Żelazny-legenda wileńskiej partyzantki - prelekcja oraz film w kinie Gryf

  • 24.02.2020, 14:41
  • dost.
Żelazny-legenda wileńskiej partyzantki - prelekcja oraz film w kinie Gryf
Szanowi Państwo, w związku ze zbliżającym się Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych, gryfińskie organizacje patriotyczne(Gryfiński Ruch Patriotyczny, gryfiński Klub Gazety Polskiej oraz Stowarzyszenie Pamięć i Prawda) organizują 29 lutego (sobota) o godz. 17.00 w Kinie „Gryf” prelekcję oraz darmowy pokaz fabularyzowanego filmu dokumentalnego pt. „Żelazny-legenda wileńskiej partyzantki”.
Główym prelegentem spotkania będzie p.Marcin Maślanka, przedstawiciel koszalińskiej Grupy Rekonstrukcji Historycznej „Gryf” oraz wydawca filmu. Wydarzenie zostało objęte patronatami Urzędu Do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych oraz Instytutu Pamięci Narodowej. Współorganizatorami wydarzenia są UMiG Gryfino oraz P.H. Gryf-Plast.

Kamil Frelichowski

Gryfiński Ruch Patriotyczny

dost.

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

krótko
krótko 25.02.2020, 12:11
Nie ma podczas wojny niekontrowersyjnych postaci.
Chwała bohaterom!
Chwała bohaterom! 25.02.2020, 12:02
Taki sam to dla nas bohater jak dla Ukraińców Stiepan Bandera. To oczywiste że walczyli strzelając i nie rozdawali cukierków ani kwiatów.
AMatka Boska Ostrobramska mu błogosławiła w mordowaniu
AMatka Boska Ostrobramska mu błogosławiła w mordowaniu 24.02.2020, 23:02
Zabił wielu Polaków, Żydów i Rusinów. To był zwyrodnialec.
ja
ja 25.02.2020, 08:47
kogoś nieżle porąbało.bandzior który zasłynął z mordów ludnosci cywilnej jest teraz u niektórych na piedestale w okolicy jest dużo wsi z wysiedleń akcji wisła.Poczekajcie jak ustanowia świeto UPA.Co za czasy
piskorz
piskorz 24.02.2020, 18:20
Frelichowski ma kalendarz juliański. Nijak 27 nie wychodzi w sobotę!
red.
red. 24.02.2020, 19:45
Już została data poprawiona. Dziękujemy za uwagę.
Zibi
Zibi 24.02.2020, 18:06
Za;powiada się ciekawie.
tylko mał gorzała ha ah ah   plus  pedał i sld ha ah ah
tylko mał gorzała ha ah ah plus pedał i sld ha ah ah 24.02.2020, 17:51

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 24.02.2020, 17:47
admin co jest niech gryfino zobaczy jaką ma ELYTĘ HA AHAH z łapami we krwi umaczaną ha ah ah
śmiech przez łzy
śmiech przez łzy 24.02.2020, 18:22
Fajna masz rodzinkę ajwaj :)))))
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 24.02.2020, 19:04
DLATEGO MNIE PRÓBUJĄ ZABIĆ OD LAT HA HA AHA HA TAKA TO JEST RODZINA HA HA AHA H WIECZORKI TO DNO DNA I PUKANIE OD SPODU HA AH AH PS wiesz co mi ten czubek co sie targnął w garazu powiedział że mają mnie tylko na organy ha ha ah tak jak ojca ha ha ah SUPER RODZINA HA HA AHA AH TEN CZUBEK HA HA AH https://www.google.com/url?sa=… NIESTETY ON GNIJE JA JESZCZĘ ZYJE HA HA AHA H SOM NA TYM SWIECIE RZECZY CO SIĘ NIE SNIŁY NAWET WIECZORKĄ HA AH AH H JUŻ WIECIE DLACZEGO TO PISZĘ I POKAZUJĘ WAM TE UKŁADY I UKŁADZIKI ZEBY WAS NIE SPOTKAŁO TO CO MNIE HA HA AH AH https://youtu.be/iSlxzJSGe8Y H AH AH AHA AH
już odpowiadam
już odpowiadam 24.02.2020, 19:07
Prawdopodobnie nikt cię nie próbuje zabić tylko ty masz paranoje.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 24.02.2020, 17:00
co jest admin puść to ku rwą w oczy ha ha ah ah tym prawdziwym polakom ha ha ah aha z SLD HA AH AH
Bożena
Bożena 24.02.2020, 16:48
Trzeba tam być!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 24.02.2020, 16:46
szczecińska 33 kazamaty ubeckie gryfina babka moja daje mu jedzenie a kat wieczorek strzela do niej po pijaku z pistoletu ha ah aha ha taki to był mój dziadek ha ha aha ha zwykła ubecka *** tak jak ci wieczorki teraz ha ha ah aha babka sprzataczka a zarezem ***ka wieczorka jej brat w komando chciał dobrze ale się skurwił na końcu dlatego ojciec go przeklął ha ah ah ojciec ich z rozpaczy aż zawału dostał jak sie dowiedział co to za ubeckie *** co polaków sprzedali ah aha ha h a moja rodzina kluzów sie od nich odsunęła ha ah aha poszli po pegereachj i tak im zostało szymanowicze ich bogi i reszta barachła ha aha h
Organizatorzy