Najlepsi dostali stypendia

  • 18.10.2019, 14:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Najlepsi dostali stypendia
Na dzisiejszej sesji Rady Powiatu w Gryfinie odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów uczniom szkół ponadgimnazlanych za szczególne wyniki w nauce w drugim semestrze roku szkolnego 2018/2019.

Sesja trwa. Szczegóły wkrótce.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

stypendium
stypendium 20.10.2019, 19:20
to którą sławek wypromował ah ah ah
bliki
bliki 20.10.2019, 19:58
Jaki Sławek?
niezawisłe szkolnictwo to mit ha ha ah a zreszta jakie szkolnictwo to…
niezawisłe szkolnictwo to mit ha ha ah a zreszta jakie szkolnictwo to programowanie baranów do funkcji NIEWOLNIKA EGIPSKIEGO W CIEMNOGRODZIE HA HA AH 20.10.2019, 08:46
jakąś listę stypendystów z nazwiskami a dowiemy się kto jest od kogo i kto kogo promuje ha ha aha
normalnie szok
normalnie szok 20.10.2019, 09:30
Ajwaj trzeźwo gadasz z samego rana!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 19.10.2019, 14:35
sanchedryn promuje swoje *** po kieszeni ha ha ah
ja
ja 19.10.2019, 10:22
stypendia stypendiami ale czas panie Romanicz posprzątac tych zwisajacych na latarniach szacownych kandydatów do sejmu .Nie uchodzi aby wisieli jak jacyś przestępcy
Paolo
Paolo 19.10.2019, 10:26
Mają jeszcze ustawowy czas na to. Nie gorączkuj się komunisto!
ja
ja 19.10.2019, 10:38
nie wiedziałem ,że obywatel dbający o porządek i czystosć to komunista .jakiż pokrętny jest tok myślenia pisuara?
"belki z swoim oku..."
"belki z swoim oku..." 19.10.2019, 12:49
Pokrętny to jesteś ty sawaryniarzu, że nawet przy artykule o zdolnych dzieciakach wlewasz durnoty - syf w sawarynowym mieście ci nie przeszkadza, inne plakaty też - tylko jednej partii?
Jest ustawowy termin usuwania.
Zapytaj Sawaryna....
Może to JEGO KOMPETENCJA....
Od wyborów nie minął tydzień...

ja
ja 19.10.2019, 16:38
ja wiem ,ze wam słoma z butów wyłazi ,że wam syf i brud nie przeszkadza ale nie wszyscy mają mentalność PISu.nibt dlaczego po was za nasze pieniadze ten gnoj ma burmistrz posprzątać.
słoma z butów, syf brud i gnój - che che che - to żeś przywalił cycu.....
słoma z butów, syf brud i gnój - che che che - to żeś przywalił cycu..... 19.10.2019, 21:31
ty lepiej sawaryniarzu butów, słomy, gnoju i burmistrza w jednym zdaniu nie łącz.
I syfu i brudu w mieście nie przypominaj.
Bo wyborcze plakaty (różnych partii) to najmniejszy problem w mieście...
Tym bardziej, że jakbyś nie wiedział, wszystkie partie mają miesiąc na sprzątnięcie...
I nie wszystkie partie posprzątały...
połowa listopada
połowa listopada 18.10.2019, 22:41
Co tak późno!
dokumentalista
dokumentalista 18.10.2019, 15:32
Dziwne jak przewodniczący mówi o sobie: PAN przewoniczący Michalski
tak to
tak to 18.10.2019, 22:20
No bo PAN!
Dobra
Dobra 18.10.2019, 15:10
Ale ta blond.... dobra
film
film 18.10.2019, 15:09
Miło posłuchać jak Długoborski tresuje Konarskiego.
wyborca
wyborca 18.10.2019, 21:20
Ten Wasz Dlugborski cyrk z siebie robi.



Kadr
Kadr 18.10.2019, 15:36
Ten konar nie zapłonie a *** musi odejść

Pozostałe