Nie chcą podwyżek stawek o połowę i oddania parkingu bez przetargu

  • 26.02.2020, 17:53
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nie chcą podwyżek stawek o połowę i oddania parkingu bez przetargu
Radni opozycyjni nie godzą się na propozycje złożone przez burmistrza Mieczysława Sawaryna. Radni mają być przeciwni podwyżce stawki wywozu nieczystości czy oddania parkingu bez przetargu. O czym będą jeszcze debatować radni podczas czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Gryfinie?

O programie sesji pisaliśmy wcześniej tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/35510,urzad-blokuje-w-bip-ujawnienie-materialow-sesyjnych-pyta-czytelnik

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ha, ha, ha, ha,
Ha, ha, ha, ha, 27.02.2020, 19:41
PiS - nie ma inflacji. Mamy realny wzrost dochodów. A tymczasem inflacja za styczeń 4,6% a waloryzacja emerytur i rent 3 ,2 % i na dodatek dopiero od marca.
brednie prezesa
brednie prezesa 27.02.2020, 11:46
Słucham odpowiedzi prezesa PUK na temat ,ożliwości i kosztów budowy instalacji do zbierania selektywnie zebranych odpadów. Pytanie zadał pan Marek Sanecki. Dziwi mnie, że nikt nie przerwał prezesowi wypowiedzi, bo gadanie o tym co było planowane 10 lat temu i niejasne tłumaczenie o przyczynach niewybudowania instalacji podnosi słuchaczowi ciśnienie. W takim razie ponawiam pytanie i proszę o odpowiedź - Co gmina, spółka robi od 6 lat gdy rządzi w Gryfinie burmistrz Sawaryn???
najłatwiej to podwyższać
najłatwiej to podwyższać 27.02.2020, 08:52
Niech najpierw burmistrz pomyśli oszczędnościach w Urzędzie! Od siebie zacznijcie oszczędzanie!
co z leniem
co z leniem 27.02.2020, 08:44
Ciekawe czy Sawaryn raczy przyjść na sesję. Ostatnio jak widziałem na podglądzie z obrad go nie było.
rak
rak 27.02.2020, 08:48
raczej
ten co liczy
ten co liczy 27.02.2020, 08:43
Kiedy obniżki za śmieci ?
many
many 27.02.2020, 08:49
Muszą się niektórzy przecież czymś paść!
Rafał
Rafał 27.02.2020, 07:12
Może i nie chcą ale i tak zatwierdzą :)
kieszeń
kieszeń 27.02.2020, 08:51
Ekonomiczny przymus.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 27.02.2020, 07:07
jak mawiał klasyk z PO oraz minister SIENKIEWICZ hoj dopa i kamieni kupa ha ah ah https://youtu.be/_bCpqEm99Dk ha ha ah i KA RA BINEM HA HA AH
ciekaw
ciekaw 27.02.2020, 01:00
Dla kogo ten parking?
Kasa Nasza
Kasa Nasza 27.02.2020, 19:44
Ajentem ma być kumpel ……. .
Będę przeciw GIS i Sewerynowi a właściwie jego ...
Będę przeciw GIS i Sewerynowi a właściwie jego ... 27.02.2020, 00:43
Cwancyk z parkingiem. Nepoty i kolesie.
Borodino
Borodino 27.02.2020, 01:46
Nikotyński już odszedł czy dalej puszcza pierdy pod kocykiem?
teren pod działalność biurową
teren pod działalność biurową 26.02.2020, 23:49
Czy teren przedsiębiorca zagospodaruje po cenie biurowej?
Miłośnik BIP
Miłośnik BIP 26.02.2020, 23:02
No to już wiemy dlaczego w BIP-ie nie było materiałów na sesję.
dalej głosujcie  na te  te  barachło ha ah ah
dalej głosujcie na te te barachło ha ah ah 26.02.2020, 20:42
zgraja bezmózgów to nasi radni ah ah aha h samorzadowa sieczka ***HA HA AHA co ***k i kancelaria daje tym tłuką GOTOWCE HA HA AHA AH
Fakt
Fakt 26.02.2020, 19:45
Miernoty samorządowe będą całować lenia w d.u.p.ę. bo wiedzą że to lubi
usta
usta 26.02.2020, 19:59
Ostatnio do całujących dołączyła radna starsza wiekiem.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 26.02.2020, 19:23
PRZYTOCZĘ WAM SŁOWA ORWELLA HA HA AH AH LUDZIE KRÓRZY GŁOSUJĄ NA NIEUDACZNIKÓW ,ZŁODZIEJI, ZDRAJCÓW I OSZUSTÓW NIE SĄ ICH OFIARAMI HA HA AH SĄ ICH WSP[ÓLNIKAMI HA AH AH AH
dym
dym 26.02.2020, 18:55
Czy na sesję przyjdą te wojujące feministki co je w szkole oszukali?
:)
:) 26.02.2020, 20:00
Całą Straż Miejską Mietek postawi na nogi :)))))
Arazabi
Arazabi 26.02.2020, 18:37
I znowu kozaczenia zatrudnianie nowych ludzi w urzędzie ma spaść na podatników? Ale szambo!
wór pieniędzy podatników
wór pieniędzy podatników 26.02.2020, 18:17
To On jeszcze nie kupił reszty radnych?
blokowy
blokowy 26.02.2020, 17:59
Już nie blokują?
Don
Don 26.02.2020, 20:45
Myślę że się opamiętają i zagłosują w imię interesu mieszkańców-- chyba że są dupolizaje.
Bierny
Bierny 26.02.2020, 22:04
Ale kto? Moze jestem mierny, ale wierny.

Pozostałe