Złote i kamienne gody obchodzili wspólnie [FOTORELACJA]

  • 18.10.2019, 21:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Złote i kamienne gody obchodzili wspólnie [FOTORELACJA]
W celu wręczenia medali przyznanych przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20 par jubilatów złotych godów zaproszono do auli Szkoły Podstawowej nr 3 w Gryfinie. Na uroczystość zaproszono też parę, która przeżyła w związku małżeńskim 70 lat.

-Ciężka jest praca burmistrza - zaczął swoją wypowiedź burmistrz Mieczysław Sawaryn, który wręczył w imieniu prezydenta Andrzeja Dudy odznaczenia dwudziestu parom obchodzącym 50. rocznicę ślubu.

 

Podczas uroczystości na scenie wystąpił Tadek Wasilewski.

Zdjęcia można już obejrzeć w fotogalerii.

Aktualizacja:

Imiona i nazwiska jubilatów tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/34213,urzad-stanu-cywilnego-ujawnil-nazwiska-jubilatow

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (130)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Śliniak
Śliniak 20.10.2019, 13:06
Ten powiewny szlafroczek w kropki bardzo , bardzo ładny , kupię taki dla mojej , pójdzie na wywiadówkę do liceum
modlitwa
modlitwa 20.10.2019, 09:28
Mają się dobrze jak widac . I niech tak zostanie jak najdłużej!
Moda to stan umysłu
Moda to stan umysłu 20.10.2019, 09:19
Do czarodzieja z baszty Czepiasz się ! Dziś wyzwolone kobiety 50 plus noszą bardzo modne krótkie jedwabne szlafroczki ala piernik dzidzia , wracają biel i kropki , dopełnieniem długie ogolone nogi na szpilce , i nie ważne czy to złote gody , praca czy zakupy , brawo Pani Izo ! Kreacja bardzo seksi i tak trzymać ! 0by tylko mąż nie był zbyt zazdrosny , ,, pozdrawiam
strój
strój 20.10.2019, 09:29
Wystarczy przejrzeć internet jaka jest dowolność.
Do strój z 9.29
Do strój z 9.29 20.10.2019, 10:15
Zgoda, jest dowolność stroju, ( ale należy umiejętnie dobierać garderobę, bo nie każdemu i nie zawsze wszystko pasuje) ale stosowna do okazji, wieku mężczyzny i rangi wydarzenia. To samo dotyczy kobiet. Śmiesznie wygląda pani w średnim wieku w mini. Brak samokrytyki czy luster? "Z tyłu liceum,a z przodu muzeum "
Czarodziej z Baszty
Czarodziej z Baszty 19.10.2019, 21:14
Wielkie święto pięknego jubileuszu, ale wicek z żonką lans jak zawsze żenujący
kolage
kolage 19.10.2019, 22:45
Miał prawo przyjść. jego żona także!
uczestnik
uczestnik 20.10.2019, 11:20
a odróżniasz lans od przyjścia na święto rodziców?
Odznaczony
Odznaczony 19.10.2019, 20:41
Ale organizacja dramat beztalencia, co roku to samo napisy czcionka i ta ramka boze czy w teh gminie nie ma gustu nikt. Nic nowego nie mogs wymyslec panie z usc. Troche glowke niżej i bedzue git
Amos
Amos 19.10.2019, 20:48
Nieprawda! Jest coraz gorzej!
byłem gościem
byłem gościem 19.10.2019, 13:35
Halo, zróbcie zrzutkę i kupcie burmistrzowi odpowidnie buty do tego czarnego garnituru,bo to co zaprezentował ten pan, jest niesmaczne.
88
88 19.10.2019, 19:29
Skarpetek też nie można nosić do sandałów, bo to się nie podoba jakiemuś gejowi czy zmanierowanemu celebrycie. Ubiera się tak jak jemu pasuje, nie zgrywa modnisia. Normalny heteryk. Jak byłeś zniesmaczony, to trzeba było wyjść, albo szepnąć burmistrzowi na ucho, że kolor butów ci się nie podoba.
do 88
do 88 20.10.2019, 08:38
Poczytaj i posłuchj siebie dziadku . Burmistrz jest osobą PUBLICZNĄ i ma obowiązek wyglądać godnie i odpowiednio być ubrany, a i zachowywać się z kulturą,co temu panu raczej to nie wychodzi
Styl
Styl 20.10.2019, 12:35
Czepiasz się Seweryna popatrz na Wójt Widuchowej. Teraz swoje kreacje, fryzury dopełnia kolejnymi tatuażami.
łał
łał 20.10.2019, 12:53
A skąd wiesz o tatuażach w intymnych miejscach?
mundurowy
mundurowy 20.10.2019, 09:30
Jak to mówią: Każdy ch... na swój strój!
nick
nick 19.10.2019, 11:56
Mieciu,namęczyłeś się,przy wieszaniu blaszek!Powinieneś dostać wyższe szkodliwe,od skarbnika gminy!
A.J. M.
A.J. M. 19.10.2019, 10:18
Tylko pogratulować! My dopiero (przy was) mamy cynową (10). Sto Lat
cyna
cyna 19.10.2019, 10:20
10 to tzw. cynowa rocznica!
ja
ja 19.10.2019, 10:14
do pisuarów :
po wyborach.zdejmijcie z gryfińskich latarń wyszących tam kandydatów .przyzwoitośc nakazuje po sobie sprzątać
terminy
terminy 19.10.2019, 10:21
Maja jeszcze czas przecież!
szok...
szok... 19.10.2019, 08:26
No tym razem nie zapomnieli o przewodniczącym rady !
I kto to przemawiał ? p Sawaryn , który wie tyle o pożyciu małżeńskim co zakonnica o macierzyństwie.
zły
zły 19.10.2019, 08:15
"Ciężka jest praca burmistrza." Dawno się tak nie ubawiłem,to zapytam, a czym to się tak burmistrz zmęczył? Rozumiem ,że teraz bywanie i ściskanie łapek to taka ciężka praca.? Przecież w urzędzie NIGDY pana nie ma,inwestycji i porządku w mieście też nie widać ! No to może czas pana pożegnać ?
wnukowie J.
wnukowie J. 19.10.2019, 01:04
Dziękujemy za ciekawą uroczystość.
Kwiaciarka to ma ciężką robotę
Kwiaciarka to ma ciężką robotę 19.10.2019, 00:41
Zielony napis ,,złote gody ,,w stylu tandetnej bazarowej chałupniczej reklamy z lat 90tych , kto to wymyśla ?
Jurek
Jurek 19.10.2019, 07:21
Ja pitolę o co tu chodzi. Sawaryn Zwoliński Guga siedzą obok siebie. Coś mi tu nie gra.
gość
gość 19.10.2019, 00:14

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

wnuczek Wiesiek
wnuczek Wiesiek 18.10.2019, 23:48
Od półwiecza zawsze razem
Wspólne dni, miesiące, lata.
Radość, szczęście, czasem smutek
Miłość, która wszystko splata.
Wielka siła i potrzeba
Zapał, który pokazuje.
Jak wygląda szczęście w życiu
Jak to szczęście się buduje.
Wasz szacunek i cierpliwość
Wychowały pokolenia.
Jak zachować się uczyły
W chwilach ciszy i zwątpienia.
Dzisiaj dumni być możecie
Ze swej pracy, swej wartości.
Niechaj dla Was silnym nurtem
Płynie rzeka pomyślności.
Mnóstwo zdrowia Wam życzymy
Bądźcie silni i wytrwali.
To jak godnie iść przez życie
Wyście wszystkim pokazali.
szok
szok 18.10.2019, 23:38
To się leń umęczył! Rozdał aż 20 odznaczeń. Ten człowiek nie wie co to jest ciężka praca!
parek
parek 18.10.2019, 22:53
A kamienne gody to które przepraszam i jakie odznaczenie nadaje wtedy prezydent?
mix
mix 18.10.2019, 23:46
70. rocznica ślubu. Prezydent nadaje tylko raz. W tym wypadku nadał na 50!

Pozostałe