Zatonęła barka. Rozprzestrzenia się plama oleju!

  • 15.01.2020, 08:55
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zatonęła barka. Rozprzestrzenia się plama oleju!
Dziś w nocy zatonęła barka na gryfińskim nabrzeżu. Po północy pracownicy barki na telefon alarmowy zadzwonili, że ich jednostka nabiera wody. Potem można było już tylko patrzeć jak tonie. Teraz widac tylko górna część kabiny. I niestety wycieka olej.

Barka ma ok. 600 litrów ropy. Strażacy starają się opanować katastrofę. 

Aktualizacja (15 stycznia 2019 r.):

Obecność plamy oleju na Odrze potwierdza Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/35184,tak-przebiegala-akcja-strazakow-na-odrze-wideo

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ciekawa jestem
ciekawa jestem 21.01.2020, 21:11
Może jakieś szanty o barce znacie?
rezyser
rezyser 21.01.2020, 20:26
Barka to temat na sitcom.
alko holik
alko holik 16.01.2020, 23:18
A mój barek pusty!
;)
;) 17.01.2020, 23:59
Ciekawe czy swój barek zdążyli uratować na tej barce.
UFO
UFO 16.01.2020, 01:22
NAOGLĄDAJĄ SIĘ OWCZE ŁĄKI GWIEZDNYCH WOJEN I MYŚLĄ, ŻE PIASKARKI TO STATKI KOSMICZNE BĘDĄ LEWITOWAĆ, ABY PRZEJŚĆ W NADPRZESTRZEŃ
when
when 15.01.2020, 22:55
Kiedy będą ją wyciagać?
zebra
zebra 16.01.2020, 22:58
Najpierw wielka komisja musi się zebrać.
Fox
Fox 15.01.2020, 21:54
O kuźniar! Trzeba wezwać Grete! Niech to wypije.
wiatr historii
wiatr historii 15.01.2020, 19:40
Niketoński musi odejść!
bajkopisarz
bajkopisarz 15.01.2020, 16:44
I tak Gryfino rozsławia barka z Bielinka (chyba się nie mylę?), atrakcja jest. Dalej już z ironią:. ..Niebezpieczne wody w okolicach Gryfina. Zatopione statki, gratka dla płetwonurków na tle malowniczego pustego nabrzeża. Strach się bać...
ksiundz
ksiundz 15.01.2020, 14:50
Pan kiedyś stanął nad brzegiem,
Szukał ludzi gotowych pójść za Nim;
By łowić serca
Słów Bożych prawdą.

Ref.:
O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś,
Twoje usta dziś wyrzekły me imię.
Swoją barkę pozostawiam na brzegu,
Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów.
Knagulec
Knagulec 15.01.2020, 14:06
Ile złomu będzie
do bumistrza
do bumistrza 15.01.2020, 13:57
Halo! Tu ziemia! Czy leci z nami pilot?!
gdzie jest sztab kryzysowy burmistrza
gdzie jest sztab kryzysowy burmistrza 15.01.2020, 13:33
Gdzie jest sztab kryzysowy? Gdzie jest komunikat na stronie miasta? Ostatnie info o orszaku trzech króli, a o katastrofie ekologicznej na Odrze nie ma słowa. Czy radni dalej będą tolerować nieróbstwo burmistrza i urzędników? Dlaczego nikt ich nie rozliczy z nieudolności kierowania miastem? H.Piłat już miałby zawiiadomienie do prokuratury za niedopełnienie obowiązków złożone przez specjalistów od Mietka, którzy sami nieczego nie potrafią i nad niczym nie panują
sprzątaczka
sprzątaczka 15.01.2020, 11:18
Przepraszamy ale w sali kryzysowej przygotowujemy do ślubu i sztab nie może się odbyć.
druga kadencja kryzysu
druga kadencja kryzysu 15.01.2020, 11:49
Niepieściński musi odejść!!!
Oby się nie przepracowali
Oby się nie przepracowali 15.01.2020, 10:58
Tomaszek zaczyna dzień od czytania igryfino i już niedługo przyjedzie do pracy. Za to wcześniej wyjdzie.
Ps
Ps 15.01.2020, 10:25
Sawaryn musi się wyspać i przyjedzie czyli nie prędko.
ludzik
ludzik 15.01.2020, 10:27
A ci jego zastępcy to od czego niby są?
jurys
jurys 15.01.2020, 10:17
Henryk Piłat już o świcie byłby na na nabrzeżu i od razu zarządził sztab kryzysowy. A o której do pracy przychodzą lenie?
korpus
korpus 15.01.2020, 10:15
wreszcie będą miały po co wycieczki przyjeżdżać na nabrzeże. Jedyna atrakcja. Dziękujemy tercecie!
JJ
JJ 15.01.2020, 09:55
no to teraz będzie sobie leżeć tak na dnie i zatruwać środowisko
ciekawe kto ją wydobędzie
spioch
spioch 15.01.2020, 09:52
A co robi sztab kryzysowy? Kiedy przyjdzie do pracy Sawaryn?
Może po Milerze
Może po Milerze 15.01.2020, 10:59
Ale jutro
giedek
giedek 15.01.2020, 11:11
No niech się chłop wyspi bo tak się zmęczył tym czytaniem o WOSP w Gryfinie!
bzyko
bzyko 15.01.2020, 09:51
Na rzece ropa rooprzestrzenia się szybko!

Pozostałe