Poważny wypadek na krzyżówce koło wiaduktu

  • 05.02.2020, 20:15
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Poważny wypadek na krzyżówce koło wiaduktu il.
Dzisiaj (5 lutego 2020 r.) ok. godz. 19.10 w Gryfinie na skrzyżowaniu ulic Szczecińskiej z Flisaczą (przy wiadukcie) doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Dwie osoby przetransportowane zostały do szpitala.

W związku z wypadkiem nie ma tamtędy przejazdu, trzeba jechać ul. Pomorską przy cmentarzu.

-Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący ulicą Szczecińską, 78-letni kierujący pojazdem marki Mazda, chcąc jechać na wprost w kierunku miejscowości Żabnica, nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej. Kierowca przejechał na czerwonym świetle, wskutek czego doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem marki Renault - mówi nam starszy sierżant Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Na miejsce przyjechała karetka pogotowia i policja. 65-letni kierujący samochodem marki Renault oraz 58-letnia pasażerka tego pojazdu zostali przetransportowani do szpitala.

Aktualizacja:

Zdjęcia z wypadku tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/35381,najbardziej-ucierpieli-ludzie-w-uderzonym-samochodzie-a-jechali-prawidlowo-foto

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gdyby
gdyby 07.02.2020, 22:22
A gdyby szedł ksiądz z pielrzymką, albo twoja matka do kościoła, albo zbawca narodu z Nowogrodzkiej, albo Apel Smoleński
Paździoch
Paździoch 06.02.2020, 18:58
No niestety taka mentalność jest wśród osób starszych że im wszystko wolno, wiek nie zwalnia z myślenia
zielone światło
zielone światło 06.02.2020, 18:42
Ludzie gdzie się spieszycie ? Zatrzymajcie się pomyślcie, a spokojem załatwicie więcej. Pozdrawiam
qur
qur 06.02.2020, 18:35
Komentarze godne podziwu! No brawo buraki! Mistrzowie kierownucy! Jesteście żałosni... wystarczy ruszyc głowa ale dla Was to zaduzy wyczyn, wysiłek! Nie pomysleliscie że Pan mógł zaslabnac?! Kazdemu może się to zdarzyć i to w różnym wieku tak więc troszeczke kultury bezmogi!
Komasa
Komasa 06.02.2020, 18:43
Jednak przyznasz chyba, że starsi ludzie funkcjonują inaczej. Ja sam mimo że jeszcze nie stary, nie zawsze należycie sie koncentruję przy drodze, czasem człowiek jest po jakichs przezyciach, wychodzi na ulicę, a tam 1.gładki asfalt, 2.szybkie samochody, ciągle zmieniające sie światla plus zmienne na nie reakcje kierowców, bo bywa że przejeżdżają na styk, a nawet na początku czerwonego światła, w dodatku tu ścieżka rowerowa, tam pasy, tu światła, jezdnia, tam rolkarz, tu pies, bodźców więcej niż kiedyś - ludzie starsi reaktywnie powolniejsi, przyzwyczajeni do a) dawnego Gryfina (cichszego, z mniejsza liczbą aut, bodźców, takie było od r.45-ok.1995-2000, a ostat.lata to nawał aut), b) do innego stylu życia (ostatnie 20 lat to zaledwie 1/4 ich życia)
Pati
Pati 06.02.2020, 10:15
Ludzie którzy nie czują sie na siłach powinni oddac prawo jazdy
Xyz
Xyz 05.02.2020, 21:55
Tak to się kończy jak osób starszych się nie bada czy dalej mogą siadać za kierownicą.. Po raz kolejny przez wiekowego kierowcę ucierpieli prawidłowo jadący kierowcy.
W.
W. 06.02.2020, 01:08
Taaaaaaaaa, najlepiej wszystkim pozabierać.
Demokracja
Demokracja 07.02.2020, 03:15
Faszyści myślą, że nie dożyją starości.
stara
stara 05.02.2020, 21:52
W pewnym wieku odpuść sobie człowieku
W.
W. 06.02.2020, 01:08
Sam sobie odpuść!
Pikobello
Pikobello 05.02.2020, 21:31
78 lat i wszystko w temacie, w tym wieku juz nie powinno sie prowadzic auta, i oddac prawko na emeryturę
Jeżdżącą 60 tka.
Jeżdżącą 60 tka. 09.02.2020, 22:45
PIKOBELLO zrób zdjęcie swojego komentarza, opraw w ramki powieś na głównej ścianie a jak skończysz sześćdziesiątkę przeczytaj i zastosuj. Pozdrawiam.
EM
EM 09.02.2020, 23:04
Jak dożyje...
Gyrfiniak
Gyrfiniak 06.02.2020, 11:51
Zgadzam się zPikobello moim zdaniem kierowca który ukończył 65 lat nie powinien wsiadać za kółko a co dopiero wieku 78 lat to już wielkie ryzyko nie tylko dla takiego kierowcy jak również dla innych użytkowników jezdni
Eurocenty
Eurocenty 05.02.2020, 21:22

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

CZAKI
CZAKI 05.02.2020, 20:45
Weś puść takiego starego pryka za kółko że nie odróżnia czerwonego światła od zielonego musi zmienić okulistę albo nowe brylki sobie kupić bo te już pewnie były tak stare że nie widział.
kij
kij 06.02.2020, 21:04
Wogóle takie komentarze jak twoje i tobie podobne świadczą o tym że nie jesteście dojrzali do siadania za kółko. Na jezdni bywają nie tylko auta ale i ludzie, dzieci a niekiedy i zwierze wyleci kierowca jest odpowiedzialny za życie swoje, pasażerów i tych najsłabszych na jezdni!
Żabnica
Żabnica 05.02.2020, 20:39
A kto to?
niestety
niestety 05.02.2020, 20:30
Znowu wiek mógł mieć wpływ...
Ewa
Ewa 05.02.2020, 20:52
raczej głupota.
ito
ito 05.02.2020, 20:16
I to jest powazna sprawa.

Pozostałe