Włamali się do Dino

  • 13.12.2019, 09:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Włamali się do Dino
W piątek w nocy 13 grudnia 2019 złodzieje włamali się do sklepu Dino w Cedyni. Do środka dostali się przez wybicie dziury w ścianie.

Włamywacze ukradli papierosy różnych marek.

Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Chojnie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (48)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 16.12.2019, 12:59
ciekawy jak zyd może szerzyć mowe nienawiści i antysemityzm ah ah ah a wieczorek dalej na wolnosci ha ha ah złodziej i zleceniodawca morderstw ha ha ah
112
112 13.12.2019, 19:37
Warto pamiętać, że każde zgłoszenie, również anonimowe, może przyczynić się do ograniczenia zjawiska przestępczości. Zatem jeśli jesteś świadkiem przestępstwa, coś Cię niepokoi – REAGUJ dzwoniąc na numer alarmowy 997 lub 112! Pamiętaj, że i Ty kiedyś możesz paść ofiarą złodziei, czy włamywaczy.co za bzdura zglaszajac cokolwiek nawet nie anonimowo jest zamiatane pod dywan z braku dowodow
harcerzyk
harcerzyk 13.12.2019, 19:32
Kolejny nawiedzony zryty beret zabawił się w "niewidzialną rękę".
Gryfinianka
Gryfinianka 13.12.2019, 18:16
Czy policjantów nie zastanowiły te włamania do Dino i te same dziury. Uważam że powinniście przyjrzeć się pracownikom którzy budowali i budują te sklepy lub pracowników tej sieci?
ciekawy
ciekawy 13.12.2019, 15:15
Czy to prawda że ten dzban Ajwaj już siedzi w pudle za szerzenie mowy nienawisci,czy to prawda?
Knagulec
Knagulec 13.12.2019, 18:39
Ajwaj moj ziomek nie sedzi masz błędne info on sie tylko przyczaił na chwile
V
V 13.12.2019, 19:06
knagulec Chyba mu ciągniesz za garażami
Knagulec
Knagulec 13.12.2019, 21:35
V ty mi wczoraj ale nie powiem nikomu
tralalala......
tralalala...... 13.12.2019, 15:14
W Cedyni???? Niemożliwe!! W Cedyni nie ma włamywaczy!!!Zwyczajowo napiszę że to wina tercetu!!Bo gdybym inaczej napisał to byście tego nie opublikowali albo usunęli jak to zresztą macie w zwyczaju.Tu nie można źle pisać o igryfino oraz dobrze pisać o tercecie.
to już coś
to już coś 13.12.2019, 19:33
Było trzech dzbanów?
klient
klient 13.12.2019, 14:08
wszystkie już obrobione co zostały otwarte ! Brak ochrony robi swoje
Kurwiłeb skórzany
Kurwiłeb skórzany 13.12.2019, 21:36
Przeniosą się na inny teren
hol
hol 13.12.2019, 15:36
Myslisz ze ochrona cos zrobi?za te pare zlotych nawet sie nie wychyla zdrowia szkoda.
logik
logik 13.12.2019, 12:32
Sugerowane zlecenia nie miałyby sensu. To duża strata dla sklepu nie handlować cały dzień.
dinozaur
dinozaur 13.12.2019, 13:01
Nikotyński musi odejść!
Sauron
Sauron 13.12.2019, 12:31
Nie dlugo w Gryfinie walna dino ha ha
Knagulec
Knagulec 13.12.2019, 18:40
Tez je pewnie oprawią
łowca dinowca
łowca dinowca 13.12.2019, 15:17
czekam na tych włamywaczy w Mieszkowicach,będzie się działo,poczytacie o tym w mediach
Knagulec
Knagulec 13.12.2019, 12:05
Widać że to ta sama ekipa pruje te sklepy
Gryfinianka
Gryfinianka 13.12.2019, 18:18
Może budowlańcy,którzy je budowali, może za mało im wypłacili.
logik
logik 13.12.2019, 12:33
A po czym to widzisz? Jak masz taki wzrok to idź na policję i powiedz co widziałeś.
Knagulec
Knagulec 13.12.2019, 13:30
Logiczne włamuja sie przez wybicie otworu w scianie tylko debl by tego nie dostrzegł sa widac bardzo sprytni i robia po cichu mocna ekipa raczej ich nie złapią
Gang Olsena
Gang Olsena 13.12.2019, 13:02
Knagulec nie jest konfiturą jak ty parówo!
kaszanka
kaszanka 13.12.2019, 14:40
Knagulec to obciąga parówy
Pindol
Pindol 13.12.2019, 18:41
Raczej ty Knagulcowi dzbanie niemyty
Pogromca
Pogromca 13.12.2019, 13:32
Gang Olsena ty parówo
Knagulec
Knagulec 13.12.2019, 18:42
Nie pruj sie do Gangu
Knagulec
Knagulec 13.12.2019, 13:31
Gang Olsena ty własnie pierwszy walisz z d.. na psiarni konfituro
ha ha
ha ha 13.12.2019, 16:17
w ubiegłym roku knagulcowi petarda w rzopie wybuchła
Pindol
Pindol 13.12.2019, 18:42
Raczej tobie z czego wiem Knagulec wtykał po graty petarde
zamordyzm po gryińsku
zamordyzm po gryińsku 13.12.2019, 11:22
Były redaktor naczelny Gazety Gryfińskiej skazany za zadanie pytania burmistrzowi Gryfina: https://zrzutka.pl/8hmrm4
Łowca afer
Łowca afer 13.12.2019, 11:46
To ten co w sądzie mówił o układzie Miler-Chajdaś?
Burkina Faso
Burkina Faso 13.12.2019, 15:26
Pytanie czy zasiadanie we władzach spółki, wobec której wydaje się decyzje i podpisuje z nią różne umowy jest przestępstwem?

A o układzie to chwalił się na forum sam ten drugi...
pytanie
pytanie 13.12.2019, 21:05
Kto to ten Chajduś i jakie z nim ma układy Miler? I który?

Łowca afer Dzisiaj, 11:46 To ten co w sądzie mówił o układzie Miler-Chajdaś?
GG
GG 13.12.2019, 11:17
szkoda że nie palą aby zatrzeć ślady. to po pierwsze a po drugie to może w polu postawicie to będzie jeszcze łatwiej.over
szef wszystkich szefów
szef wszystkich szefów 13.12.2019, 12:01
Sieć sklepów jest ubezpieczona a jakoś te lewe fajki upłynnić trzeba
metoda
metoda 13.12.2019, 10:35
U nas w Gardnie było to samo!
Tytoń w cenie
Tytoń w cenie 13.12.2019, 11:08
Nikotyński musi odejść
Masza
Masza 13.12.2019, 10:44
Może to ten sam złodziej?!
Mati
Mati 13.12.2019, 10:31
Napewno ci sami goscie a moze wlasciciel zleca te wlamania by kaska zodszkodowania byla zawsze tak samo dura w scianie i kradna tylko fajki dziwne a i monitoring ich nie lapie wiedza gdzie kamery albo ktos je wylacza poprostu
ognisty
ognisty 13.12.2019, 10:41
Duże oskarżenie. Nie boisz się, że będziesz musiał to udowodnić? A jak nie masz dowodów to bekniesz?
Dieb
Dieb 13.12.2019, 10:30
Coś często niestety.
karzeł
karzeł 13.12.2019, 10:41
Stosunkowo często bo i sklepów Dino najwięcej więc może się tak wydawać.
Sędzia
Sędzia 13.12.2019, 10:20
Były redaktor naczelny Gazety Gryfińskiej skazany za zadanie pytania burmistrzowi Gryfina: https://zrzutka.pl/8hmrm4
wolne sądy!
wolne sądy! 13.12.2019, 10:44
Głosowaliście na PiS to macie!
Dino zaury
Dino zaury 13.12.2019, 10:19
Niebotyński musi odejść!!!
czytelnik
czytelnik 13.12.2019, 10:15
Gdzie jest policja ? pytam się gdzie jest policja po raz kolejny ? Łupią sklepy Dino w całym powiecie, na bezczelnego rozpruwają ściany i nikt nic nie wie i nie widział ?
józek
józek 13.12.2019, 10:12
Co te Dino nie posiada monitoringu? To już kolejne takie podejście .. Może to Ci sami fachowcy?

Pozostałe