Zamknęli sklep ze względu na koronawirusa? Gdzie jest niebezpiecznie?

  • 07.04.2020, 09:34
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zamknęli sklep ze względu na koronawirusa? Gdzie jest niebezpiecznie?
Otrzymaliśmy dziś niepotwierdzoną informację, że w jednym z gryfińskich sklepów „pracownik od tygodnia miał objawy, pomimo tego chodziła do pracy. Wczoraj sanepid zrobił test ma koronawirusa”. Kolejna niepotwierdzona informacja, jest taka, że jeden z dostawców podobno był zarażony koronawirusem.

Sklep dziś został zamknięty.

Ludzie pracujący w sklepie są szczególnie narażeni. Obok medyków, policjantów są na pierwszej linii. To dzięki nim funkcjonują nasze domowe gospodarstwa. Okazuje się, że to miejsca potencjalnie niebezpieczne. Wniosek: unikajmy CZĘSTEGO chodzenia do sklepu. Zakupy można zrobić raz na wiele dni. Nie wpadajmy też w panikę z powodu pobytu w sklepie. Angela Merkel, kanclerz Niemiec, kilkadziesiąt kilometrów od naszego granicy miała zrobioną szczepionkę przez zakażonego koronawirusem lekarza i nie została zarażona.

Bądźmy zatem ostrożni, jak najmniej kontaktów i przede wszystkim higiena. Wirus ginie pod mydlaną pianą.

Sklep odkażą i znowu będzie bezpiecznie. Musi to potrwać. Trzeba przebadać też resztę załogi. Sklepy i szpitale muszą być bezpieczne.

Oglądając telewizję, widać niestety, że niektóre oddziały szpitalne czy miejsca pomocy społecznej, są obecnie największym skupiskiem koronawirusa. W niektórych miejscach ujawnia się chaos i brak procedur. A do tego dochodzą głosy o braku odpowiedniej ilości środków zabezpieczających. Róbmy wszystko, by nie trafić na oddział. Jednak nie wszystko można odwlec, niektóre przypadki zachorowań wymagają leczenia szpitalnego i od niego zależy nasze zdrowie i życie. Dlatego tak ważne jest aby personel medyczny i szpitale były wolne od koronawirusa, bo wielu z nas choruje teraz na inne przypadłości, które muszą być leczone.

Apel: róbmy wszystko aby nie chorować, planujmy tak aby jak najrzadziej odwiedzać sklepy.

 

Do biura prasowego sieci, do której należy ów gryfiński sklep, wysłaliśmy zapytanie dotyczące przyczyny zamknięcia placówki. Czekamy na odpowiedź.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

xx
xx 07.04.2020, 21:18
Robmy wszystko. Zachowujmy nalezyty odstep w kolejkach do sklepow i chodzac po sklepach. Policja tez by sie przydala, ale jej nie ma. Sa tacy ktorzy wieczorami chodza podpici i nikt sie tym nie zajmuje.
***
*** 07.04.2020, 16:26

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

gryfinianka
gryfinianka 07.04.2020, 14:55
Każdy sklep to siedlisko wszelkiego zagrożenia. Dlaczego. Bo ludzi dużo a nikt ich nie bada. Może przyjść każdy.
Kryspin
Kryspin 08.04.2020, 13:01
Zamknijmy sklepy
Ela
Ela 08.04.2020, 13:03
Sam się kryspin zamknij jak nei myslisz.
Gryfino
Gryfino 07.04.2020, 14:51
Podobno z Lidla zarażone kasjerka ❕teraz jej nie widać, ale wszyscy powinni zostać na kwarantannie
uważaj
uważaj 07.04.2020, 14:53
Uważaj, bo "podono", "mówią" "słyszałam" to są plotki. A za nie można odpowiedzieć karnie.
Mircia
Mircia 07.04.2020, 12:48
Niebezpiecznie jest tam, gdzie jest skupisko ludzi. Takimi miejscami są też sklepy. Wszystkie spożywcze!
hołk
hołk 08.04.2020, 13:03
Zamknijmy sklepy spożywcze
kl
kl 07.04.2020, 12:00
Co za dramat z tymi koszykami w ***!! Niby ma być łatwiej a tam powiązali koszyki, żeby nie można ich używać i całe kolejki używają w kółko tych samych - NIE DEZYNFEKOWANYCH KOSZY !! KTO ZA TO ODPOWIADA, CO ZA KRETYŃSTWO. Otworzą jedną kasę i trzymają ludzi na dworze jak spęd zwierzyny !! ZRÓBCIE COŚ W KOŃCU Z TYM !!
Ala
Ala 08.04.2020, 10:12
A co maja zrobic ? Będzie sie stalo jak bydlo bo jak bydlo sie zachowuje większość, mimo zakazu biegaja po tych sklepach codziennie, prosze sobie przeliczyc ile jest kas w wszystkich sklepach gryfinskich, pomnozyc przez 3 a ile mamy mieszkancow ?
roman
roman 07.04.2020, 11:53
Odgrodzić Górny taras od dołu.Na torach postawić wojsko!!!!!!
hołk
hołk 08.04.2020, 13:06
Ogrodzić i nie wpuszczać romanów
Knagulec
Knagulec 07.04.2020, 15:43
A ja będę wszystkim z górki zapodawał
Pola
Pola 08.04.2020, 10:15
Na gornym tarasie homusie mieszkaja z innnymi wirusami
maestro
maestro 07.04.2020, 12:00
Roman puknij się w pusty dzban.
tak może być
tak może być 07.04.2020, 10:23
Uratowali kobitę na ulicy ale tym samym stworzyli większe zagrożenie zabierając ją do szpitala
myślę....
myślę.... 07.04.2020, 10:09
Chyba nie ma bezpiecznego sklepu. Najlepiej jak towar podaje ci.ekspedientka
Zastanawiam się nad przepisem , zakazującym wychodzenia na spacer pojedynczym osobom
Czy to siedzenie w domach jest przemyślane? Nie wiem.
- ludzie zaczynają świrować,brak słońca
- przewlekle chorzy np diabetycy,z powodu braku ruchu zaczynają tyć
- bezruch to nieprawidłowa przemiana materii itd
- niedotlenienie organizmu itd
po to
po to 07.04.2020, 10:18
Ale jak mieszkasz w bloku to musisz przejść klatką gdzie kaszla i w poeitrzyu moze być, może być na klamce, w przelocie możesz spotkać sąsiada. Chorego a le może nawet bezobjawowego.
Obserwatorka
Obserwatorka 07.04.2020, 11:44
Nie wspomnę o sprzątaczkach.. ??‍♀️
Bardzo mi przykro ale Gryfino pod względem czystości to brudasy.. nie każdy ale większość mieszkańców, lokatorów poprostu nie dba o gosparzy domowych.. przykre bo przecież my też mamy rodziny.. powinno wejść ograniczenie co do tak wykonywanej pracy .. dezeyfekcja 2 razy dziennie i do domu.. a nie latać po klatkach i narażać siebie i innych .. a ludzie chcacy być zdrowi powinni poprostu być ostrożni nie dotykać poręczy jeśli to nie konieczne a klamki w rękawiczkach.. jeśli ma się ubłocone buty można je wytrzepać przed klatką jeśli wypadnie ci papierek podnieść go to nic nie kosztuje .. niestety , ludzie mają nas w ty**u za przeproszeniem..
niestety
niestety 07.04.2020, 12:02
do Obserwatorka: Teraz dopiero wychodzą braki i brak dobrej organizacji pracy.
myślę... do 10.18
myślę... do 10.18 07.04.2020, 11:03
Przesadzasz !! A śmieci to kto ci wynosi, a zakupy to kto ci przynosi? Czasami trzeba wyjść do piwnicy po słoik z przetworami przecież,a poza tym daj szansę twojemu organizmowi na wytworzenie przeciwciał, co nie znaczy,że masz się narażać ! Po prostu myśl.
determinizm
determinizm 07.04.2020, 12:02
Co z tego, że ty myślisz jak inni nie myślą. I jesteś bez szans!
Kasik
Kasik 07.04.2020, 10:04
Jak tak się przyglądam to niektórzy emeryci to dostali szału zakupowego! To chyba ich jedyna rozrywka. Jak widać niebezpieczna!
gryfon
gryfon 07.04.2020, 12:14
nie dodtali szalu tylko spedzono ich nakazem na 2 godz dziennie
Ewa
Ewa 09.04.2020, 12:08
bzdura!! 2 godziny dziennie to mogą zrobić zakupy bez kontaktów z młodszymi! Normalnie seniorzy mogą cały dzień, młodszy nie może w godzinach 10-12 !!
??!!
??!! 07.04.2020, 10:00
Na Górnym Tarasie czy Flisaczej?
mister
mister 07.04.2020, 10:40
Żadne miejsce teraz nie jest bezpieczne!
Ja
Ja 07.04.2020, 10:29
Biedronka w centrum
axe
axe 07.04.2020, 10:52
Potwierdzone info ,???
Grażyna
Grażyna 07.04.2020, 09:56
Strach się bac. Gdzie człowie po mieście się nie ruszy tam może czyhać niebezpieczeństwo. Lepiej siedzieć w domu!
Kli e t
Kli e t 07.04.2020, 09:56
Ktory to sklep?
Rasti
Rasti 07.04.2020, 09:58
A po co ci to? I tak jest zamknięty więc nie wejdziesz.
Mimi
Mimi 07.04.2020, 09:45
Bo tam jest bardzo ciasno i dlatego chodzę do innej Biedronki.
Ewa
Ewa 09.04.2020, 12:09
a ktora Biedronka jest przestrzenna? Wszystkie są zastawione paletami, koszami, wszystkie sa ciasne.
pik
pik 09.04.2020, 12:16
Wszystkie zastawione ale chyba najgorsza jest przy Chrobrego.

Pozostałe