Aż częściowo zablokowali Gryfino

  • 08.02.2020, 18:38
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Aż częściowo zablokowali Gryfino
Trawa remont przychodni zdrowia w Gryfinie. Dziś do miasta ściągnięto do specjalistycznych prac dźwig. Maszyna zajmuje dużo mięjsca, więc zajęto pas drogi.

Dziś 8 lutego 2020 r. ruch na ul. Bolesława Chrobrego ruch był sterowany ręcznie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

konsekwencja
konsekwencja 13.02.2020, 23:07
Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą!
Joanna Kostrzewa
Joanna Kostrzewa 09.02.2020, 23:22
Wszystko odbyło się lege artis . Pozdrawiam 😊
Ruiz
Ruiz 09.02.2020, 17:08
Wszystkim krytykantom i malkontentom zalecam wyprowadzkę w Bieszczady. Już!
strefa wolna od samochodów
strefa wolna od samochodów 09.02.2020, 17:01
Przeciez Gryfino to nie jakaś metropolia. Z jednego końca miasta na drugi idzie się nogami pół godziny do 40 minut. Nie rozumiem z jakiego powodu zdrowi ludzie jeżdżą w tej sytuacji samochodami. Jeżeli ktoś zdrowy w każde miejsce jedzie autem to dla starszych ludzi czy tych, którzy naprawdę muszą z auta skorzystać.
korek drogowy
korek drogowy 09.02.2020, 14:38
Przychodnia czy prywatny dom-nieważne- jak robisz prace w pasie drogowym to najpierw wszystko uzgadniasz, płacisz za zajęcie pasa drogowego, a dopiero potem robisz. Prywatna osoba dostałaby ogromną karę, nie wspominając o wyklinających na nią kierowcach. Dlatego pytam czy byly wszystkie uzgodnienia z GDDKiA?
Objazd
Objazd 09.02.2020, 13:41
Remontowana jest przychodnia, do której pewnie niektórzy , piszący z niechęcią, będą później chodzić. Jest kilka możliwości dotarcia do każdego miejsca w tej okolicy, wystarczy pomyśleć . Tu chyba jest problem.
fuks
fuks 09.02.2020, 00:48
Dobrze, że to została wybrana sobota a nie np. dzień roboczy!
Sanczo
Sanczo 08.02.2020, 21:23
To straszne jak to miasto kona pod rządami leniwego tercetu.
J 23
J 23 09.02.2020, 10:19
Święte słowa , za*** i brak jakichkolwiek rozrywek na weekend. Nie dość że nasze miasto jest zasrane przez pieski to sklepy są oblegane przez pijaczków żebrzących o złotówkę . Ogólnie masakra
Madzia
Madzia 08.02.2020, 21:08
Dwóch miłych panów kierowało więc było spoko.
zgodnie z prawem
zgodnie z prawem 08.02.2020, 20:58
Czy inwestor otrzymał niezbędne zgody w związku z trwającym remontem w Dyr. Dróg Krajowych? Dziś korek był aż pod wiadukt na Pomorskiej.
Jarek K
Jarek K 14.02.2020, 18:38
Komuchu ty
Bratbratu
Bratbratu 09.02.2020, 16:15
Pewny jestem ze miał gdyż napewno wiedział ze taki dzban jak ty zadzwoni na straż bądź milicje żeby do j e ba ć ... pewne naprawy są konieczne przy użyciu grubego sprzętu .... ahh jak ruina to źle jak naprawiają jeszcze gorzej ... mieszkam w Polsce jak śpiewał Kazik Staszewski
mika
mika 08.02.2020, 21:32
Pytaj doktor Kostrzewę!
partia
partia 09.02.2020, 00:35
Nie tylko, w tym budynku ma swoją siedzibę lokalny pis

Pozostałe