GDK gotowe na przyjęcie gości

  • 08.02.2020, 20:56
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
GDK gotowe na przyjęcie gości
Budynek Gryfińskiego Domu Kultury w Gryfinie zmienił elewację. Nowy mural związany jest z najbliższą imprezą jaka obędzie się w mieście i nie tylko. To 14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij".

 Chcesz wiedzieć co w programie? O tegorocznym Włóczykiju pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/35242,zapowiadamy-14-gryfinski-festiwal-miejsc-i-podrozy-wloczykij

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kaszubski
Kaszubski 11.02.2020, 21:12
Najpiękniejszy czas w roku w Gryfinie! Jedyny kiedy liczba wesołych i energicznych ludzi w mieście bez kompleksów jest większa niż malkontentów i zamulaczy.
Rudera. Kiedy będzienakaz zamknięcia z PINB.
Rudera. Kiedy będzienakaz zamknięcia z PINB. 10.02.2020, 00:36
Ten budynek czy raczej buda to wizerunek Gryfina i Sawaryna,
mnietek buduje dziury
mnietek buduje dziury 10.02.2020, 00:25
Bractwo z Włóczykija rozbierze Pałacyk pod Lwami bo pustostan nikomu niepotrzebny.
gościu
gościu 09.02.2020, 20:41
Jak widzę elewacja się nie zmieniła tylko powieszony został baner (nie mural...)
Zawalisko
Zawalisko 09.02.2020, 12:02
Co to za rudera ? Tam wszystko się trzęsie jak się chodzi. Co na to nadzór budowlany ?
gość
gość 09.02.2020, 09:51
To dziś zawitam. Czekajcie na mnie z chlebem, sola i...
gmina bez gospodarza...
gmina bez gospodarza... 09.02.2020, 02:11
Dziwne trochę - wydać kasę na niebanalny projekt muralu, który zwraca uwagę i... zakryć brezentową płachtą? To już można było ten plakat powiesić gdzie indziej, gdzie by reklamował i pasował.
A tak to zmarnowany efekt ciekawego muralu.
link
link 09.02.2020, 09:57
Co prawda to prawda!
A co z kolejnym pustostanem po PUP na  Łu
A co z kolejnym pustostanem po PUP na Łu 09.02.2020, 02:08
A oni eksmitowali pałacyk pod lwami na Szczecińską w ramach akcji - zwiększamy pustostany. Im gęściej we własnym smrodzie i ównie tym lepiej.
Elka
Elka 09.02.2020, 10:16
W budynku GDK trudno wytrzymać,nie ma czym oddychać,a już jak jest dużo ludzi to wprost tragedia,szczegolnie teraz gdy jest tyle chorób zakažnych ,to jest niebezpiecznie.
bilboard
bilboard 08.02.2020, 22:22
A na biboardzie dalej reklama Włóczykija sprzed dwóch lat. Reklama na miarę naszej władzy
Tort
Tort 09.02.2020, 08:55
W przedszkolach w Gryfinie dłużej bo od 30 lat może występować tylko jedną firma (gajewski) ze Szczecina, innych przez tyle lat nie dopuszczają... Gryfino...brak słów ludzie nie wiedzą bo co 4 lata zmieniają się dzieci ale jeden gość przez tyle lat nie dopuścić innych. Kto tym rządzi?
najleniwszy z trójki
najleniwszy z trójki 08.02.2020, 23:02
Bo za to miejsce bezpośrednio odpowiedzialny jest ten od inwestycji. Inwestycji nie ma to bilbord ma być.
dredziarz
dredziarz 08.02.2020, 21:44
ważniejszy jest ten festiwal w szczecinie o górach!!
lill
lill 08.02.2020, 23:02
Gdzie i kiedy?
dredziarz
dredziarz 09.02.2020, 07:58
trwa własnie
znafca
znafca 08.02.2020, 21:35
Skoro jest mural, to po co jeszcze ta płachta?! Albo, albo!
mechu
mechu 09.02.2020, 00:51
Na ścianie daty nie można było zapisać bo byłoby jak z bilbordem.
zainteresowany
zainteresowany 08.02.2020, 21:31
Jeszcze 1,5 tygodnia. Liczę dni!

Pozostałe