podejrzewam
podejrzewam 24.09.2019, 01:44
Ajwaj chyba zapomniałeś leków!
biuti
biuti 24.09.2019, 00:17
Piękne Międzyodrze to było ale przed wojną
JUDE CABARET
JUDE CABARET 23.09.2019, 14:33
TAKIE BAJKI OPOWIADALI ŻE GŁADKOW AŻ PRZYSNĄŁ HA AH AH A MILER ROZTACZAŁ WIZJĘ SZKLANYCH DOMÓW NA WODZIE HA HA AH
społeczny skarbnik Gryfina
społeczny skarbnik Gryfina 23.09.2019, 13:57
A propos "wydawania pieniędzy na promocję "Energii Międzyodrza" to właśnie bezsensowne wydawanie pieniędzy przez tercet jest charakterystyczne. Weźmy tylko w parku poschnięte drzewa i krzewy, niepotrzebne tablice czy słynne "schody" obok już istniejących.
im gorzej tym lepiej  ha ha ah odsetki od odsetek ha ha ah
im gorzej tym lepiej ha ha ah odsetki od odsetek ha ha ah 23.09.2019, 14:43
https://www.google.com/url?sa=… srule by kasy nie dału na kampanię ha ha ah
DLA LICHWIARZY HA HA AH
DLA LICHWIARZY HA HA AH 23.09.2019, 14:41
W TYM SZALEŃSTWIE JEST METODA HA HA AH gmina bez dłógów to gmina stracona ha ha ah
Czściciel butow
Czściciel butow 22.09.2019, 23:23
Wygląda na to, że Sawaryn ma jedną parę brązowych butów. Sawarynie kup sobie kilka par butów. Kup sobie czarne buty do granatowych, grafitowych i czarnych garniturów. A może cię nie stać ?
Pikuś
Pikuś 22.09.2019, 20:48
Pisiory to najgłębsza komuna z czasów Bieruta i Stalina. Gospodarka sterowana centralnie, minimalna pensja ustalana przez rząd...., sądy upartyjnione i posłuszne jedynej władzy. Komunizm wraca!!!
POKO kaput !!!
POKO kaput !!! 22.09.2019, 16:47

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

88
88 22.09.2019, 15:55
Mieskańcy Greifenhagen też uwierzyli jednemu kartoflowi i potem ciężko zapłacili za tą naiwność. Po wojnie przesiedlono ich wszystkich z ojcowizny za Odrę. Obecnych mieszkańców Pomorza Zachodniego nie będzie gdzie przesiedlić, np chyba ,że na pochodzenie dostaną ruskie papiery za Bugiem. Kato-Narodowy- Socjalizm to przekleństwo dla Polaków !!! Precz z watykańskim okupantem i ich kolaborantami związanymi z PiS i PO
Ponoć w przygotowaniu jest książka o walce i celach kurdupla z Żoliborza.
https://www.youtube.com/watch?…

ajwaj aleluja bismilah i do przodu
ajwaj aleluja bismilah i do przodu 22.09.2019, 18:11
https://youtu.be/ugsiHiCR1Vc https://youtu.be/26YzEp-3lL0?l… ha ha ah
Knagulec
Knagulec 22.09.2019, 18:37
Ajwaj ty jestes zwykła k.... pospolita
a co może nie prawda ha ha ah
a co może nie prawda ha ha ah 22.09.2019, 19:57
właśnie że nie pospolita ha ha ah jedyna w swoim rodzaju ha ha h pospolite to na was głosują ha ha ha
Pindol
Pindol 22.09.2019, 20:49

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

rolnik
rolnik 22.09.2019, 19:05
lać gn....oja ile wlezie
gumowiec
gumowiec 22.09.2019, 19:01
I to jest rzeczywista oczywistośc
Knagulec
Knagulec 22.09.2019, 20:48
Przegumować dzbana Ajwaja podpiętowo
TOTALNY UPADEK  TVN  I PO  LINU HA AH AH
TOTALNY UPADEK TVN I PO LINU HA AH AH 22.09.2019, 15:15
https://youtu.be/UwjFeIFmTAM ha ha ha satanic show 25 piw na ryj ha ha ah 2+5 =7 saturn gay ah ah ah https://youtu.be/c_2-RhD_rT4 NO I POKŁOSIE TYCH WSZYSTKICH AFER HA HA AH https://youtu.be/BF8ymQDxlJ4 HA HA AH
i ajwaj aleluja bismilah i do przodu
i ajwaj aleluja bismilah i do przodu 22.09.2019, 15:01
właśnie wrócilismy z grzybów ponad stówka prawdziwków w trójkę ha ha ah matce rower sie zajechał na piachach pod liniami za pniewem wale wypad przedni ha ha a widzę ze mam sobowtóra ha haah no i heil donald jest ha ha ah sieg haill rodszyld ha ha ah ave cezarowa sachsen coburg gotta von wetyn vel windsor ah ah ah
.....
..... 22.09.2019, 14:56
Widać że dużo jest zwolenników PiS- u w Gryfinie. Do.... to glnom jak muchy do....
JUDE CIRCUS ALE CIĄGLE PRZY KORYCIE HA HA AH
JUDE CIRCUS ALE CIĄGLE PRZY KORYCIE HA HA AH 22.09.2019, 15:31
much przeleciał już wszystkie partie ha ha ah od UW po przez PSL do PIS HA HA AH A ILE TYCH KOSZERNYCH WYDMUSZEK TYPU bbs I INNE WYMYSŁY HA AH AH
Knagulec
Knagulec 22.09.2019, 16:33

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Donald KAPUT
Donald KAPUT 22.09.2019, 12:57
Ale was platfusiarnio TRAFIŁEM !!!!! Donald
precz z faszyzmem
precz z faszyzmem 22.09.2019, 15:00
Kaczyński jest popierany przez hajlujace ścierwa faszystowskie? No to wiadomo, w jakim kierunku kaczyzm zmierza z takimi "zwolennikami"...
Nie uznaję oszustów i kłamców
Nie uznaję oszustów i kłamców 22.09.2019, 12:12
Gruby leniu tyle się naobiecywałeś i nic nie spełniłeś poza albańskim funduszem lekowym , z którego nie pomogłeś nawet Robertowi.
Ja
Ja 22.09.2019, 09:03
Parawanem z gapami zasłonili brudne ściany i git
Heil Donald
Heil Donald 22.09.2019, 08:23
Kiedy relacja jak Kidawa kity żeniła w ZAZ- ie ????? PO wyborach ???
do chama
do chama 22.09.2019, 08:38
Ty faszystowskie ścierwo propagujesz hajlowanie?
A co ma twój wpis faszysto do tematu artykułu?
Ajwaj aleluja i do przodu
Ajwaj aleluja i do przodu 22.09.2019, 13:01
Japa świński ryju ha ha ah
Heil Donald
Heil Donald 22.09.2019, 08:49
To twój Donald Tuzk kazał mi być Heilnazistom nie Polakiem .
precz z faszystĄ
precz z faszystĄ 22.09.2019, 12:01
ciebie faszystowskie ścierwo polskiego nie nauczyli? Hajlowanie ci tylko w głowie?
Ajwaj aleluja i do przodu
Ajwaj aleluja i do przodu 22.09.2019, 13:04
Nastepny świński ryj ha ha ah
Pikuś
Pikuś 22.09.2019, 09:36
Nie ma to jak kaczystowski prawdziwy komunista!
POKO kaput
POKO kaput 22.09.2019, 08:20
Z tego co wiem to temat Międzyodrza jest od chwili złodziejskiej budowy tzw. PrzeWAŁU z czasów rządów PO i PSLu .Redaktorku nie przed wyborami . Czy ty jesteś Członem POKO ??
????
???? 22.09.2019, 18:22
To Tomcio hejtuje. Nawet dziewczyna go rzuciła za to że tak fałszywy
do chama
do chama 22.09.2019, 08:36
Pomyliłes portale z tym "redaktorkiem" - a i tak chamstwo wyśmiewać niski wzrost człowieka. Pytaj skarbnicy gminnej - powinna coś wiedzieć....
HOJ DOPA I KOSZERNYCH KOPA HA HA AH KAMIENI HA HA AH JUDE CIRCUS
HOJ DOPA I KOSZERNYCH KOPA HA HA AH KAMIENI HA HA AH JUDE CIRCUS 22.09.2019, 07:35
nie rozliczona ani jedna afera ha ha ah PO HA HA Hw tle zydowskie logo gryfina feniks z gwiazdą dawida w dopie ha ha ah grubarczyk jak sal i moon w jednym ha ha ah spadł na spadochronie podobnie jak konarski JUDE CIRCUS W PEŁNI HA HA AH A KIEDY DARUŚ SLD Z SODO MITAMI ZAWITA DO GRYFINA kotulanka już wyszystkich dewiantów zwoła ha haa h i na nabrzeze do klopa może go jakiś potencjalny wyborca ukłuje za głos w czekoladowe oko opatrzności ha ha ah KO KLOAKA obywatelska przysłała grabską z sanacji ha ha ah vel kidawa błońska ciekawe kto z PIS z wierchuszki zawita ha ha
Knagulec
Knagulec 22.09.2019, 13:04

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

sorry
sorry 22.09.2019, 00:01
Przedwyborcze mydlenie oczu!

Pozostałe