Obowiązki dyrektora GDK pełni Monika Drabik

  • 07.01.2020, 18:32
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Obowiązki dyrektora GDK pełni Monika Drabik Monika Drabik rozmawia z góralskim zespołem Trutnie, który przyjechał do Gryfina w związku z organizacją oncertu kolęd i orszaku Trzech Króli 6 stycznia 2020 r.
Dotychczasowa zastępczyni dyrektora Gryfińskiego Domu Kultury jest obecnie szefową tej placówki. Monika Drabik obowiązki dyrektora GDK pełni od 11 grudnia 2019 r. Zastąpiła na stanowisku śp. Marię Zalewską.

Funkcję p.o. dyrektora powierzono Monice Drabik na sześć miesięcy.

Będzie to na pewno bardzo pracowity okres, bowiem w planie jest realizacja wielu przedsięwzięć.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (58)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Emma
Emma 10.01.2020, 11:40
Ma dryg, to nie wykorzysta dla dobra lokalnej społeczności.
korona
korona 10.01.2020, 02:09
A co po 6 miesiacach?
poinformowany
poinformowany 10.01.2020, 10:03
Widocznie jest jakiś plan. Póki co dziś zebranie dla pracowników GDK!
rum
rum 09.01.2020, 19:58
Monika zapewnia stabilizację jako taką!
bobik
bobik 09.01.2020, 18:52
Przez ostatnie 4 miesiące rządziła właśnie ona. I co? Źle było?
Do bobika
Do bobika 09.01.2020, 19:10
Wręcz przeciwnie , co niektórzy sobie chwalą i to bardzo
Polo
Polo 10.01.2020, 00:02
Przez 20lat pracy zarządzala bardzo dobrze. Śmiechu warte. A reszta z tych 20 lat to co bylo, przedszkole czy ochtonka?
rubin
rubin 09.01.2020, 19:59
I pewno dlatego powołano właśnie nią!
88
88 09.01.2020, 11:38
Gratulacje dla p. Moniki !
łóżko
łóżko 09.01.2020, 14:42
Tylko ona nic nie wygrała a po znajomości stanowisko dostała.

Chcę być dobrze zrozumieny: nie mam nic przeciwko p. dyrektor bo jej nie znam. mam jednak przeciwko kumoterstwu Sawaryna. Niech wreszcie uczciwie przyjmuje do pracy a nie po znajomości i nie wiadomo jakich jeszcze zasadach (słyszałem o testowaniu przez Nikitińskiego).
88
88 09.01.2020, 22:01
Pieprzysz jak poparzony. Nie znam cię, ale słyszałem , że jesteś ekshibicjonistą i dzięki znajomości na Policji do tej pory ci wora nie urwali.
worze z 11 listopada oddaj teczki uboli z gryfina do IPNU HA AHA H GODLEWSKI…
worze z 11 listopada oddaj teczki uboli z gryfina do IPNU HA AHA H GODLEWSKI HA HA AH 09.01.2020, 11:37
a gdzie moja ciocia marysia tumanowicz dalej w LZS z DŁUGOBORSKIM I UBOLAMI AH AHA H ZOBACZ CIOCIU wacka znalazłem wieczorek nie zdązył do łobza po teczki ha ha ah wacek to brat mojej babci malwiny co miała syna z wieczorkiem szefem ub gryfino ha ha ah http://katalog.bip.ipn.gov.pl/… a córka wacka ożeniła sie ze STANKIEWICZEM HA HA AH
lepiej
lepiej 09.01.2020, 11:43
Ajwaj nie wyciągaj rodzinnych brudów!
to jedni z tych co mnie okradali ah ah ah
to jedni z tych co mnie okradali ah ah ah 09.01.2020, 12:19
RODZINA CHYBA W CUDZYSŁOWIU HA HA AH chroń mnie boze przed taka rodzina a z wrogami poradzę sobie sam ah aha h
UB GRYFINO  HA HA AH
UB GRYFINO HA HA AH 09.01.2020, 11:03
GODLEWSKI ZMARTWYCH WSTANIE I ZROBI KONKURS HA HA AH http://katalog.bip.ipn.gov.pl/…
ZYDOWSKI CYRK DLA IDIOTÓW
ZYDOWSKI CYRK DLA IDIOTÓW 09.01.2020, 10:49
OSIR GRYFINO KUDUK OD PROPAGANDY I RESZTA TW HA HA AH MNIETEK KIEDY KONKURS NA DYREKTORA OSIRU HA HA AH
z gdku
z gdku 09.01.2020, 09:29
Bzdura, ja uważam,że tu była pomoc i przychylność wicka dla p Moniki ,bo rodzina, szczególnie jak coś wyszło źle i trzeba było komuś dokopać to obrywała dyrektorka. Taka jest prawda
Beko
Beko 10.01.2020, 17:16
Wielokrotnie widziałem jak pani Zalewska wracała z urzędu zapłakana. Wątpię czy miała oparcie w swoim zastępcy która zawsze unika ciężkich spraw, woli stać z boku i udawać że to nie jej sprawa. To nie jest dobra decyzja władz Gryfina.
butla
butla 09.01.2020, 10:02
Nie dorabiaj spiskowych teorii.
tak to widzę
tak to widzę 09.01.2020, 00:18
To wszystko do tej pory tak funkcjonowało też dzięki niej.
wieczorek oddaj teczki ha ha ah
wieczorek oddaj teczki ha ha ah 08.01.2020, 18:25

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

MIEJSCOWY MOHEL AH AH AH
MIEJSCOWY MOHEL AH AH AH 08.01.2020, 17:14
KOMUCHY WIDZE ZŁAPAŁY ZA KLAWITURE HA HA AH te zydowskie parchy na usługach w*** tak jak k*** ha ha ah EGZEKUTYWA GRYFIŃSKA HA HA AH JA WAS OBRZEZAM INTELEKTUALNIE
Kolejny pustostan
Kolejny pustostan 08.01.2020, 16:54
Podobno jest inicjatywa aby zmienić nazwę na katolicki dom kultury a opuszczony pałacyk pod lwami sprzedać.
TOYA
TOYA 08.01.2020, 16:39
Byłoby bardzo dobrze gdyby Monika Drabik została kolejnym dyrektorem GDK. Zna tę instytucję od podszewki, ma wykształcenie i doświadczenie. Z GDK jest związana od od dzieciństwa. Doskonała organizatorka, życzliwy, sympatyczny Człowiek. Pracuje tam od blisko 20 lat. Bardzo dobra kandydatka . Jeśli zechce podjąć się tej funkcji, bo to z jednej strony interesująca, a z drugiej strony stresująca praca.
do toya
do toya 09.01.2020, 08:03
.....no i kuzynka wicka od kultury he he he
Beko
Beko 09.01.2020, 00:16
Przez 20 lat nic nie zrobiła to teraz pokaże co u mnie.
Yhy
Yhy 08.01.2020, 21:55
Byloby dobrze zatrudnić świeżą krew. Z tego co wiemy byla wice wiec pole do popisu juz bylo.
kuduk bedzie w komisji konkursowej ha ah ah
kuduk bedzie w komisji konkursowej ha ah ah 08.01.2020, 12:15
dawać kuduka to spec od propagandy ha ha ah bedzie sportowakultura poparta propagandą ha ah ah http://katalog.bip.ipn.gov.pl/…
Mosze Kantor
Mosze Kantor 08.01.2020, 13:52
Ciebie ajwaju to chyba nie z tej strony obrzeżami co trzeba ;-)
w UMIGG POTRZEBNA LUSTRACJA
w UMIGG POTRZEBNA LUSTRACJA 08.01.2020, 17:55
a ty co syn sekretarza ha aha h
intelektualny obrzezaniec
intelektualny obrzezaniec 08.01.2020, 16:38
Nie za ten łeb chwycili
A GDZIE  SEKRETARZE
A GDZIE SEKRETARZE 08.01.2020, 17:57
CO KOMUSZKI TO W JAKIEJ OPCJI TERAZ JESTESCIE JAKO PRACOWNICY GMINY I STAROSTWA HA AH AH
mózgu mu kawał wycięli
mózgu mu kawał wycięli 08.01.2020, 16:34
Zaczęli od głowy :))))))))
lustrować te całe tałatajstwo
lustrować te całe tałatajstwo 08.01.2020, 17:59
WAM NIE MIELI CO WYCINAĆ tam tylko pracuja bezmuzgi ha ah ah od propagandy sukcesu
Elka
Elka 08.01.2020, 10:13
A kiedy tzw. konkurs, ha,ha?
Ja
Ja 08.01.2020, 16:48
Tzw konkursu nie musi być, zapoznaj się z podstawą prawną
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 08.01.2020, 10:49
na razie scenariusz piszą do USTAWKI AH AH AH albo potencjalny dyrektor jest w trakcie nauki lub kursu na animatora tzw kultury ha ha ah ANIMACJA TEGO CYRKU MUSI BYĆ POPARTA PAPIEREM 
Krzyś
Krzyś 08.01.2020, 10:01
Fajna laska. Jak dla mnie może być.
....
.... 08.01.2020, 09:22
Gratulacje
Jack
Jack 08.01.2020, 08:02
Dobry wybór. Po owocach ją poznamy!
BĘDZIE WESOŁO HA HA AH
BĘDZIE WESOŁO HA HA AH 08.01.2020, 07:41
to w gryfinie jest jakis dom kultury wśród zydów chamów i burków o schedę po zalewskiej walcza dwie frakcje CHAMY OD NIKOTYŃSKIEGO I MNIETKA ORAZ ŻYDY POST PIŁATOWSKODŁUGOBORSKIE HA HA AH NA RAZIE JESZCZE CISZA NAD TRUMNA ALE JUZ NIEDŁÓGO BEDZIE WALKA O KORYTO I PODSUAWNIE SOBIE SWIŃ HA AHA H https://youtu.be/egvyLJnoZrs A TU ZESPÓŁ PIESNI I TAŃCA Z GDK -U HA HA AH
z Mącznej