Sopran, skrzypce, wiolonczela i… organy. XIX Gryfiński Koncert Organowy

  • 14.10.2019, 13:54
  • Źródło: Biblioteka Publiczna w Gryfinie
Sopran, skrzypce, wiolonczela i… organy. XIX Gryfiński Koncert Organowy
Naj bliższy Gryfiński Koncert Organowy odbędzie się w najbliższą niedzielę 20 października 2019 r. o godz. 19.00 w kościele p.w. NNMP w Gryfinie. Przed publicznością wystąpią Megan Pearl – sopran, Joanna Sadłowska – skrzypce, Izabela Krochmal – wiolonczela, Mariusz Stankiewicz - organy/fortepian.

Sylwetki wykonawców:

Megan Pearl (Małgorzata Oliwiecka-Stankiewicz)

Muzyk instrumentalista, wokalista. Występowała jako solistka Orkiestry Marynarki Wojennej ze Świnoujścia. Posiada szeroki repertuar, koncertując na wielu scenach w Polsce i za granicą. Od kilku lat realizuje cieszący się dużym zainteresowaniem publiczności projekt „Muzyczny ogród”.

Mariusz Stankiewicz

Urodził się w 1977 roku w Świnoujściu. Od wczesnego dzieciństwa jego życie i edukacja były związane z muzyką. Jest współtwórcą Państwowej Szkoły Muzycznej w Kamieniu Pomorskim. Obecnie jest organistą tytularnym konkatedry w Kamieniu Pomorskim.

Joanna Sadłowska

Ukończyła klasę skrzypiec profesora Dominika Rutkowskiego. Obecnie umiejętności muzyczne wykorzystuje przede wszystkim w pracy teatralnej. Przez szereg lat współpracowała z zespołem wokalno-instrumentalnym Camerata Nova, muzykami Baltic Neopolis Orkiestra oraz prowadziła zespół kameralny.

Izabela Krochmal

Koncertowała z zespołami szczecińskimi w kraju i zagranicą. Była wieloletnim członkiem kwartetu Appassionato oraz zespołu Aplauz specjalizującego się w muzyce religijnej.

Źródło: Biblioteka Publiczna w Gryfinie

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zainteresowana
Zainteresowana 20.10.2019, 00:03
Zapowiada się ciekawie. Chętnie przyjdę.
omc
omc 16.10.2019, 22:58
Swietny pomysł! Muzyka nie interesuje się polityką tylko prywatnymi sprawami emocjami które minęły i takie dźwięki-patrzenie za siebie jest bardzo ciekawe. Gratuluję pomysłu i wytrwałości! Pasja daje najlepsze owoce!

Pozostałe