Okradł jednorodzinny domek. Gryfińska policja na tropie

  • 12.11.2019, 21:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Okradł jednorodzinny domek. Gryfińska policja na tropie
Nieznany sprawca po uprzednim wybiciu szyby okiennej dokonał włamania do budynku jednorodzinnego. Ukradł stamtąd odkurzacz, szlifierkę, osprzęt do pompy ciepła, przedłużacze elektryczne – informuje nas st. sierż. Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy powiatowego komendanta policji w Gryfinie.

Właścicielka wyceniła straty na 3000 złotych. Do kradzieży doszło w piątek 8 listopada 2019 r. w Starym Czarnowie. Budynek jednorodzinny jest w trakcie budowy. Sprawę prowadzi Powiatowa Komenda Policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zaniepokojony
Zaniepokojony 14.11.2019, 00:27
Osprzęt do pompy ciepła - słyszałem, ze był jeszcze w kartonach tuż po dostawie. Tropcie panowie policjanci - może to dostawca, instalator bądź ekipa któregoś z nich...
włamywacz na tropie policji
włamywacz na tropie policji 13.11.2019, 18:42
Nikotyński musi odejść!
Pogromca dzikich węży peruwiańskich
Pogromca dzikich węży peruwiańskich 14.11.2019, 07:33
Z włamywaczem
Bułka
Bułka 13.11.2019, 19:33
Przymknij w końcu mordę zapchlona prostytutko
bu ha
bu ha 13.11.2019, 18:44
Razem z tobą dzbanie 
Knagulec
Knagulec 13.11.2019, 20:25

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Kupagówna  Pelasia matka Knagulca
Kupagówna Pelasia matka Knagulca 13.11.2019, 18:39
Knagulec synu dlaczego wypierasz się swego nazwiska?
Knagulec
Knagulec 13.11.2019, 20:23
Ty to mozesz rów wychlipać dzbanie
Pindol
Pindol 13.11.2019, 20:27

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 13.11.2019, 20:29

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

jolancia
jolancia 13.11.2019, 16:18
Okradł jednorodzinny domek. Gryfińska policja na tropie A ja siem pytam co to mnie kuzwa obchodzi,pytam siem kuzwa co to mnie obchodzi?
Grzegorz poszkodowany w tym przypadku akurat
Grzegorz poszkodowany w tym przypadku akurat 13.11.2019, 11:22
Tylko na razie policja jeszcze nie wytypowała policjanta, który ma prowadzić tą sprawę... I nie trzy tys. A. co najmniej 10000
niniejszym
niniejszym 13.11.2019, 11:32
Ten/ta co spisała zeznania jest wytypowana.
88
88 13.11.2019, 08:38
Może to te fanty ?
https://gazetakrakowska.pl/wla…
niestety
niestety 13.11.2019, 08:52
Złodziejski biznes. Niektórzy tak mają.
88
88 13.11.2019, 07:46
" Gryfińska Policja na tropie " - z tych kilku słów informacji rzecznika prasowego Policji, nic takiego nie wynika. Zdrowy na umyśle policjant, nigdy by tak nie powiedział. Trop może być fałszywy albo można go zgubić.
Jak się sam nie ujawni to policja tropu nie złapie
Jak się sam nie ujawni to policja tropu nie złapie 13.11.2019, 19:39
Albo pies za suką pójdzie jak du pę poczuje
jasna sprawa
jasna sprawa 13.11.2019, 08:53
"by tak nie powiedział" Czyli byłeś milicjantem.
tysiak
tysiak 13.11.2019, 01:10
Może jakaś nagroda za wskazanie złodzieja?
Pindol
Pindol 14.11.2019, 07:34

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

24h
24h 12.11.2019, 21:46
Monitoring!
Szczury zjedzą wszystko
Szczury zjedzą wszystko 12.11.2019, 22:20
Co ci da monitoring jak bandyta kaptur założy ?
Ja nie oświetlam posesji i układam deski z gwoździami , a jak chcieli by wejść przez garaż to kanał jest odkryty i pełny wody. Zapraszam na ścieżkę śmierci.
24h
24h 12.11.2019, 23:36
Tylko że jak ci kipnie na posesji zasiekowej to odpowiesz za morderstwo!
Trza mieć łeb
Trza mieć łeb 13.11.2019, 19:42
Nie odpowiem , bo mięso pójdzie jako dodatek do kabanosów z jelenia, a kości psy zjedzą.
Knagulec
Knagulec 12.11.2019, 21:44
To łajza do gumowania
mama
mama 13.11.2019, 05:32
O odezwała się ofiarą pękniętego kondoma
matka Kupagówna
matka Kupagówna 13.11.2019, 16:20
potwierdzam -mama
Knagulec
Knagulec 13.11.2019, 18:34

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 13.11.2019, 11:15

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ha ha
ha ha 13.11.2019, 13:54
Ty kngulec tobie stary do wanny właził i dlatego masz traumę
hahaha
hahaha 13.11.2019, 19:44
On bez ojca się nie wykąpie
Knagulec
Knagulec 13.11.2019, 18:33
ha ha cuciebie kołysze stary co noc dzbanie
Knagulec
Knagulec 13.11.2019, 16:15

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Endriu
Endriu 12.11.2019, 21:35
Trzebo było zostawić tam ostrego psa i sprawa załatwiona! Ja tak robiłem.

Pozostałe