Zaginął Gucio! Bez leków nie przeżyje!

  • 29.09.2019, 10:20
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zaginął Gucio! Bez leków nie przeżyje! fot. dost.
Piesek ostatnio widziany był między Tywicą a Lubanowem (gm. Banie) 28 września 2019 r. około godziny 12. Gucio pewnie tęskni za rodziną. Jest bardzo chory, bez leków nie ma szans na przeżycie martwi się pani nasza czytelniczka.

Jeśli ktokolwiek wie coś na ten temat, proszony jest o pilny kontakt.

Tel : 798378563
Przewidziana nagroda.

 

Aktualizacja:

Uwielbiamy szczęśliwe zakończenia! Gucio odnalazł się cały i zdrowy. Piszemy o tym tutaj:

http://https://www.igryfino.pl/wiadomosci/33886,gucio-odnaleziony-w-lesie-dziekujemy-za-pomoc

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jaki ten Diabeł Tasmański podobny jest do właścicielki to ja cię nie mogę
Jaki ten Diabeł Tasmański podobny jest do właścicielki to ja cię nie mogę 01.10.2019, 00:09

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

widać to
widać to 01.10.2019, 00:23
Podły/a jesteś
Proszę o pomoc w odnalezieni sprawcy
Proszę o pomoc w odnalezieni sprawcy 01.10.2019, 02:01
Szukam właścicieli !
Ten pies strasznie mnie pogryzł na ścieżce rowerowej między Lubanowem a Tywicami do tego zjadł mojego owczarka podhalańskiego po czym odjechał moim rowerem.
nie kompromituj się
nie kompromituj się 01.10.2019, 02:32
Widac bo jesteś wściekły!
pędzel
pędzel 29.09.2019, 20:31
Jednak na szczęście fart dla właścicielki.
Dlaczego wszystkie psy zawsze uciekają do Bani sobie zakopcić?
Dlaczego wszystkie psy zawsze uciekają do Bani sobie zakopcić? 01.10.2019, 02:07
pewnie był sobie zakopcić , może miał fart ?
eisza
eisza 29.09.2019, 16:09
AJWAJ leków nie bierze i jakos wegetuje dzban kukurydziany
Knagulec
Knagulec 29.09.2019, 20:20
Dobrze gadasz
z Bani
z Bani 29.09.2019, 16:07
Niestety wiele psów ginie na grzybobraniu.
Marysia
Marysia 01.10.2019, 02:04
Takiego psa łatwo pomylić z grzybem i wrzucić do garnka
Stefcia
Stefcia 01.10.2019, 10:10
Marysia nie patrz w lustro to nie zobaczysz grzyba !!
kilon
kilon 29.09.2019, 14:57
Gucio to twarzowiec!
Knagulec
Knagulec 29.09.2019, 14:36
Na kebaba go
Pindol
Pindol 29.09.2019, 20:21
Nie podszywaj się
rada
rada 29.09.2019, 14:58
Swoje prymitywne mysli zachowaj dla siebie.
AJWAJ ALLLELUJA
AJWAJ ALLLELUJA 29.09.2019, 13:40
Ostatni raz widziany w okolicach gryfińskiego kebaba
rad
rad 29.09.2019, 14:58
Masz uczucia?
pozdrawiam
pozdrawiam 01.10.2019, 07:32
ja sam mam pieska ha ha ah to wpis tych po je bów od wieczorków nie MÓJ
Żal mi Ciebie
Żal mi Ciebie 29.09.2019, 14:00
Jesteś żałosny Ajwaju.
czubki od wieczorka ha ha ah
czubki od wieczorka ha ha ah 01.10.2019, 07:34
to ejsza i knagulec dwa po jeby od wieczorków nie ja ha haah popatrz ile L zrobił
Żorż
Żorż 29.09.2019, 16:10
Ilu prostaków lżących właścicieli psa tu się wpisało... Gdyby nie internet, nie wiedziałbym, że jest ich tak dużo. Uważam, że w mieście jest za dużo psów, ale nie pomyślałbym o wyzywaniu strapionych właścicieli zwierzęcia. Jak popapraną trzeba mieć psychikę, jaką frustrację, by tak atakować innych?!
t
t 29.09.2019, 13:13
świetny ten Gucio aby się odnalazł

Pozostałe