Zostańcie w domu! - apeluje Kasia Kowalska. Córka wokalistki w szpitalu pod respiratorem

  • 28.03.2020, 10:12
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zostańcie w domu! - apeluje Kasia Kowalska. Córka wokalistki w szpitalu pod respiratorem Zrzut ekranu: facebook.com/kasiakowalskapl
– Dostałam telefon z jednego ze szpitali w Anglii, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację (...). Nie wiem, nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin wypłakałam. Ale, kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu, zostańcie w domu. Pozdrawiam serdecznie - apeluje znana wokalistka Kasia Kowalska.

Tymczasem dzisiaj rano otrzymaliśmy taką wiadmość od czytelnika igryfino:

Wczoraj około godz. 13:30 grupa młodzieży z piwami w ręku przeszła obok (tył) liceum i poszła w kierunku parku, zasiadła na ławce, otworzyła browarki, wyciągnęli po fajce, bawili i śmiali się w najlepsze! Ciepło i słoneczko jest, to im się nudzi w domu! Pytam się: Gdzie jest policja i rodzice?!
 
A dzisiaj od rana, ciągle pokazują dramatyczny apel Kasi Kowalskiej aby młodzi zostali w domu, bo jej córka w Anglii jest chora.
Pozdrawiam Redakcję i zdrowia życzę.

 

Ola - córka Kasi Kowalskiej ma 22 lata. Mieszka w Anglii. Artystka w nagraniu opublikowanym na Facebooku poinformowała, że z jednego z brytyjskich szpitali otrzymała wiadmość, że stan zdrowia jej córki wymaga podłączenia do respiratora. 

Wokalistka prosi wszystkich, aby pozostali w domach i w ten sposób bronili się przed zakażeniem koronawirusem.

– Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne. Zainspirował mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, z którymi rozmawiałam. Powiedział: "Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni sobie nie zdają sprawy, co się dzieje" - mówi Kasia Kowalska.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

niestety
niestety 28.03.2020, 17:05
Wiele matek w Polsce może wkrótce przeżywać podobnie!
Diana
Diana 28.03.2020, 16:36
A gdzie jest straż miejska?
skutek fatalnych rządów
skutek fatalnych rządów 28.03.2020, 16:51
Burmistrz ja rozpirzył! Nadają się tylko do pogadanek z dziećmi.
żul
żul 28.03.2020, 15:08

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

masakra
masakra 28.03.2020, 14:06
Młodzi przylezą na obiad po harcach i przyniosą koronę rodzinie.
Gryfino
Gryfino 28.03.2020, 12:54
Wczoraj na terenie jednego z gryfinskich przedszkoli, na placu zabaw też widziałam przebywającą tam młodzież
Gryfinianka
Gryfinianka 28.03.2020, 11:44
W parku się gromadzą, ja sama osobiście widzialam grupę 10 młodych osób pili koło kamienicy obok zegarmistrza i sklepu zoologicznego . Piją i chodzą w grupach kilkunastoosobowych a radiowozu ani jednego. W głębokim poważaniu mają zakazy. Wieczorem jest wysyp młodych gniewnych okupujących monopolowy w centrum. Starsza gwardia też się z nimi socjalizuje oczywiście. Dramat
Energia ich nosi
Energia ich nosi 28.03.2020, 13:32
Energia ich nosi z braku szkoły, jak gladiatorzy,
mają tyle siły że przenoszą śmietnik lub je opróżniają na środek drogi, jak ostatnio przy kościele i droga zablokowana
:-(
senior
senior 28.03.2020, 11:51
Młodzi to inna rasa, oni mają w doopie ze umre ich bacie dziadkowie, ojciec, matka. Przeciez zycie przed nimi i mają brać z niego jak najwięcej, anie dawać.. Tak zostali wychowani.
Młody
Młody 28.03.2020, 14:52
Co ty gadasz moherze ***?Za te głupoty co tu piszecie, każdego do wora tfu.
dobra rada
dobra rada 28.03.2020, 14:58
Mlody zamiast hejtować u konkurencji zajmij się swoją gazeta bo nakład gwałtownie spada.
zly
zly 28.03.2020, 12:12
Senior
Głupoty piszesz! Gdzie jest plakatowy burmistrz ? zachęca wolontariuszy do pracy,a sam co robi? Nawet zarzadzić dokładnych kontroli w mieście nie potrafi ?!?! Gdzie jest powiedziane , że jest określony wiek zachorowań ??
Mirka
Mirka 28.03.2020, 11:02
Mniej bulwersuje donosicielstwo, jak sąsiedzi dzwonią na policję, żeby powiedzieć, że sąsiad wyszedł z dzieckiem na plac zabaw!
Młody
Młody 28.03.2020, 14:57
Bo te *** mohery się teraz boją i dobrze, wrzystkie *** powybijać. Głupota ludzka, jeżeli matka, zapewniając wszystkie środki ochrony nie może wyjść z dzieckiem na 15min spaceru to, to już jest przesada
Anonim 99
Anonim 99 28.03.2020, 12:13
A może "z bulwersuje " ciebie takie donosicielstwo jak sama złapiesz koronawirusa?( nie życzę)A wtedy pomyślisz od kogo i kiedy. I trzeba będzie spytać się sąsiadów. Monitoring jest wszędzie, nawet jak go nie widać.......
Zdrowia i rozsądku życzę .......wszystkim.
kontakt
kontakt 28.03.2020, 10:55
Do nas dopiero przyjdzie!
z Londynu
z Londynu 28.03.2020, 10:36
Nie straszę, ale naprawde zostańcie w domach. No a jeśli musicie iść do pracy albo na zakupy, to tylko z maseczką, myjcie ręce za każdym razem stykając się z czymś nieznanym (myjemy przez co najmniej 20 sekund bo onronawirus ma lipidowa otoczkę). Pamiętajmy zarazić możecie się dotykając klamki na drzwiach czy przycisku domofonu.
Gamoń
Gamoń 28.03.2020, 11:31
Te funciarz a ty nie wracasz na siłę do kraju? :)
Buli
Buli 28.03.2020, 13:16
Gamoniem jesteś i nim pozostaniesz na zawsze. Idź do chlewika pogadaj ze świnią bo to na forum prezentujesz prymitywny wizerunek.
burza
burza 28.03.2020, 11:26
Ze wszystkim w/w zgadzam się,maski NIE są potrzebne jak jesteś zdrowy. Należy wiedzieć,że są różne maski,że trzeba mieć wiedzę na tem.korzystania z masek,bo czasami można bardziej sobie i innym zaszkodzić niż pomóc.

Pozostałe