Biedroń ostro o prezydenturze i konstytucji. Co powiedział w Gryfinie? [WIDEO]

  • 25.01.2020, 18:26
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Biedroń ostro o prezydenturze i konstytucji. Co powiedział w Gryfinie? [WIDEO]
-Czy ten prezydent, który jest przestrzega konstytucji? - pytał dziś w Gryfinie Robert Biedroń, kandydat na prezydenta RP. - A ja chcę, żeby nie tylko jej przestrzegał, ale wcielał jej zapisy w życie - dodał Robert Biedroń. Przypomniał, jak w 1995 r. w Gryfinie był jako kandydat na prezydenta Aleksander Kwaśniewski. Miał on wówczas tylko kilka procent poparcia, a potem wygrał z Lechem Wałęsą walkę o prezydenturę.

Oto co powiedział dziś (25 stycznia 2020 r.) w Gryfinie Robert Biedroń:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Kandydat na prezydenta RP Robert Biedroń na moście w Gryfinie mówił o współpracy. Posłuchajmy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Źródło: https://www.facebook.com/RobertBiedron/

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (34)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (117)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cud nad odrą
cud nad odrą 31.01.2020, 20:52
Robert - olej pisowskie, prymitywne komentarze. Już niedługo wszystko wróci do normy. Na gwałt potrzeba seledynowych, czy pomarańczowych kamizelek.
ja
ja 29.01.2020, 08:36
Tylko Duda
OO
OO 29.01.2020, 00:15
Brawo!!Życie intymne każdego człowieka nie jest sprawą polityczną a wyłącznie osobistą.Mężczyżni dokonują wyboru. Śpią z żoną, idą do kochanki albo na dziwki.Dziwnie nie ma ogólnego zgorszenia.!! Pan R.Biedroń jest mądrym człowiekiem i Świetnym politykiem.Wystarczy porównać jego wypowiedzi rozsądne i mądre z wypowiedziami polityków PISu. Byłby ciekawym Prezydentem Polski -a KONSTYTUCJA byłaby przestrzegana.!!
chore
chore 27.01.2020, 22:24
Cóż, wzorce stalinowskiej propagandy są do dyspozycji prawdziwych patriotów.
nawiązanie do tytułu
nawiązanie do tytułu 27.01.2020, 21:57
Jesli chodzi o prezydentrurę to wyraźna kandydatką antyPiS jest Kidawa-Błońska.
lisz
lisz 27.01.2020, 23:03
To prawda. Właśnie Kidawa-Błońska, która już w Gryfinie była.
marker
marker 27.01.2020, 21:48
Nie ma już w tych wystąpieniach efektu świeżości jak rok temu gdy w wyborach do parlamentu Europejskiego.
zorientowany
zorientowany 27.01.2020, 21:29
Powtarza, że jest ze Słupska i z Krosna po to aby dotrzeć do takich miasteczek jak Gryfino. Chce odwiedzić każdy powiat, a zaczął od początku czyli od Odry co widać na filmie pod tym art.
sprawiedliwy
sprawiedliwy 27.01.2020, 18:34
co za szabo sie wylalo smierdzi az zygac sie chce razem z czerwona zaraza bez kszty HONORU
ja
ja 27.01.2020, 07:26
faktycznie juzio z szamba .na fekaliach widać zna sie
Juzio
Juzio 26.01.2020, 21:06
Przychodzi gej do lekarza i mówi:
- Mam HIV Panie doktorze!
- 2 kilo grochu, kg bigosu, kg śliwek i pół litra śmietany - zmiksować i zażywać 2x dziennie przez 2 tygodnie.
- A to pomoże ? pyta zdziwiony gej.
- Nie. Ale nauczy Pana do czego służy *** !
p***
p*** 26.01.2020, 20:48

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 26.01.2020, 18:23
Dokąd zmierza ten świat
smutne
smutne 26.01.2020, 18:25
Świat otwiera się na nowe możliwości, a my się zwijamy.
Knagulec
Knagulec 26.01.2020, 19:46
Trzeba zapodać kolbe
Hahahaa
Hahahaa 26.01.2020, 19:07
Homoseksualizm to otwarty wiat?
A feee
A feee 26.01.2020, 17:45
Ale ten biedron jest zajechany jak babki klapki he he
Knagulec
Knagulec 26.01.2020, 17:40

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Szkoda, że ...
Szkoda, że ... 26.01.2020, 14:44
Nie wszyscy sięzmieścili.
eeeeeeeeeee
eeeeeeeeeee 26.01.2020, 13:59
Niby gej to fe a większość Gryfiniaków lubi w d***
Knagulec
Knagulec 26.01.2020, 17:40
Sam sadzę
Knagulec
Knagulec 26.01.2020, 21:02
Wszystko po kolei
anty-tęcza
anty-tęcza 26.01.2020, 12:58
Faktycznie, ostatnio widziałem tęczę nad Gryfinem
Pogromca dzikich węży wentylacyjnych
Pogromca dzikich węży wentylacyjnych 26.01.2020, 19:47
Knagulec chędorzył lgbt w kopieje
Fg
Fg 26.01.2020, 12:38
Klub emeryta i pederasta Boże chroń Polskę
Wuja
Wuja 26.01.2020, 13:49
Oraz obrońcy esbeckich emerytur.
Nachbar
Nachbar 26.01.2020, 11:58
Oni byli pod sądem
zniesmaczony
zniesmaczony 26.01.2020, 11:56
Widzę, że od rana farma trolli z ministerstwa nawet w niedzielę rano działa. Nie wstyd wam taką kampanię prowadzić? Myslicie, że to nie czytelne takie bezczelne działanie?
-Wuja
-Wuja 26.01.2020, 13:47
Z widzeniem masz problem idź do okulisty. Ty nie widzisz tylko masz zwidy.

Pozostałe