Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Sadzą drzewa dzieciom, ale nie poinformowali gdzie. Gryfińska wtopa z akcją „Jedno dziecko-jedno drzewo”

  • 10.10.2019, 11:08
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sadzą drzewa dzieciom, ale nie poinformowali gdzie. Gryfińska wtopa z akcją „Jedno dziecko-jedno drzewo”
Najpierw mówiło się, że nasadzenia będą w parku. Potem, że na Górce Miłości. Wreszcie na oficjalnej stronie gminy Gryfino podano informację, że "szczegółowa lokalizacja zostanie podana po zakończeniu naboru". Nabór się skończył, a informacji nie ma. A sadzenie dziś. Akcję „Jedno dziecko-jedno drzewo” organizują wspólnie wspólnie z Gmina Gryfino i Nadleśnictwo Gryfino. We wspólnym sadzeniu pamiątkowych drzewek w jubileuszowym roku 95-lecia istnienia Lasów Państwowych mogli niby wziąć udział każdy rodzic z gminy Gryfino, który pragnie upamiętnić swoje dziecko urodzone w okresie od 1 stycznia do 31 sierpnia 2019 roku. Jak poszło? Co zaplanowano? Nie wiadomo, ponieważ w UMiG panuje bałagan organizacyjny.

Nie pierwszy raz chaos organizacyjny czyni z Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie mistrza dezorganizacji. Sami obiecują, że podadzą miejsce przedsięwzięcia i nie dotrzymują słowa.

 

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (67)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zajac
zajac 12.10.2019, 11:36
Dzisiaj to powinno być! Realistak pisze: szkoda, że było to TYLKO dla niepracujących. Bo mogli zrobić po południu, albo w weekend. To i na przykład dziadkowie przyszliby popatrzeć....

Podejrzewam, że leniom nie chce się w sobotę jeszcze przychodzić do pracy!
żeby tylko w soboty im się nie chciało....
żeby tylko w soboty im się nie chciało.... 12.10.2019, 14:19
piszesz naiwnie, jakbyś liczył, że Sawaryna spotkasz w tygodniu między 7.30 a 15.30 w pracy, cha cha...
plakat
plakat 12.10.2019, 10:49
Samorządowy suweren błaga! Gminna komedia. Znajomość języka też się kłania: Mogą być *zaślepieni rządzący* ale *zatrzymać zaślepionych rządzą zdobywania społecznego uznania* to przejaw nieuctwa. Zaślepionym można być żądzą, ale nie rządzą.
???
??? 12.10.2019, 10:55
tobie coś odbiło? Czy się obudziłeś na kacu i przypomniało ci się, co gadałeś przed upiciem?
na kacu
na kacu 12.10.2019, 11:25
Pewno pomylił art.
smutna
smutna 12.10.2019, 10:26
Wynik ostatnich wyborów jednak faktycznie pogrążył to miasto... smutne
69
69 11.10.2019, 17:49
Wy już nie macie do czego się przyczepić , to sami coś zróbcie .
smutna
smutna 12.10.2019, 10:27
Każdy ma swoją pracę, a tercet ma płacone m.in. za to. Więc dlaczego ktoś miały robote odwalać za nich?
duma
duma 11.10.2019, 15:13
Niektóre działania Burmistrza Sawaryna oparte sa na kłamstwie i nieróbstwie więc nie ma się co dziwić.
realistka
realistka 12.10.2019, 10:56
jesteś optymistą z tym swoim pierwszym słowem wypowiedzi....
Paluch
Paluch 11.10.2019, 10:03
Sawaryn to beznadziejny organizator i to jeden z powodów dla ktorych jest fatalnym burmitrzem. Od 5 lat zadnej dużej inwestycji.
Kamila
Kamila 11.10.2019, 09:50
A to ciekawe, że nie było informacji. Otrzymałam zaproszenie w formie listownej, zgłosiłam się i zadzwonili do mnie ze wszystkimi informacjami, dokładną datą, godziną i adresem. Szkoda tylko, że zdrowie nie pozwoliło mi jechać i zamiast sadzić drzewko siedziałam w kolejce do lekarza.
realistka
realistka 12.10.2019, 10:58
szkoda, że było to TYLKO dla niepracujących. Bo mogli zrobić po południu, albo w weekend. To i na przykład dziadkowie przyszliby popatrzeć....
logika
logika 11.10.2019, 18:24
Tylko, nie zrozumiałaś przekazu. Tu nie chodzi o ciebie ani o nikogo z zaproszonych. Informacja była, ale niepełna i nie powszechna. Sam burmistrz dał ogłoszenie (wisi jeszcze na stronie gminy), ze poinformuje o miejscu. I sam nie dotrzymał słowa danemu społeczeństwu. Po co obiecywał na plakacie? I to tyle i tylko tyle. A to, że dostałaś akurat ty list, to nie ma żadnego związku logicznego z tym co stoi w artykule.
do Ksmili
do Ksmili 11.10.2019, 10:38
Po co kłamiesz? Masz w tym interes? A może jesteś tą wybraną?
kamila_wojtasik-wachowska
kamila_wojtasik-wachowska 11.10.2019, 16:02
Dlaczego oskarżasz mnie bezpodstawnie o kłamstwo? Nie mam powodu kłamać i nie mam w tym żadnego interesu. Napisałam, jak było w moim przypadku.
kamila_wojtasik-wachowska
kamila_wojtasik-wachowska 11.10.2019, 13:46
Dlaczego zakladasz, że kłamię? Nie mam w tym żadnego interesu. Skłamałabym, gdybym napisała, że dzwonili, ale nie podali wszystkich szczegółów. Czy ktokolwiek ma obiektywne spojrzenie na tą akcję? Czy jest to specjalne miejsce do wylewania jadu?
realistka
realistka 12.10.2019, 11:00
tak - cały czas spogląda się obiektywnie na tajną i skrywaną akcję w południe w dzień roboczy na poboczu drogi w las....
właśnie
właśnie 11.10.2019, 10:03
Własnie informacja była, ale taka że napisza gdzie. Nie dotrzymali słowa które dali spolczeństwu (Zreszta nie pierszy raz, bo oni sa wyjątkowo niesłowni). Najpierw poinformowali wszytkich że powiedza a potem zaprosili tylko wybranych. Czyli kłamstwo władzy ma krotkie nogi.
trójca
trójca 11.10.2019, 08:33
Zlecili im to zrobili jak potrafią, a że nie potrafią to wyszło jak widac. Wpad;i w pułapkę którą sami na siebie zaststawili.
czas najwyższy
czas najwyższy 10.10.2019, 22:53
Sawaryn musi odejsć!
dokładnie
dokładnie 11.10.2019, 09:03
I niekotański też!!!
cały tercet sobie równy...
cały tercet sobie równy... 12.10.2019, 11:02
ten trzeci, jak mu tam, również....
poinformowany
poinformowany 10.10.2019, 18:07
Byli tacy co już w sądzie udowadniali, ze Gryfinie nie ma gospodarza!
realistka
realistka 12.10.2019, 11:04
gmina nie ma gospodarza - sąd pozwolił na to określenie.
Nie pozwolił mówić, że w "przedszkolu nic nie robiono" - skoro przez 5 lat na przykład wymieniono jedno okno.
Bo jedno okno to jednak nie jest "nic"...
do realistki
do realistki 12.10.2019, 11:31
Jak sąd pozwolił na określenie że nie ma gospodarza to z Sawaryna *** nie gospodarz.
Arturek Szczurek
Arturek Szczurek 11.10.2019, 09:05
Masz na myśli kłamcę i oszusta który nie wypełnia wyroków sądowych?
sąsiad zza Buga...
sąsiad zza Buga... 12.10.2019, 11:06
To Sawaryn żądał paranoicznej "własnoręcznie pisanej, publicznie wręczanej" laurki - i na to sąd również się nie zgodził.
Takiej mściwości nie ma nawet w polityce centralnej, żeby któryś polityk żądał takich "hołdów"....
do sąsiada
do sąsiada 12.10.2019, 11:33
Paranoja dla takiej polityki to dobre okreslenie!
FiFi
FiFi 10.10.2019, 17:52
Opluwacze w akcji - HAŃBA NAUCZYCIELOM, ŻE NAUCZYLI DEBILI PISAĆ !! UŻYWANIA ROZUMU NAUCZYĆ SIĘ NIE DA !!
realistka
realistka 12.10.2019, 11:09
Najbardziej akcji zaszkodził tercet - dwóch nauczycieli historii (ten trzeci nie wiem, jakie (i czy) ma studia).
Ani informacji, ani mądrego wyboru miejsca, ani mądrego wyboru terminu - i daty i godziny...

O gęstości nasadzeń też ktoś się wypowiadał - nie wiem, nie widziałam - ale przekonuje mnie argumentacja, że jak dęby mają rosnąć długo, to się je sadzi mniej gęsto...
dojeżdżał w każdym bądź razie
dojeżdżał w każdym bądź razie 12.10.2019, 11:34
Miler zaocznie coś tam robił.
przetarg
przetarg 12.10.2019, 15:15
Miler lubi robić zaocznie.
dogadanka
dogadanka 12.10.2019, 17:17
ZA - ocznie - czyli poza widokiem oczu...
To teraz wiele wyjaśnia w kwestii bip i nie tylko....
ojciec
ojciec 10.10.2019, 17:46
A dlaczego nikt do mnie nie zadzwonił? To że mam rozwód z żoną to wcale nie znaczy, że nie opiekuje się dzieckiem!
kamila_wojtasik-wachowska
kamila_wojtasik-wachowska 11.10.2019, 13:48
O akcji informowali listownie, wysyłali pisma na adres zameldowania opiekuna lub/i dziecka.
Do kamila_wojtssik- wachowska
Do kamila_wojtssik- wachowska 12.10.2019, 13:18
Kobieto,czy Ty potrafisz czytać ze ZROZUMIENIEM,czy uparcie będziesz pisać wciąż to samo ??
kawa na ławę
kawa na ławę 10.10.2019, 17:04
Same władze obiecały i nie dotrzymały słowa, więc same zapędziły się w kozi róg. Nieładnie panie Sawaryn.
pluskwa
pluskwa 10.10.2019, 16:59
Przecież radni podali że przez m.in. politykę informacyjną nie dostał Sawaryn absolutorium, więc co się dziwić.
pełka
pełka 10.10.2019, 22:54
Nic się ten człowiek nie uczy z zycia. Marnie skończy swoje zycie zawodowe.
Ja
Ja 10.10.2019, 16:59

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Andrzej Juda
Andrzej Juda 10.10.2019, 16:21
Pislamiski rząd rękoma SBka Szyszki powycinal tyle drzew i sprzedal je na lewo do Szwecji, ze teraz trzeba masowo sadzić, szkodniki, hołota
podejrzewam spisek
podejrzewam spisek 10.10.2019, 16:11
A może to z założenia była tajna impreza dla swojaków aby wypromować jedynie słusznego posła do Parlamentu. Przecież burmistrz ma takiego jednego znajomka...
Pałasz
Pałasz 10.10.2019, 16:03
Sawaryn ma na rządzenie w Gryfinie wy.... Nie interesuje go to, co można choćby stwierdzić po tym kiedy bywa w pracy. Wszystko scedował na nieudolnych wicków a sam robi kasę.
Rodzic
Rodzic 10.10.2019, 15:50
Trzeba odbierac telefony. Informacje byly przekazane telefonicznie data, miejsce i godzina. Zreszta bylo tyle osob i wszyscy wiedzieli gdzie a kolkoro nie?
do odpowiedzialnego za wpadkę
do odpowiedzialnego za wpadkę 10.10.2019, 16:08
Rodzicu z UMiG to po co piszesz, że poinformujesz?! Trzeba było napisać, że do każdego zadzwonisz :-))))
to też za trudne???
to też za trudne??? 10.10.2019, 15:49
Jak oni tak prostej kwestii nie potrafią skoordynować to co się dziwić "schodom Milera" 10 metrów od istniejących - zamiast przywrócenia bezpiecznego i bezkolizyjnego przejścia przez tory po stronie parku?

Pozostałe