Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Gryfiński Piknik z Psem trwa. Zapraszamy!

  • 06.10.2019, 13:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gryfiński Piknik z Psem trwa. Zapraszamy!
Wszystkim właścicielom psów w gminie Gryfino i nie tylko przypominamy, że dzisiaj 6 października 2019 r. do godz. 16 trwa Gryfiński Piknik z Psem. Imprezę zorganizowano na parkingu Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Gryfinie przy ul. Łużyckiej 91.
Podczas pikniku spotkaliśmy ze swoimi czworonożnymi pupilami m.in. posła Norberta Obryckiego oraz radnego powiatowego Huberta Andrycha. 
 
Warto przyjść na imprezę razem z psem, bo organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, m.in.:
1) wybory miss i mistera wśród obecnych na pikniku pupili
2) porady behawiorysty
3) porady weterynarza
4) porady dotyczące pielęgnacji naszych pupili
5) porady dotyczące opieki nad zwierzakami
 
Poświęcimy również czas na tematykę związaną z:
* przeciwdziałaniem bezdomności psów (sterylizacja/kastracja),
* sprzątaniem po swoich pupilach;
* budowaniem prawidłowych relacji między człowiekiem a psem;
 
Ponadto odbędą się także tradycyjne mini zawody, pokazy i konkursy dla zwierzaków i dla dzieciaków - mamy dla Was upominki, każdy może liczyć na coś miłego :)
 
Odbędzie się również zbiórka darów dla psów z Gryfińskiego Kojca (karma, koce, ręczniki, smycze, obroże, zabawki) - zbliża się zima, wesprzyjmy naszych mniejszych braci :)
 
Zapewniamy również grochówkę oraz fotobudkę :)
 
Wydarzenie dofinansowane zostało z Programu Społecznik na lata 2019 - 2021 wdrożonego przez Urząd Marszałkowski WZ, a którego Operatorem jest Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
 
Podczas pikniku odbędzie się również ostatnie spotkanie w ramach Strefy Aktywności Społecznej poświęcone konsultacjom i inicjatywie lokalnej, które poprowadzi Magdalena Pieczyńska radna Rady Miejskiej w Gryfinie.
 
Szczegóły dostępne są na profilu fb Stowarzyszenia Razem na Plus.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
Aleksandra Misiuna Gólcz
 
 
Gryfiński Piknik z Psem zapowiadaliśmy tutaj:
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hau
hau 07.10.2019, 11:00
Te psy najgłośniej szczekają...
Samara
Samara 07.10.2019, 11:36
To tylko echo ci odpowiada!
rzucający mięsem
rzucający mięsem 06.10.2019, 22:09
Trwa I Trwa mać!
mastab
mastab 06.10.2019, 20:27
Super impreza. Dziękuję!
Przed wyborami wszystko załatwia, wszędzie są. Potem ci pokażą gołą dupę…
Przed wyborami wszystko załatwia, wszędzie są. Potem ci pokażą gołą dupę i nazwą poje...m. 06.10.2019, 19:44
Nawet psom nie popuszczą. Już się zleciły sępy i tulą psy do zdjęć żeby tylko się pokazać. Perfidia.
peso
peso 06.10.2019, 20:27
Widać w jakim środowisku się obracasz. Trzeba było przyjśc na spotkanie, takich ludzi bys nie spotkał.
Pik
Pik 06.10.2019, 19:27
Ale tłumy.
pani z pieskiem
pani z pieskiem 06.10.2019, 19:32
Bo redaktor był na początku imprezy jak się jeszcze dobrze nie zaczęła. Ponadto obszar był duży.
We lowe
We lowe 06.10.2019, 18:58
Bylam, widzialam, mnie sie podobalo. Pan burmistrz nie pozwolil na pikniki wiec paleczke przejal powiat. Brawo. Sa tacy co kochaja pieski, ale niecierpia ludzi.
uczestnik
uczestnik 06.10.2019, 19:38
nie powiat tylko stowsrzyszenie na plus ,tak było napisane na plakatach, plus jak mi powiedziano to wolontariusze
nie widzę jej na zdjęciu
nie widzę jej na zdjęciu 06.10.2019, 18:44
A nasza radna od psów już nie lubi psów?
Ze Szczecina
Ze Szczecina 06.10.2019, 18:19
Organizatorki z wolontariuszkami sprawiły się na medal.
oburzona
oburzona 06.10.2019, 17:45
To bezczelność ze strony władz Gryfina że nie pozwolili zrobić imprezy w centrum!
JA
JA 06.10.2019, 19:24
BARDZO DOBRZE , NAUCZCIE SIĘ SPRZĄTAĆ PO SWOICH PUPILACH
ale pic
ale pic 06.10.2019, 19:30
NIKOTYNA uspokój się bo to twoja decyzja.
Hipsch
Hipsch 06.10.2019, 17:34
Mucha już tylko zajmuje się owadami (jak sam wspominał) a już na pieski nie może patrzeć?!
OTUA
OTUA 06.10.2019, 16:02
Niby piknik z psem a promuje sie Obrycki z PO. Te Stowarzyszenie na Plus to zaplecze PO. Pieczynska przepycha im projekty w Urzędzie Marszałkowskim i tak sie kręci...
pasiud
pasiud 06.10.2019, 17:24
Szkoda, że Sawaryn się nie promował. Szkoda, że zabronił stowarzyszeniu imprezy w centrum miasta.
JA
JA 06.10.2019, 19:25
OJ SZKODA JAK PATRZE NA ODCHODY PSIE NA TRAWNIKACH I BARDZO DOBRZE ŻE NIE WYRAZILI ZGODY
Nie lubię psów
Nie lubię psów 06.10.2019, 15:14
Trzeba je długo gotować
dwa metry mułu
dwa metry mułu 06.10.2019, 15:12
Szkoda że o tej dzisiejszej imprezie POrtalik nie POinformował jutro
ale za to działalność biurowa....
ale za to działalność biurowa.... 06.10.2019, 15:39
Mówisz o tym, na który wchodzi 100 osób dziennie - i to wtedy, jak urząd gminy działa? Nie wiem, nie czytam.
Bo na tym portalu była informacja. Tak jak wyżej napisali.
https://www.igryfino.pl/wiadom…
Pimpek
Pimpek 06.10.2019, 14:41
Trochę daleko na Łużycką
oburzona
oburzona 06.10.2019, 17:46
Podziękuj panu burmistrzowi Sawarynowi!
JA
JA 06.10.2019, 19:28
DZIĘKI PANIE BURMISTRZU ŻE PAN NIE POZWOLIŁ BY BYŁO DALEJ GRYFINO OBKUPKANE PRZEZ PIESKI
Do Ja
Do Ja 06.10.2019, 19:43
Ale głupio piszesz jak dziecko. Przecież na takich piknikach ludzie się uczą.

Pozostałe