Protest mieszkańców pogranicza [FOTORELACJA]

  • 24.04.2020, 19:10
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Protest mieszkańców pogranicza [FOTORELACJA]
Zgodnie z zapowiedzią w piątek 24 kwietnia 2020 r. o godz. 19 rozpoczęła się akcja protestacyjna na przejściach granicznych. Chodzi o umożliwienie pracownikom transgranicznym kontynuowania działalności zarobkowej oraz otwarcia przygranicznych targowisk - jedynego źródła utrzymania wielu rodzin mieszkających w naszym regionie.

Zdjęcia prezentujemy z dzisiejszego protestu na zamkniętym przejściu granicznym w Osinowie Dolnym.

 

Aktualizacja:

Relację filmowo-zdjęciową można obejrzeć tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/36341,milczacy-marsz-na-pograniczu-protest-przeciwko-restrykcjom-wideo 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (66)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wielki ptak
Wielki ptak 26.04.2020, 12:14

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

wop  sb straz graniczna ha ha ah  to jedno
wop sb straz graniczna ha ha ah to jedno 26.04.2020, 11:49
JUZ WSZYSCY PROTESTUJACY MAJA POROBIONE ZDJECIA I KARTOTEKI POZAKŁADANE HA HA AH https://youtu.be/2YUf1quotS8
Realna
Realna 25.04.2020, 16:31
Macie żniwa teraz a co z resztą mp. Fryzjerzy, kosmetyczki itd.. wam otworzyć a reszte w Polsce przytrzymywac? Idioci
Zioło
Zioło 25.04.2020, 16:29
Siedzieć na du...h
KOKS
KOKS 25.04.2020, 14:03
CZARNA STREFA PADA RATUJCIE JĄ!
dziwne
dziwne 25.04.2020, 13:40
Przez ostatnie lata kupcy zarabiała krocie, a teraz raptem po miesiącu nie dają sobie rady?
oszczędna
oszczędna 25.04.2020, 13:11
Ktoś kto zarabia mniej potrafi zaoszczędzić parę złoty na czarna godzinę a ci co mają najwięcej zawsze płaczą i płakać będą.
buhahah
buhahah 25.04.2020, 12:47
Rozpoczęła się? To jeszcze trwa?
ha ha
ha ha 25.04.2020, 07:04
Pobrykaliście troche a teraz m......y w kubeł kupcy gołopupcy nie bedziecie nam tu zarazy przywozić
Cygan
Cygan 25.04.2020, 02:55
Wpierdo i na łańcuch nie ma ?
tak to widzę
tak to widzę 25.04.2020, 01:19
Zdesperowani ludzie wyszli na ulice!
biker
biker 24.04.2020, 22:10
Zakazy (czasem niekonsekwentne, bo co innego było na stronie www rządowej, co innego czyniła nieraz policja) omijałem jeżdżąc rowerem po mieście, ale w tym, co istotne, byłem roztropny, bo np.robiłem zakupy raz na 10 dni i omijałem ludzi. Zakazy epidemiczne często nazywam statystycznymi - by uzyskać efekt mając do czynienia z mądrymi i głupimi, ogłasza się zakazy schematyczne, obliczone na miliony ludzi. Ale ja indywidualnie postępuję roztropnie, dlatego omijam" statystyczne" zakazy, rozumnie je interpretując i pozostając w zgodzie z ich duchem.Co do niekonsekwencji zakazów - na stronie" gov pl Koronawirus" napisano, że wychodzić z domu można w celach niezbędnych życiowo i że takim celem może być sport indywidualny jak rower i bieganie - ale w TV mówiono że tego nie wolno i policja, o ile wiem, różnie zakazy interpretowała. W dodatku od dziesiatków lat w Polsce jest zły system prawny - za jedno wykroczenie może dzis policja wlepić 2 kary -mandat i wnieść o karę do 30 tys zł do Sanepidu.
mikrus
mikrus 25.04.2020, 00:02
Bardzo mądre podejście do problemu.
oko
oko 24.04.2020, 22:06
Przecież Niemcy po Swojej stronie też mają zamkniętą granicę, to o co chodzi?
oko
oko 24.04.2020, 22:06
Przecież Niemcy po Swojej stronie też mają zamkniętą granicę, to o co chodzi?
kaka
kaka 25.04.2020, 12:47
Klucz w drzwiach jest z dwóch stron.
oko
oko 24.04.2020, 22:06
Przecież Niemcy po Swojej stronie też mają zamkniętą granicę, to o co chodzi?
cierpliwa
cierpliwa 24.04.2020, 21:18
Przyjdzie neistety jeszcze poczekać!
KORONAWIRUS NIEMA GRANIC PONOC NA KSIĘZYCU I NA MARSIE JEST KWARANTANNA…
KORONAWIRUS NIEMA GRANIC PONOC NA KSIĘZYCU I NA MARSIE JEST KWARANTANNA 24.04.2020, 21:06
ponoć zabrakło ich troje ha ha ah KEINE GRENZEN HA AH AH
Wuja
Wuja 24.04.2020, 20:33
Gdzie można obejrzeć relację z Rosówka, tam na facebooku zapowiadała swój spacer Pani poseł Kotula.
X men
X men 24.04.2020, 22:33
Nie.ma na co patrzec Kotula to dziwadlo to narzedzie szatana
kod
kod 25.04.2020, 08:34
nie miała gdzie bucików zawieszać zeby dalej sie osmieszać..
Fakt
Fakt 24.04.2020, 22:16
Było na Polsat, TVN.. Nie wiem gdzie wuadomosci oglądasz ze nie widziałeś.
ona była po drógiej stronie teczy ah ah ah
ona była po drógiej stronie teczy ah ah ah 24.04.2020, 21:48
musisz szukać na biedroń tv ha ha ah lub na rainbow tv
czarny protest
czarny protest 24.04.2020, 20:56
To ona nie wie z jakiego jest powiatu?
tutejszy
tutejszy 25.04.2020, 07:21
Pani Katarzyna nie jest posłanką powiatową czy gminną lecz naszą - zachodniopomorską. Mieszkańcy Gryfina i Mecherin, Staffelde, Gartz itd. protestowali właśnie na tym przejściu - zamkniętej najwygodniejszej drodze dojazdowej do Szczecina.
nie wazne czyja głupota
nie wazne czyja głupota 25.04.2020, 10:20
Będzie moją jak się zajmie moimi sprawami.
zbłąkana owca
zbłąkana owca 24.04.2020, 21:19
Może nie wie, że Rosówek to powiat policki a nie gryfiński?
Pracownica
Pracownica 24.04.2020, 20:18
Badylarze się duszą? Nie szkoda jak pracownice swoje mieli zawsze w *** i wyplacali po 5 złotych na godzinę, żerowali amy dzieci miałyśmy na utrzymaniu, teraz wam się skróci
tutejszy
tutejszy 25.04.2020, 07:22
Oni też pracują i uczą się po drugiej stronie rzeki?
do kułaka
do kułaka 24.04.2020, 20:57
Jacy badylarze? Badylarze to byli w czasach PRL!
Halina
Halina 24.04.2020, 21:30
Taka prawda nachapali się płacąc grosze a teraz niech płaczą, jak inni
Za darmo
Za darmo 24.04.2020, 21:26
Badylarze i wyzyski na ludziach
z domu w kwarantannie
z domu w kwarantannie 24.04.2020, 20:16
Macie moje moralne wsparcie!

Pozostałe