Po raz pierwszy festiwal smaków food trucków w Gryfinie

  • 19.10.2019, 17:46
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Po raz pierwszy festiwal smaków food trucków w Gryfinie
Food trucki z całej Polski, dania kuchni z różnych stron świata oraz atrakcje dodatkowe - to wszystko zastaniemy na placu ks. Barnima I w Gryfinie.

Gryfiński plac Barnima w sobotnie przedpołudnie zmienił wygląd. Zniknął parking, a pojawiły się stragany, jak również samochody - tylko trochę inne, bo z ciekawą i smaczna zawartością.

Przy rozstawionych stołach zwiedzający próbują oferowane smaki. Pierogi z przeróżnym nadzieniem za jedyne 20 – 22 zł. Frytki karbowane i tylko pewno dlatego droższe od niekarbowanych normalnie smażonych. Chałwy o różnych smakach. Herbaty i kawy o zróżnicowanych cenach w zależności od rodzaju. Świeża ryba! Butelek z przeróżnymi płynami do wyboru, do koloru. 

Zapachy się mieszają i nawet tych niezupełnie głodnych zachęcają. Chętnych nie brakuje. Czy frytka karbowana ma inny smak aniżeli zwykła? Trzeba się samemu przekonać.

Czy pomysł dobry? No coś trzeba mieszkańcom zaoferować. Obietnica różnych smaków kusi.

Dziś (sobota) i jutro do godz. 20 można próbować Smaków Świata, które zawitały do Gryfina.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (39)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (97)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hmm...
hmm... 20.10.2019, 20:35
A ja myślę, ze niektórym się nigdy nie dogodzi.
festiwal głupoty
festiwal głupoty 20.10.2019, 18:53
Oby po raz ostatni!!!
do głupoty:)
do głupoty:) 20.10.2019, 19:52
powiedział miejscowy zapyziały jełop...
Ja
Ja 20.10.2019, 18:48
Co to za analfabeta pisał ten artykuł!!! Wstyd!! Błąd na błędzie!!! A pomysł pochwalam.
fitness
fitness 20.10.2019, 18:26
Nie jest to jednak promocja zdrowia!
:)
:) 20.10.2019, 19:53
Niech każdy promuje, co lubi - i co lubią ludzie....
Korzonek
Korzonek 20.10.2019, 17:44
Chociaż coś ciekawego, nowego na koniec sezonu.
Przysłowiak
Przysłowiak 20.10.2019, 16:56
Nie dla psa kiełbasa, nie dla kota szpyrka (czyli słoninka).
kmiot
kmiot 20.10.2019, 16:20
Idzie gryfiniak jeden z drugim, a taki ważny jakby kiełbase jad abo masło widział
zamożny
zamożny 20.10.2019, 16:11
U mnie dziś goloneczka z chrzanem i piwko na deser a wy biedaki pewnie sos z kapci grzybowych i tak od dwóch tygodni.Współczuje wam nieudaczniki zyciowe
Pawlo
Pawlo 20.10.2019, 15:08
sądzę,że taki festiwal food trucków powinien być w Gryfinie częściej tak jak jest w innych miastach a szczególnie latem
jadło dajnia
jadło dajnia 20.10.2019, 16:57
Muchi by zaraz obsiedli!
;)
;) 20.10.2019, 17:12
to zależy czy byłaby kampania;)
iga
iga 20.10.2019, 13:51
Czy tylko pośpiechem może pochwalić się e- gryfino ? szkoda
:):):)
:):):) 20.10.2019, 14:27
chi chi - działalnością biurową:):):)
romulus
romulus 20.10.2019, 14:08
Myślę że większą wiarygodnością też.W odróżnieniu oczywiście od tego portalu.
buchacha
buchacha 20.10.2019, 14:25
O tak - wiarygodność aż niewiarygodna....
https://www.igryfino.pl/wiadom…
lokal od Mietka
lokal od Mietka 20.10.2019, 17:56
Miler wiarygodność widzi we wchodzeniu w d..ę władzy w której od początku są. Dla nich są wiarygodni bo prowadzą swoją politykę
żałość
żałość 20.10.2019, 17:42
Czy oni nie widzą jak są żałośni że się tu na siłę reklamują?! Niech lepiej ratują gazetę.
romus
romus 20.10.2019, 13:36
Przypominam że e gryfino zamieściło ten artykuł jako pierwsi.
:):):)
:):):) 20.10.2019, 14:27
Pani Tamara napisała do Milera? Nie wierzę. To raczej tamten portal przepisuje (nawet z błędami), che che...

https://www.igryfino.pl/wiadom…
taki mamy klimat
taki mamy klimat 20.10.2019, 16:59
e gryfino według badań czytelnictwa czyta 106 osób dziennie. To tyle co tu w kilka minut wchodzi osób.
hiahihoha
hiahihoha 21.10.2019, 14:57
Oczywiście że tak .Tutaj co kilka minut wchodzi dużo osób tylko dlatego żeby sobie jaja porobić.jaki portal takie jaja.Ja też tu wchodzę żeby się pośmiać i głupio odpisać na głupi artykuł.
autokrytyka: "wchodzę, żeby głupio odpisać"
autokrytyka: "wchodzę, żeby głupio odpisać" 21.10.2019, 16:30
No tak, odpisywanie artykułów to się nazywa plagiat. A odpisywanie z błędami - idiotyzm....

https://www.igryfino.pl/wiadom…
:))))
:)))) 21.10.2019, 15:19
Już gazetę napisałeś ze drwisz u konkurencji
sprawiedliwość
sprawiedliwość 20.10.2019, 18:09
Sprzedali się to w rankingach szorują dno.
żałość
żałość 20.10.2019, 17:43
Do tej liczby zbliża się wydanie papierowe gazety.
donjonson
donjonson 20.10.2019, 13:20
Impreza super. Piwo smaczne, jedzenie pierwsza klasa na czele z tacosami. Tylko jeden ogromny minus za brak toalet. Oby więcej takich imprez!!!
Enter
Enter 20.10.2019, 21:28
Takosy extra!!!
potwierdzam
potwierdzam 20.10.2019, 21:29
Tak! Osy!
ukryte toitoie
ukryte toitoie 20.10.2019, 13:24
tercet toitoie pozwolił umieścić na parkingu biblioteki. Z jednej strony dobrze - bo gdzie indziej - z drugiej - można było chociaż dwie tabliczki umieścić - i akurat zarówno to zarzut do "gospodarzy miasta" jak i organizatorów...
niedzielny obiad
niedzielny obiad 20.10.2019, 09:31
A u mnie dziś schabowe! Zaraz biję!
fajnie!
fajnie! 20.10.2019, 06:30
Fajna impreza. Ceny wcale nie są tak straszne - kto korzysta z gastronomii ten to wie. Inni i tak będą przeliczać pierogi na cenę kilograma mąki.

Poza tym - nikt nie nakazuje kupowania.

Natomiast dobrze, że plac w środku miasta ożył.

zajęty parking i utrudnienia dla mieszkańców
zajęty parking i utrudnienia dla mieszkańców 20.10.2019, 12:11
Jakie wpływy mamy z tytułu zajęcia placu Bernima przez tę bandę obwożnych kramarzy?
Sauron
Sauron 20.10.2019, 15:11
Brak komuchów
do idioty
do idioty 20.10.2019, 13:13
Idioto - a czy przypadkiem aby nie mieszkańcy przychodzą na plac Barnima?
Jakie wpływy ma banda z pustostanów gminnych?
zajęty parking i utrudnienia dla mieszkańców
zajęty parking i utrudnienia dla mieszkańców 20.10.2019, 12:11
Jakie wpływy mamy z tytułu zajęcia placu Bernima przez tę bandę obwożnych kramarzy?
do pogardliwca - sam sobie wystawiasz świadectwo....
do pogardliwca - sam sobie wystawiasz świadectwo.... 20.10.2019, 13:28
Nazywasz ciężko pracujących ludzi "bandą obwoźnych kramarzy" - a ty co jesteś z "bandy miejscowych knajpiarzy"? Że się tak przestraszyłeś konkurencji?
odp do fajnie!
odp do fajnie! 20.10.2019, 10:02
Taaa w tym jedzonku jest cała tablica Mendelejewa, tylko skąd Ty moźesz o tym wiedzieć? Karmienie ludzi ,a szczególnie dzieci takimi "przysmakami" jest nieodpowiedzialne, no ale nikt nikomu nic nie nakazuje ....
"skąd możesz wiedzieć" cha cha cha
"skąd możesz wiedzieć" cha cha cha 20.10.2019, 13:14
a ty skąd wiesz - badałeś? Porównujesz z tym, co kupujemy w marketach albo lokalach miejscowych?
To przestań dowalać konkurencji, łamago i zabierz się do własnej pracy...
Polaczek
Polaczek 20.10.2019, 10:49
Łahaha dobre. Oczywiście pytałeś i tak ci powiedzieli hahha Spójrz na składy produktów w sklepach. Ale to nieważne, bo cena niska wiec przelkniesz tablicę Mendelejewa. Zostało kilka złotych na bronka w kielni.
myślenie nie boli
myślenie nie boli 20.10.2019, 11:27
Za to ty całą chemię przełykasz po wyższych cenach,bo zarabiasz na niewiedzy i naiwności ludzi. W sklepie mogę przeczytać skład produktu i kupić bądź nie. Wybór zależy ode mnie. Tu nie mam takiej możliwości.
a tobie mamusia gotuje codziennie???
a tobie mamusia gotuje codziennie??? 20.10.2019, 13:16
A gryfińskim lokalu to możesz przeczytać skład produktu łachu? Mówienie, że wolisz jedzenie marketowe od gastronomii jest idiotyzmem.
Chyba że ci wciąż mamusia gotuje obiadki....
cukierek albo psikus
cukierek albo psikus 19.10.2019, 23:13
Dla każdego coś innego!
przechodzień
przechodzień 19.10.2019, 22:46
Przypadkiem trafiłem na Plac Barnima i nie żałuje. Pastrani i wszystko jasne!
9876546
9876546 19.10.2019, 22:42

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

MM
MM 19.10.2019, 22:25
Ceny z kosmosu. Pierożki mrożone ( kupując w sklepie wyjdzie więcej i taniej) i ten nieznośny zapach spalonego tłuszczu,no ale co kto lubi....
dopytuję
dopytuję 19.10.2019, 22:34
Skąd wiesz, że pierożki mrożone?
do 22.34
do 22.34 20.10.2019, 08:28
Bo pytałem i widziałem ? Większość tych produktów to mrożonki,tylko ceny świeże hihihi
Tym jedzonkiem zachwycają się ludzie,którzy nie zdają sobie sprawy z tego co jedzą , a w "martwym mieście" gdzie nic się nie dzieje,to tak jest i tyle.
...
... 20.10.2019, 13:18
Ależ zdaję sobie sprawę z tego, co jem. A ty myślisz że w gryfińskich lokalach nie mają zamrażarek? Naiwny jesteś gościu, co mu mamusia obiadki gotuje...
Dobry Człowiek
Dobry Człowiek 19.10.2019, 21:31
Jak widzę nie potrzebne tutaj komentarze to aż mi was żal... ludzie ogarnijcie sie wreszcie... jak sa Food Tracki to zle bo jedzienie niezdrowe itp. Itd. A jak nie ma to narzekaja ze by cos zjedli niezdrowego.. Uwielbiam jak nasza polska mentalność narzeka a pozniej placz ze w gryfinie nic nie ma.... a wiec spakujcie sie jedzcie na zachód... od dobrobytu w d... wam sie poprzewracalo....
Pozdrawiam Wszystkich Nie Zadowolonych Gryfinian....
Jan Niezbedny
Jan Niezbedny 19.10.2019, 22:35
Sam jesteś Dobry Człowieku z tym swoim Food Trackiem niepotrzebny!
Dobry Czlowiek
Dobry Czlowiek 20.10.2019, 11:54
Tak jak mówisz :-) Właśnie o to chodzi kogo stac to idzie jeść jedzienie . NAJWAŻNIEJSZE zeby dobrze smakowalo... Wiec jak cos tobie się nie podoba to prosze ale sie nie wypowiadaj. POZDRAWIAM CIEBIE
do jana, co myśli że jest niezasstąpiony...
do jana, co myśli że jest niezasstąpiony... 20.10.2019, 07:54
tobie gryfiński gastronomie każda konkurencja niepotrzebna - bo się boisz jakiegokolwiek porównania...
dobre
dobre 20.10.2019, 09:36
... w punkt! ....
no i fajnie
no i fajnie 19.10.2019, 21:20
No i super - coś się dzieje. Nikomu nie każą kupować - jak ktoś uważa, że za drogo - albo niech nie kupuje, albo sam spróbuje opłacić wszystkie koszty i przeżyć z tego biznesu cały rok!
a co!
a co! 19.10.2019, 21:30
A knajpy miejscowe plajtują w centrum zabita dechami knajpka i wokół ciuchbudy!
srutu tutu...
srutu tutu... 19.10.2019, 22:15
te zabite paździerzami gminne lokale to dlatego, że od roku tercet pogonił lokalnych przedsiębiorców i woli mieć pustostany bez działalności i wpływów - a nie dlatego, że plajtowały...

Pozostałe