Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Gryfina - fotorelacja

  • 06.01.2020, 14:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Gryfina - fotorelacja
W Święto Trzech Króli ulicami Gryfina przeszedł Orszak Trzech Króli. Był jedną z części dzisiejszej (6 stycznia 2020 r.) bogatej imprezy w parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Gryfinie.

Zapraszamy do fotogalerii.

 

W redakcji przygotowujemy jeszcze film z uroczystości.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (218)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

88
88 07.01.2020, 13:05
ale obciach
emeryt
emeryt 07.01.2020, 11:56
Jestem człowiekiem wierzącym i mam spokojną głowę. Badania pokazują, że ludzie zgorzkniali nigdy niechodzący do kościoła mają depresje, o wiele więcej piją alkoholu i częściej pojawiają się u nich myśli samobójcze. Jak spędza święta kościelne ateista? Najczęściej jest nietrzeźwy. Współczucia dla ich żon.
obstalunek
obstalunek 07.01.2020, 00:03
Jeden policjant to nawet się za króla przebrał dla obstawy.
krul Napo Leon
krul Napo Leon 07.01.2020, 10:14
Niekochański musi odejść bez pochodu!!!
Oko
Oko 07.01.2020, 08:30
Taaa z niego taki policjant ciamajda, szybciej go zrobisz niz się zetnie
Mi
Mi 07.01.2020, 23:31
Ciamajdy w rodzinie poszukaj heeee
G
G 07.01.2020, 00:02
A mi szkoda tych antychrześcian, którzy krztuszą się jadem czytając neutralny artykuł o świętowaniu. Dziękuję za mile spędzone chwile i kawę po orszaku.
Ada
Ada 06.01.2020, 23:13
Sądząc po niektórych komentarzach to n iektórzy mają problem duchowy. Przemawia przez nich sam szatan. Czy to nie daje do myślenia, że jak tylko coś dobrego jest organizowanego i szczerego jak ten orszak, to pełno przesiąkniętych złem ludzi wylewa hejt? Przede wszystkim ci ludzie muszą mieć świadomość, że są złymi ludźmi.
rus
rus 06.01.2020, 22:14
Niech wiara i mądrość będą z Nami a głupota i zawiść idą do Brukseli i tam zostaną!!!
ech
ech 06.01.2020, 21:51
Narodziła się nam piękna tradycja. I to z roku na rok coraz więcej ludzi. Niestety znajdą się jeszcze betony komunistyczne, które nie dość, że nie pójdą na orszak, a nawet do kościoła to jeszcze krytykują.
och, tylko nie mów nikomu
och, tylko nie mów nikomu 06.01.2020, 22:34
Pochody pierwszomajowe to też była piękna tradycja ale tam królowie dzieci nie macali
Teczowy miuzic box x
Teczowy miuzic box x 07.01.2020, 08:31
Tylko nie spiewaj nikomu
A BARANY ZA NIM AH AH AH
A BARANY ZA NIM AH AH AH 06.01.2020, 21:09
https://you.be/fO70msFGxs IDZMY ZA MNIETKA TYKWĄ Z TORUNIA GRYFIŃSKA ZWANĄ HA HA AH MNIETEK ZSTĄPIŁ DO NAS NICZYM NASIENIE DO GROBU HA HA AH GROBU GRYFINA HA AH AH
Gryfiniak
Gryfiniak 06.01.2020, 20:22
Dawno już tyle osób w Gryfinie nie było.
Brawo
Januszek
Januszek 06.01.2020, 20:20
Kacper, Melchior i Wańkowicz?
ajwaj aleluja id o przodu
ajwaj aleluja id o przodu 06.01.2020, 21:42
c+m+b chrystus masonom błogosławi ha ha ah
Joko
Joko 06.01.2020, 20:20
Nie na reke wrogom i zdrajcom Polski takie obrazki a takze Brukseli ***
M
M 06.01.2020, 20:09
Pamiętamy o Tobie w modlitwie, Marysiu !
Dyktator prezes jest jeden
Dyktator prezes jest jeden 06.01.2020, 20:07
Niektórzy kiecmani założyli korony. Marzy im się świecka władza.
pytam
pytam 06.01.2020, 19:49
A gdzie burmiszcz?
TWORZY NIEBO NA ZIEMI
TWORZY NIEBO NA ZIEMI 06.01.2020, 21:37
OTWORZYŁ KANCELARIĘ DLA POTRZEBUJACYCH SIE POZBYĆ ZIEMI W ZAMIAN ZA PORADĘ PRAWNĄ
Bądź pochwalony  zbawicielu nasz
Bądź pochwalony zbawicielu nasz 06.01.2020, 22:39
To bardzo dobry uczynek- ograbić bliźniego swego aby zapewnić mu zbawienie i życie wieczne!

Ubóstwo jest zalecane wszystkim, każdy chrześcijanin ma być ubogi, każdy -- ponieważ Chrystus był ubogi, a każdy z nas ma obowiązek naśladować Jezusa, jesteśmy w końcu Jego uczniami. Każdy chrześcijanin ma być ubogi albowiem, prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne, niż bogaty wejdzie do Królestwa Niebieskiego. Czy zatem bogaty nie będzie zbawiony? Nie, nie będzie.
wielbład
wielbład 06.01.2020, 20:10
Pojechal na Mirre do Egiptu!
Knagulec
Knagulec 06.01.2020, 19:22
Kilku można byłoby przegumować podpiętowo
Pikuś
Pikuś 06.01.2020, 18:46
Kilku lokalnych błaznów widziałem, ale trzech króli nie było, tylko jakieś przebierańcy
cudowny
cudowny 06.01.2020, 18:08
Miler z podtulonym ogonem, chyba pod wpływem ksiedza, musiał zdjąć obrazoburczą wystawkę alkoholową. Cud! Doszło do nawrócenia!
##
## 06.01.2020, 21:04
Dzięki portalowi i gryfino zdjęto sza---- bo z wystawy.
emerytka
emerytka 06.01.2020, 17:54
Niewątpliwie rodzi się nam nowa tradycja. Mnie się podoba.
co łaska
co łaska 06.01.2020, 21:04
To dobra i słuszna konkurencja dla lewactwa i owsiakowego zbierania kasy która powinna wylądować na tacy
człowiek z zewnątrz
człowiek z zewnątrz 06.01.2020, 17:32
To musi być wzorcowa parafia. Kulturotwórcza!
Stop pedofile lgbt
Stop pedofile lgbt 06.01.2020, 16:58
Bezpośrednio po wykreśleniu homoseksualizmu z listy parafilii APA również padały takie postulaty, i to z ust ludzi odpowiedzialnych za wykreślenie homoseksualizmu z listy chorób. Tak jest od początku. Mieliśmy pedofilskie lobby w UE, którego członkowie nadal są w strukturach UE obecni. Można więc sądzić , że to lobby nadal istnieje, choć przycichło. Niektórzy autorzy standardów edukacji seksualnej WHO stoją za publikacjami promującymi pedofilię. Czyli jest takie lobby również w ONZ. Nawet w Polsce, w organizacjach zajmujących się promocją LGBT i gender znalazły się osoby, które przeciwko pedofilii nic nie mają, i którym zdarzało się wypowiadać na ten temat. Czy kogoś więc powinno dziwić powstanie jakiejś organizacji pedofilskiej w do cna lewackiej Holandii? Przecież to logiczne, że tam , gdzie tworzy się przyzwolenie dla jednej dewiacji, inni dewianci również zapragną możliwości spełniania swoich zachcianek. Promocja LGBT i gender musi poskutkować przesuwaniem granic , aż do całkowitej ich likwidacji, to tylko kwestia czasu.
Ten  marsz to wylęgarnia LGBT
Ten marsz to wylęgarnia LGBT 06.01.2020, 20:10
Ja widzę księży z koronami na głowach i dzieci chłopców i dziewczynki przebranie za aniotony obojnackie.
Stop przesadzaniu!
Stop przesadzaniu! 06.01.2020, 19:48
Nie przesadzaj z tymi porównaniami. Owszem wygląda to dość podejrzanie gdy trzech starych obcych facetów ( pewnie lewaki bo byli ze wschodu) postanawia nagle odwiedzić noworodka. Ale nie ma żadnych przekonywujących dowodów że byli to dewianci z lgbt, pedofile , gender itp. Nie ma też żadnych dowodów aby mieli oni coś wspólnego z kościołem katolickim założonym przez facetów lubiących chodzić w sukienkach

Pozostałe