Akcja wydobycia barki [WIDEO]

  • 11.02.2020, 21:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Akcja wydobycia barki [WIDEO]
Przyjechała nawet telewizja ze Szczecina. Po zaspawaniu dziur w zatopionej barce przy gryfińskim nabrzeżu rozpoczęto dziś (11 lutego 2020 r.) próbę wydobycia barki.

Rozpoczęto pompowanie wody ze zbiorników balastowych. Przy wydajności pomp wydawało się, że w ponad godzinę woda zostanie wypompowana. A tu... nic! Zniecierpliwieni pracownicy telewizji pojechali do Szczecina.

Akcja trwała nadal. Dlaczego nie można wypompować wody? Być może są jeszcze dziury, np. od strony kabin socjalnych. Być może dziura jest w dnie (to byłby duży problem). Jak ratownicy walczą o wydobycie barki, zobacz na filmie:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Barkas
Barkas 15.02.2020, 12:37
Hm barka sito i można spawac do usranej smierci
dosior
dosior 15.02.2020, 09:49
Jeju ludzie nie róbcie z siebie debili.Jeśli wszystkie otwory zostały zaspawane to wypompowując wodę w jej miejsce wejdzie powietrze które podniesie barkę.Ale to może potrwać bo pod wodą nie wszystko od razu się znajdzie.A jak wyjdzie to znaku wolnej burty to tylko dziurę załatać i na stocznie.
Andrzej
Andrzej 14.02.2020, 11:10
Oni chcą wypompować wodę z Odry i następnie podnieść barkę na balonach z helem , musimy poczekać kolejne 1000 lat . Bo nie wierze w to ze myślą ze barka jest jak łódź podwodna i sama wyskoczy na powierzchnie .
potop
potop 13.02.2020, 14:44
Bo to bARKA NOEGO!
i dobrze
i dobrze 13.02.2020, 22:52
Niech weźmie na pokład tercet baranów.
wykrywacz trolli
wykrywacz trolli 12.02.2020, 22:44
Troll – bezmózgi kręgowiec z rodziny niekomunikatywnych. Zwykle wielki, tępy i cuchnący stwór unikający mydła i promieni słonecznych. Niezależne badania wykazały, że trolle najlepiej rozmnażają się w środowisku Neostrady dzięki dużej zawartości pokarmu, którym przede wszystkim są rożnego rodzaju fora internetowe, chaty itp. Sporo już ich w naszym mieście.
Sylwia
Sylwia 12.02.2020, 22:11
Strażacy w Gryfinie, szacunek dla Was, na was zawsze można liczyć w każdej sytuacji!
Fajny film !!! Zasyła Wam algorytm :-)
Fajny film !!! Zasyła Wam algorytm :-) 12.02.2020, 21:21
Film po czasie stoi w miejscu i słychać tylko wiatr !!!
Cos poszło nie tak ?

Konwertujemy materiał (film) za pomocą programów np.:
Ultra Video Converter
lub
Movavi Video Editor xx Plus
lub innego,
do rozmiaru 1280x720 lub 1920x1080
klatki 29,97 lub 25
przepustowość (jakość) 1200-2500-4300 kb/s w zależności od długości filmu i ilości miejsca po kompresji (wystarczy na stronę 1000-1200)
kompresja=kodek H.264
format mp4

algorytm:


<video width="850" height="480" controls="controls">
</video>

(video width="850==szerokość" height="480==wysokość")

CZAKI
CZAKI 12.02.2020, 13:57
Zostwcie naszego tytanica nie rozumiecie po polsku turyści będą mieli co zwiedzać.
z bloku naprzeciw
z bloku naprzeciw 12.02.2020, 08:29
Trzymam kciuku za powodzenie!
Oczywista oczywistość
Oczywista oczywistość 12.02.2020, 00:41
Jak chcecie wypompować wode z barki ? Woda wcale nie musi wplywać z dołu bo ona jest z góry. Spawanie dziur z dołu to bujda.
człowiek bujda
człowiek bujda 12.02.2020, 21:16
jak nie wiesz co, to są zbiorniki balastowe lub dno podwójne ( zenzy ) to nie zabieraj głosu i nie krytykuj .. Bo jakiej sprawie ta krytyka ma służyć ...!
gryfik
gryfik 12.02.2020, 00:39
Historia z tą barką robi się coraz bardziej ciekawa. Sądze, że może zostać w Gryfinie na wieki!
jasna sprawa
jasna sprawa 11.02.2020, 23:49
Cały czas jest zapora więc strażacy muszą doglądać!
wideo
wideo 11.02.2020, 23:02
Prawdziwy film akcji!
ajwaj aleluja i do przpodu
ajwaj aleluja i do przpodu 11.02.2020, 22:23
https://youtu.be/sMkL-IH-SlY ha ha ha ah
Allach tak chciał
Allach tak chciał 11.02.2020, 22:15
رعاية الأسنان، بأيادٍ ماهرة وبأسعار تنافسية، لنحقق لأسنانكم الرعاية المثالية التي تستحقونها.
do stomatologa
do stomatologa 12.02.2020, 09:54
Gdzie świadczysz tę opiekę?
wilk morski
wilk morski 11.02.2020, 22:09
Prawdziwa telenowela!
Podatnik
Podatnik 11.02.2020, 21:57
A jrg dalej sobie nabija wyjazdy razem z OSP. Już chyba z 10 razy tam byli. I stoją i się patrzą. Tam już nie ma żadnego zagrożenia!
asd
asd 11.02.2020, 22:48
Dopiero jak by się dźwig przewrócił(co się zdarza), jak w sytuacji kryzysowej gdzie aktualnie mamy nagłe porywy wiatru, ktoś wpadł do wody, cokolwiek by się stało, każdy by pisał "gdzie były służby" a w *** zawistny idioto, mamy co robić z rodzinami w domu, nie każdy ma uśmiech na twarzy gdy jest alarm.
foto
foto 11.02.2020, 21:59
A ja tam widze plame oleju.
suszy!
suszy! 11.02.2020, 21:05
A mój barek jest pusty!
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU   POZDRAWIAM AH AH AH
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU POZDRAWIAM AH AH AH 11.02.2020, 21:22
MÓJ JUŻ TEŻ HA HA AH

Pozostałe